Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

NBA 2017-2018 Sezonu

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Klay ilk ?eyrek 4dk oynamas?na ra?men 34 say? att? GSW Durantin de hen?z ??l?k denemedi?ini belirtelim.

Yorum Yap

Curry MVP olmaya do?ru ko?uyor.

Yorum Yap

Cavs?n ?u hocadan kurtulmas? laz?m. tam bir i?e yaramaz

Yorum Yap

+18 yap?yorlar

Yorum Yap

Bakal?m Lebronun yeni dura?? neresi olacak

Yorum Yap

NBA 2017-2018 Sezonu

Gsw resmi ma?larda Cleveland kar??s?nda hi? kaybetmedi bu sezon.

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

Siklet fark? sonuca da yans?d?. Nba'nin en iyi tak?m? son 4 sezonda 3. ?ampiyonlu?unu ya?ad?.

Kral kariyerinin son d?neminde y?z?kler istiyorsa dura?? onu hak eden bi yer olmal? bu le?ler ordusu de?il.

Yorum Yap

Jr. Smith serinin efsanesi bence.

Yorum Yap

Bu tak?mdan Houston 3 ma? ?ald?. Paul sakatlanmasa belki de eliyordu. New Orleans De Marcus sakatken 1 ma? ?ald?. GSW'yi neredeyse eleyen Houston'dan Utah ve Minnesota birer ma? ?ald?lar; ama Cavs bunu yapamad?. Kralllll bir kez bile ma? sonunda a??rl???n? koyamad?, hep izledi, sorumluluktan ka?t?, nihayetinde de s?p?r?ld?. Do?udan kim gelirse gelsin sonu? ayn? m? olacakt?, evet ayn? olacakt?. Bu bile do?unun ne kadar bo? bir konferansa d?n??t???n?n somut ispat?d?r. Buradan hareketle kralll'?n bu g?zide konferans? b?rakaca??n? d???nmek hayalcilik olur. Ma? sonlar?na karakter koyam?yor olabilir; ama kesinlikle ?ok ak?ll? bir adam. Hep beraber izleyece?iz do?uda nas?l kalaca??n?..

Bu arada MVP olmay? en az?ndan Kobe-Shaq gibi birlikte olmay? Curry kesinlikle hak etti, 2. ve 4. ma? performanslar? ile; ama y?z?k i?in yanc? olmay? se?en, ?st?ne sinsi bir karaktere sahip Durant yine tek ba??na ald?, haks?zl?kt?r bu..

Yorum Yap

Son 3 ma?ta k?r?k elle oynayan(bu sebeple ma? sonu Green orangutan? da dahil olmak ?zere t?m rakibi sol eliyle tebrik etti), ??p o?lu ??p tak?m? finale getiren yetmedi ilk ma?? da ald?rmaya ramak kalaya getiren (e??ek tak?m arkada?lar? verse de) oyuncuyu son anlarda a??rl?k koyamamakla su?lam?? yine Jordan'? Allah'? g?ren ki?i

Yetmemi? daha da f?tursuzca devam etmi? ve Hardan,CP,Ariza,Capela,Gordon gibi oyunculara sahip bat? lideriyle ve Davis'li, Cousins'l? (sakat olsa da) Holiday'li Rondo'lu New Orleans'? KRAL olmasa o le? denen konferansda sonuncu olacak tak?mla k?yaslam?? [emoji3]

Eskiden yorumlar?yla g?ld?r?rd? ?imdi hem g?ld?r?p hem d???nd?r?yor -acaba ramazan g?n? de mi- diye [emoji3]

Yorum Yap

Kesin k?r?kt?r eli.
                        Eli k?r?k olan adam elini k?p?rdatamaz. ?ok k?r?ld? oradan biliyorum. Adam sa?la 10 metreden 1 kiloluk top sall?yor, sma? bas?p, blok vuruyor; ama ??karken eli ac?yor da sol elle tokala??yor, hay?rl? i?ler .Ma? i?inde skor bulmakla ma? sonunu oynamak aras?ndaki fark ince de?il. Bunu video ile ba?kalar?n?n yapt??? yorumlar ile de netle?tirdi?imizi san?yordum; ama yine yan?lm???m. Demek sorun bende de?il.
                        Heh i?te b?t?n mesele o kadrolar zaten, o kadrolar?n hepsi bat?da. Bat? ile Do?u aras?ndaki fark ABD ile Nijerya aras?ndaki fark gibi bir ?ey. Adam kendi s?yledi?i ile beni teyit ediyor, sonra ramazan diyor

Dip Not : Ben kimseye Allah yak??t?rmas? yapmam, Tanr? derim; zira ikisi ayn? ?eyler de?il..
                        En son düzenleyen Arda Çelikmaden; 09-06-2018, 16:15.

Yorum Yap

Tarihin en iyisi s?p?r?ld??????

Yorum Yap

Aslı Metin Vardarbas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Gene ilk ?eyrek bitmeden 34 say? oldu bile, lanet gelsin b?yle basketbola ya, herkes sall?yor sokuyor...

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi
                            Gsw y?z?nden Nba'in estetik g?zelli?i gitti. 3 l?k ve uzaktan ?ut oyununa d?nd?. Curry ve Durant gibi basket?ilerin Nba'den uzakla?mas?, Lebron - Kobe - T - Mac - Iverson tarz? basket?ilerin Nba'e gelmesi dile?iyle iyi ak?amlar

Yorum Yap

Aslı Arda ?elikmaden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Kesin k?r?kt?r eli.
                              Eli k?r?k olan adam elini k?p?rdatamaz. ?ok k?r?ld? oradan biliyorum. Adam sa?la 10 metreden 1 kiloluk top sall?yor, sma? bas?p, blok vuruyor; ama ??karken eli ac?yor da sol elle tokala??yor, hay?rl? i?ler .Ma? i?inde skor bulmakla ma? sonunu oynamak aras?ndaki fark ince de?il. Bunu video ile ba?kalar?n?n yapt??? yorumlar ile de netle?tirdi?imizi san?yordum; ama yine yan?lm???m. Demek sorun bende de?il.
                              Heh i?te b?t?n mesele o kadrolar zaten, o kadrolar?n hepsi bat?da. Bat? ile Do?u aras?ndaki fark ABD ile Nijerya aras?ndaki fark gibi bir ?ey. Adam kendi s?yledi?i ile beni teyit ediyor, sonra ramazan diyor

Dip Not : Ben kimseye Allah yak??t?rmas? yapmam, Tanr? derim; zira ikisi ayn? ?eyler de?il..
                              Manuel Fernandes zaman?nda kaval kemi?inde k?r?k ile 75 dakika oynam?? taa ertesi g?n sa?l?k kontrol?nde kaval kemi?inde k?r?k oldu?unu ve sezonu kapatt???n? ??renmi?ti

Hatta bizim G?khan G?n?l'?n k?r?k kaburga ile oynam??l??? var, B?lent Korkmaz da ??k?k omuz ile

Yorum Yap

Aslı Mehmet K?se tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı Arda ?elikmaden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Kesin k?r?kt?r eli.

Manuel Fernandes zaman?nda kaval kemi?inde k?r?k ile 75 dakika oynam?? taa ertesi g?n sa?l?k kontrol?nde kaval kemi?inde k?r?k oldu?unu ve sezonu kapatt???n? ??renmi?ti

Hatta bizim G?khan G?n?l'?n k?r?k kaburga ile oynam??l??? var, B?lent Korkmaz da ??k?k omuz ile
                                Ma?? tamamlars?n o s?cakl?kla. Ben de hal? sahada hocam?n ayak parma??n? k?rd?m; adam ma?? tamamlad?. 2 g?n sonra al??yla geldi derse
                                Ama o d?zeyde k?r?k elle sen 2'?er 3'er g?n arayla nereye sahaya ??k?yorsun da o basket topunu al?yorsun eline. Neymi? ??karken bile sol elle tokala?m??, e ondan 2.5 dakika sonra soyunma odas?na giderken taraftarlarla e?iyle dostuyla sa? eliyle nanik high five yap?yor.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X