Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

NBA 2017-2018 Sezonu

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Yorum Yap

M?ptezel dedi?in JR d?n en kritik basketleri atan adamd?. ?zlemi?sin de nas?l oldu?u muallak.
      Ben yenilecek demedim burada hepiniz favori Boston derken Cavs eler dedim, nedenlerini de s?ralad?m ki yine ben hakl? ??kt?m.
      Siz sadece oldu?undan b?y?k g?stermeye ?al???yorsunuz; ama izleyen, takip eden, salt mukayese kabiliyeti olan herkes neyin ne oldu?unu biliyor.
      Benim amac?m burada az ?ok bilgisi olup da derinlemesine takip etmeyenleri yanl? ve ger?eklikten uzak yorumlar?n?zla yanl?? y?nlendirmenizi engellemek.
      Ben adama Pippen daha ?nce sayd???m onlarca nedenden ?t?r? Pippen oldu ve bunu bizzat kendisi s?yledi diyorum, adam bana hala Pippen-Rodman yaz?yor.
      Le Bron'un do?uda eledi?i isimlerden bir tane bak bir tane ver prime time'?nda 90'lar do?usunda ilk be? oynayabilecek ?apta olan, ben t?m laflar?m? geri al?cam.
      Veremezsin-veremezsiniz.
      O OKC Spurs tek ba??na de?ildi big three mensubuydu. Burada ba?ard??? "aman allah?m" dedirtecek bir GSW 3-1 d?n??? var; onda da Curry-Klay-Dreymond vs James-Irving-Love.
      Dip Not : Ge?en sene defalarca ??p dedi?iniz Kyrie sezon boyunca bu Boston'un lideriydi. Oradan hesap et ne kadar ?apl?! bir tak?m? elediniz.
      3 sayfa ?ncesinde ben sadece Utah m? yazm???m yoksa o kadar?n? m? akl?nda tutabildin onu ??z?nce cevab?n? veririm.
      Ayakkab? meselesine gelince, Jordan lige ayak basmadan kendi markas?n? kabul ettirmi?tir. Ayakkab? satan di?erleri, al sana yeni bir bilgi daha

Yorum Yap

Aslı Arda ?elikmaden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        M?ptezel dedi?in JR d?n en kritik basketleri atan adamd?. ?zlemi?sin de nas?l oldu?u muallak.
        Ben yenilecek demedim burada hepiniz favori Boston derken Cavs eler dedim, nedenlerini de s?ralad?m ki yine ben hakl? ??kt?m.
        Siz sadece oldu?undan b?y?k g?stermeye ?al???yorsunuz; ama izleyen, takip eden, salt mukayese kabiliyeti olan herkes neyin ne oldu?unu biliyor.
        Benim amac?m burada az ?ok bilgisi olup da derinlemesine takip etmeyenleri yanl? ve ger?eklikten uzak yorumlar?n?zla yanl?? y?nlendirmenizi engellemek.
        Ben adama Pippen daha ?nce sayd???m onlarca nedenden ?t?r? Pippen oldu ve bunu bizzat kendisi s?yledi diyorum, adam bana hala Pippen-Rodman yaz?yor.
        Le Bron'un do?uda eledi?i isimlerden bir tane bak bir tane ver prime time'?nda 90'lar do?usunda ilk be? oynayabilecek ?apta olan, ben t?m laflar?m? geri al?cam.
        Veremezsin-veremezsiniz.
        O OKC Spurs tek ba??na de?ildi big three mensubuydu. Burada ba?ard??? "aman allah?m" dedirtecek bir GSW 3-1 d?n??? var; onda da Curry-Klay-Dreymond vs James-Irving-Love.
        Dip Not : Ge?en sene defalarca ??p dedi?iniz Kyrie sezon boyunca bu Boston'un lideriydi. Oradan hesap et ne kadar ?apl?! bir tak?m? elediniz.
        3 sayfa ?ncesinde ben sadece Utah m? yazm???m yoksa o kadar?n? m? akl?nda tutabildin onu ??z?nce cevab?n? veririm.
        Ayakkab? meselesine gelince, Jordan lige ayak basmadan kendi markas?n? kabul ettirmi?tir. Ayakkab? satan di?erleri, al sana yeni bir bilgi daha
        Susaca??n? bilsem o isimlerden direkt Garnett derim de yok hayatta ?yle bir?ey yapmazs?n. ?lla krala laf edecek bir bahane uydurursun. ?aban da komik oluyor yeni bilgi sand???n durumlar da

Yorum Yap

En dip not : Bug?n sizin de mensubu oldu?unuz T?rkiye Cumhuriyeti dahil olmak ?zere yery?z?ndeki t?m ?lkelerde basketbol bu seviyede ilgi g?r?yor ve takip ediliyorsa sebebi Jordan. Adam tanr?, siz mutant? tanr? ile mukayese etme gaflet-dalalet ve hatta h?yaneti i?ine d??m?? durumdas?n?z; ama merak etmeyin sizi ?ekip ??karaca??m bu illetten

Yorum Yap

35 ya? prime time m? oluyor yoksa veteran m? bir uzun i?in ?ok bilgili karde?im.
            Az?c?k anlay?p cevap verin rica ediyorum, komik oluyor.

Ayakkab? satan dedi?in i?in verdim o cevab?, bilip de s?yleme gafletine d??t?ysen daha da vahim, ?z?ld?m ?imdi..

Yorum Yap

Allah'tan Jordan'? doya doya izleyen bir nesildenim, yoksa kendimle ??pheye d??erdim. Benim g?r???m de Jordan ve di?erleridir.

bir Majesteleri vard?r, birde onun izinden gidip efsane olmaya ?al??an basketbolcular. ??lerinden baz?lar? tabii ki efsane olmu?tur ve daha da olacakt?r da. Ama majesteleri her zaman bir tane kalacakt?r.

Yorum Yap

Yahu vallaha yeter, her sorunun cevab?n? veriyoruz ?ak diye sonra bir ba?ka bahane uyduruyorsun. O kadar at g?zl???yle bak?yorsun ki insan cevap vermek dahi istemiyor.

LeBron tarihin en iyisidir. Sana g?re MJ'dir ba?kas?na g?re Hakeem bir ba?kas?na g?re Shaq. Haydi iyi g?nler.
                35 ya? prime time m? oluyor yoksa veteran m? bir uzun i?in ?ok bilgili karde?im.

Ayakkab? satan dedi?in i?in verdim o cevab?, bilip de s?yleme gafletine d??t?ysen daha da vahim, ?z?ld?m ?imdi..

Yorum Yap

Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Yahu vallaha yeter, her sorunun cevab?n? veriyoruz ?ak diye sonra bir ba?ka bahane uyduruyorsun. O kadar at g?zl???yle bak?yorsun ki insan cevap vermek dahi istemiyor.

LeBron tarihin en iyisidir. Sana g?re MJ'dir ba?kas?na g?re Hakeem bir ba?kas?na g?re Shaq. Haydi iyi g?nler.

Her soru dedi?in bir tane o da yanl?? cevap.
                  Ben de s?k?ld?m, ge?en g?n de dedi?im gibi ma? sonras? gelip laf ?arpmaya ?al??mazsan?z, ?arp?lmazs?n?z bundan sonra.
                  Son olarak "bence" demek g?zeldir, kullan?n..

Yorum Yap

?u pozisyonu basket faulle (48.dkda konferans finalinde ve bir saniye bile dinlenmemi?ken) bitiren bi canl? ya??yor d?nyada.

Yorum Yap

Houston h?zl? ba?lad? her zaman ki gibi.. Klay thompson ?ok erken 3 faul ald?..

zevkli ge?ecek gibi ma?

Yorum Yap

3.periyotta ma?? verdi Houston. Bu kadar yakla?m??ken finale b?yle ma?? vermeleri ?z?c? oldu.

Finalin ad? son ?? senekiyle ayn?.

Yorum Yap

Allah'?n belas? GSW gene mi finalde ya, ne i?ren? tak?m ?u, getir kald?r salla ??l??? basketboluyla s?rekli finaldeler..

Yorum Yap

Houston'un ?u ??lg?n 2.periyoduna anca GSW'nin daha ??lg?n 3.periyodu kar??l?k verebilirdi.

Gel bakal?m Lebron James, KD seni bekliyor.

Yorum Yap

Aslı Metin Vardarbas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Allah'?n belas? GSW gene mi finalde ya, ne i?ren? tak?m ?u, getir kald?r salla ??l??? basketboluyla s?rekli finaldeler..
                              houston ?n oyun ?ekli gsw den ?ok farkl? de?ilki
                              hatta sezon i?inde bir ara ??l?k at??lar? 2 say?l?k at??lardan fazlayd? ve bu nba tarihinde ilk kez ger?ekle?mi?ti.

gsw yine ?ampiyon olur bu cavaliersa kar?? . cavaliers ?n diren? g?sterebilece?ini hi? zannetmiyorum.
                              lebron hangi birini durdursun tek ba??na .adamlar allah ne verdiyse at?yorlar

Yorum Yap

Aslı Atilla Acar tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı Metin Vardarbas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                houston ?n oyun ?ekli gsw den ?ok farkl? de?ilki
                                hatta sezon i?inde bir ara ??l?k at??lar? 2 say?l?k at??lardan fazlayd? ve bu nba tarihinde ilk kez ger?ekle?mi?ti.

gsw yine ?ampiyon olur bu cavaliersa kar?? . cavaliers ?n diren? g?sterebilece?ini hi? zannetmiyorum.
                                lebron hangi birini durdursun tek ba??na .adamlar allah ne verdiyse at?yorlar
                                Houston ne yaps?n ?yle g.te b?yle y..rak hesab? ?al??t? t?m sezon
                                En az?ndan finalde farkl? bir tat olurdu bu sezon diye d???nd?m, kabasakal ?ok istedi.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X