Sayfa 21/22 İlkİlk ... 111819202122 SonSon

Konu: NBA 2017-2018 Sezonu

Klay ilk çeyrek 4dk oynamasına rağmen 34 sayı attı GSW Durantin de henüz üçlük denemediğini belirtelim.

Curry MVP olmaya doğru koşuyor.

Cavsın şu hocadan kurtulması lazım. tam bir işe yaramaz

Bakalım Lebronun yeni durağı neresi olacak

NBA 2017-2018 Sezonu

Gsw resmi maçlarda Cleveland karşısında hiç kaybetmedi bu sezon.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Siklet farkı sonuca da yansıdı. Nba'nin en iyi takımı son 4 sezonda 3. şampiyonluğunu yaşadı.

Kral kariyerinin son döneminde yüzükler istiyorsa durağı onu hak eden bi yer olmalı bu leşler ordusu değil.

Bu takımdan Houston 3 maç çaldı. Paul sakatlanmasa belki de eliyordu. New Orleans De Marcus sakatken 1 maç çaldı. GSW'yi neredeyse eleyen Houston'dan Utah ve Minnesota birer maç çaldılar; ama Cavs bunu yapamadı. Kralllll bir kez bile maç sonunda ağırlığını koyamadı, hep izledi, sorumluluktan kaçtı, nihayetinde de süpürüldü. Doğudan kim gelirse gelsin sonuç aynı mı olacaktı, evet aynı olacaktı. Bu bile doğunun ne kadar boş bir konferansa dönüştüğünün somut ispatıdır. Buradan hareketle kralll'ın bu güzide konferansı bırakacağını düşünmek hayalcilik olur. Maç sonlarına karakter koyamıyor olabilir; ama kesinlikle çok akıllı bir adam. Hep beraber izleyeceğiz doğuda nasıl kalacağını..

Bu arada MVP olmayı en azından Kobe-Shaq gibi birlikte olmayı Curry kesinlikle hak etti, 2. ve 4. maç performansları ile; ama yüzük için yancı olmayı seçen, üstüne sinsi bir karaktere sahip Durant yine tek başına aldı, haksızlıktır bu..

Son 3 maçta kırık elle oynayan(bu sebeple maç sonu Green orangutanı da dahil olmak üzere tüm rakibi sol eliyle tebrik etti), çöp oğlu çöp takımı finale getiren yetmedi ilk maçı da aldırmaya ramak kalaya getiren (eşşek takım arkadaşları verse de) oyuncuyu son anlarda ağırlık koyamamakla suçlamış yine Jordan'ı Allah'ı gören kişi

Yetmemiş daha da fütursuzca devam etmiş ve Hardan,CP,Ariza,Capela,Gordon gibi oyunculara sahip batı lideriyle ve Davis'li, Cousins'lı (sakat olsa da) Holiday'li Rondo'lu New Orleans'ı KRAL olmasa o leş denen konferansda sonuncu olacak takımla kıyaslamış

Eskiden yorumlarıyla güldürürdü şimdi hem güldürüp hem düşündürüyor -acaba ramazan günü de mi- diye

Kesin kırıktır eli.
    Eli kırık olan adam elini kıpırdatamaz. Çok kırıldı oradan biliyorum. Adam sağla 10 metreden 1 kiloluk top sallıyor, smaç basıp, blok vuruyor; ama çıkarken eli acıyor da sol elle tokalaşıyor, hayırlı işler .Maç içinde skor bulmakla maç sonunu oynamak arasındaki fark ince değil. Bunu video ile başkalarının yaptığı yorumlar ile de netleştirdiğimizi sanıyordum; ama yine yanılmışım. Demek sorun bende değil.
    Heh işte bütün mesele o kadrolar zaten, o kadroların hepsi batıda. Batı ile Doğu arasındaki fark ABD ile Nijerya arasındaki fark gibi bir şey. Adam kendi söylediği ile beni teyit ediyor, sonra ramazan diyor

Dip Not : Ben kimseye Allah yakıştırması yapmam, Tanrı derim; zira ikisi aynı şeyler değil..
    Konu Arda Çelikmaden tarafından (09 Haziran 2018 Saat 14:15 ) değiştirilmiştir.

Yer
    ilkemiz Beşiktaş JK ilkeden taviz intihar demektir
    Tarihin en iyisi süpürüldüüüüüü

Alıntı Metin Vardarbas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gene ilk çeyrek bitmeden 34 sayı oldu bile, lanet gelsin böyle basketbola ya, herkes sallıyor sokuyor...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Gsw yüzünden Nba'in estetik güzelliği gitti. 3 lük ve uzaktan şut oyununa döndü. Curry ve Durant gibi basketçilerin Nba'den uzaklaşması, Lebron - Kobe - T - Mac - Iverson tarzı basketçilerin Nba'e gelmesi dileğiyle iyi akşamlar

Alıntı Arda Çelikmaden Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kesin kırıktır eli.
    Eli kırık olan adam elini kıpırdatamaz. Çok kırıldı oradan biliyorum. Adam sağla 10 metreden 1 kiloluk top sallıyor, smaç basıp, blok vuruyor; ama çıkarken eli acıyor da sol elle tokalaşıyor, hayırlı işler .Maç içinde skor bulmakla maç sonunu oynamak arasındaki fark ince değil. Bunu video ile başkalarının yaptığı yorumlar ile de netleştirdiğimizi sanıyordum; ama yine yanılmışım. Demek sorun bende değil.
    Heh işte bütün mesele o kadrolar zaten, o kadroların hepsi batıda. Batı ile Doğu arasındaki fark ABD ile Nijerya arasındaki fark gibi bir şey. Adam kendi söylediği ile beni teyit ediyor, sonra ramazan diyor

Dip Not : Ben kimseye Allah yakıştırması yapmam, Tanrı derim; zira ikisi aynı şeyler değil..
    Manuel Fernandes zamanında kaval kemiğinde kırık ile 75 dakika oynamış taa ertesi gün sağlık kontrolünde kaval kemiğinde kırık olduğunu ve sezonu kapattığını öğrenmişti

Hatta bizim Gökhan Gönül'ün kırık kaburga ile oynamışlığı var, Bülent Korkmaz da çıkık omuz ile

Alıntı Mehmet Köse Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Arda Çelikmaden Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kesin kırıktır eli.

Manuel Fernandes zamanında kaval kemiğinde kırık ile 75 dakika oynamış taa ertesi gün sağlık kontrolünde kaval kemiğinde kırık olduğunu ve sezonu kapattığını öğrenmişti

Hatta bizim Gökhan Gönül'ün kırık kaburga ile oynamışlığı var, Bülent Korkmaz da çıkık omuz ile
    Maçı tamamlarsın o sıcaklıkla. Ben de halı sahada hocamın ayak parmağını kırdım; adam maçı tamamladı. 2 gün sonra alçıyla geldi derse
    Ama o düzeyde kırık elle sen 2'şer 3'er gün arayla nereye sahaya çıkıyorsun da o basket topunu alıyorsun eline. Neymiş çıkarken bile sol elle tokalaşmış, e ondan 2.5 dakika sonra soyunma odasına giderken taraftarlarla eşiyle dostuyla sağ eliyle nanik high five yapıyor.