Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

NBA 2017-2018 Sezonu

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Arda ?elikmaden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Ge?en sene Irving ??p Love ??p
    Bu sene Love ??p-Thomas ??p
    Ama;
    Boston'un 19 ya??ndaki bebeleri harika [emoji38]
    ?arp?tmakta ?st?ne yok. Irving ??p demedim Irving abart?lan bi oyuncu dedim. Love ise hi?bir zaman star olmad? sadece ?i?irilmi? bi balondu keza onsuz ?ampiyon oldu CAVS.

Lebalon he abim he balon 2 sene ?nceki finalden sonra ki sabahki halini ba?l?ktaki tav?rlar?n? hat?rl?yorum da [emoji3] o g?n patlayan lebalon olmam??t? demek ?yle bi i?ine oturmu? ki her LeBron kelimesinde kendinden ge?iyorsun t?pk? transfer ba?l???nda ki anlams?z tav?rlar?n gibi
    Irving'e ??p dedi?in en az 10 postun var. ?statistik ?zerinden konu?may? sevdi?in i?in Love'a ??p demen hem ironik hem de komik.
    Benim ho?uma gitmeyen ve umutsuzca d?zeltme iste?i duydu?um ?ey ger?eklikten uzak Lebron ve oynad??? tak?m yorumlar?n.
    Bu arada transfer ba?l???nda ne gibi bir anlams?z tavr?m var a?arsan sevinirim..
    Anlatmakla anla??lacak olsayd? herkesin b?y?kl???n? kabul etti?i adama balon demekte diretmezdin, her yorumumun alt?na gelip k??k?rt?c? alakas?z bir?eyler yazmazd?n. (T?m sayg?mla a?abey dememe ra?men) ??p demedim de varsayal?m demi?im sen t?m otoritelerin kral dedi?i adama, y?llard?r ligi tek ba??na s?rklase eden adama her postunda balon demi?sin ben k??? k?r?k LeBron'suz play off dahi g?rmeyen Irving'e ??p demi?im ?ok mu? G?ren g?r?yor bilen biliyor. ?yi geceler.

Yorum Yap

Ge?en sene Irving ??p Love ??p
      Bu sene Love ??p-Thomas ??p
      Ama;
      Boston'un 19 ya??ndaki bebeleri harika [emoji38]
      ?arp?tmakta ?st?ne yok. Irving ??p demedim Irving abart?lan bi oyuncu dedim. Love ise hi?bir zaman star olmad? sadece ?i?irilmi? bi balondu keza onsuz ?ampiyon oldu CAVS.

Lebalon he abim he balon 2 sene ?nceki finalden sonra ki sabahki halini ba?l?ktaki tav?rlar?n? hat?rl?yorum da [emoji3] o g?n patlayan lebalon olmam??t? demek ?yle bi i?ine oturmu? ki her LeBron kelimesinde kendinden ge?iyorsun t?pk? transfer ba?l???nda ki anlams?z tav?rlar?n gibi
      Irving'e ??p dedi?in en az 10 postun var. ?statistik ?zerinden konu?may? sevdi?in i?in Love'a ??p demen hem ironik hem de komik.
      Benim ho?uma gitmeyen ve umutsuzca d?zeltme iste?i duydu?um ?ey ger?eklikten uzak Lebron ve oynad??? tak?m yorumlar?n.
      Bu arada transfer ba?l???nda ne gibi bir anlams?z tavr?m var a?arsan sevinirim..
      Anlatmakla anla??lacak olsayd? herkesin b?y?kl???n? kabul etti?i adama balon demekte diretmezdin. G?ren g?r?yor bilen biliyor. ?yi geceler.
      Anlamad???n ?ey ?u : ben ona balon derken sadece tak?lmak ve muhabbet olsun amac? g?d?yorum. B?y?k oyuncu oldu?unu ?u an ligin en iyi oyuncusu oldu?unu herkes gibi biliyorum elbet.
      Fakat sen tarihin en iyisi derken ger?ekten inan?yorsun.
      Aram?zdaki fark bu.
      Sana da iyi geceler.

Yorum Yap

Bu ligin tek kral? var ulan.. nas?l bi krals?n bee. ayn? yerden ?st ?ste 2 pozisyonda el ?st? ??l?k hemde el yakan dakikalarda. ?st?ne bir de 44 say? at?p bu playofflarda 7. 40+ say?s?n? att?.

edit : ma?? da 46 say?yla bitirdi. sadece 1.30 dakika filan dinlendi b?t?n ma? boyunca.

Yorum Yap

Ma?? en kritik yerlerde yine m?kemmel oynayarak kazand?rd? tak?m?na. Yine 40+ yapt? ve t-d yi bi asistle ka??rd?. ?o?u Nba sayfas?nda art?k izleyip takip edenlerin %90 ? ''Tarihin en iyisini izliyoruz, de?erini bilelim'' yorumlar? yap?yor. En baba Jordon'c?lar bile art?k geliyor bu s?ze.

?ok b?y?ks?n kral.

Yorum Yap

Vallahi ?u tak?m? finale kadar ta??d? , tek ba??na m?cadele ediyor t?m s?n?rlar? zorluyor.

Yorum Yap

Ma?lar? izlemesek 1vs5 oynuyorlar sanaca??z.
              D?n gece son 3 dakika ?ok ?ok b?y?k oynad? ger?ekten; ama
              Ma? genelinde ve ?zellikle t?m i? saha ma?lar?nda arkada?lar?; savunmada da, ribaundlar?n her iki taraf?nda da, top ?almada, ikili s?k??t?rmada ve s?k??an yerlerde skor ?retmede her t?rl? deste?i verdiler. Bunu g?remeyen ya basketboldan anlam?yordur ya da objektif olam?yordur..

?stelik do?uda zaten elle tutulur tak?m yok. Cavs ayar?nda tek tak?m vard? (Celtics) onlar?n da iki s?perstar? birden sezonu kapatm??..
              O Jordanc?lar kimlermi? acaba, bir de y?zde vermi?, ben niye g?remiyorum acaba onlar? hi?

Yorum Yap

Evet hakikaten inan?lmaz otorite bir sayfaym??, ya? ortalamas? 20
                ulen Halil ne adams?n ya

Yorum Yap

Evet hakikaten inan?lmaz otorite bir sayfaym??, ya? ortalamas? 20[emoji38]
                  ulen Halil ne adams?n ya
                  Bak bak?y?m bi 20 mi ya?lara? ?u an basketbolu aktif takip eden hemen herkes kabul etti bu ger?e?i bi senin gibi nostaljiden kopamayanlar devam ediyor Nba evimiz MJ babam?z demeye

Cevap istiyorsun sayfalar dolusu cevap foto at?yorum bu defa onlar? be?enmiyorsun. Boston ??yle b?yle diyorsun yense de be?enmiyorsun yenmese de be?enmiyorsun yetmiyor balon diyorsun ya en komi?i de o

Ben vazge?tim sana anlatmaktan sen de vazge? bence MJ'yi bana anlatmaktan. Keza ikimiz de kabul etmeyece?iz biliyoruz.

Yorum Yap

Evet hakikaten inan?lmaz otorite bir sayfaym??, ya? ortalamas? 20[emoji38]
                    ulen Halil ne adams?n ya
                    Bak bak?y?m bi 20 mi ya?lara? ?u an basketbolu aktif takip eden hemen herkes kabul etti bu ger?e?i bi senin gibi nostaljiden kopamayanlar devam ediyor Nba evimiz MJ babam?z demeye

Cevap istiyorsun sayfalar dolusu cevap foto at?yorum bu defa onlar? be?enmiyorsun. Boston ??yle b?yle diyorsun yense de be?enmiyorsun yenmese de be?enmiyorsun yetmiyor balon diyorsun ya en komi?i de o

Ben vazge?tim sana anlatmaktan sen de vazge? bence MJ'yi bana anlatmaktan. Keza ikimiz de kabul etmeyece?iz biliyoruz.
                    Yahu att???n sayfa t?rkiye sayfas?. Daha bir kere oradan ofsayt. Ben daha Amerika'da b?yle bir ?ey duymad?m otoritelerden. Hemen hepsi LeBron'un hakk?n? teslim etmekle birlikte do?unun durumuna vurgu yap?yorlar.
                    Ben g?rd?m att???n mesajlar? da foto?raflar? da, hele birisi b?y?kl?k ?ampiyonluk demek de?il falan demi? . Kat?l?yorum kendisine b?y?kl?k konferans?ndaki i?i bo? tak?mlar? tokatlamak demek
                    Bu arada balon konusunda a??klamam? d?n yapt?m ki ?ok ?ncesinde dm'den konu?urken de s?ylemi?tim. ?ok iyi bildi?in bir ?ey ?zerinden demagoji yaparak hakl?l?k pay? ??karmaya ?al??ma kendine.

Son c?mlene kat?l?yorum. Ben de s?k?ld?m ger?ekten. Nacizane tavsiyem, e?er bu iddian? s?rd?receksen ve bu y?nde post atmaya devam edeceksen, c?mle ba?? veya sonuna "bence" ekle ki cevap hakk? do?mas?n..

Yorum Yap

Ya?mur gibi ??l?k at?yor Houston 12/8 ilk ?eyrek

Yorum Yap

LeBron playofflarda tak?m?n? tek ba??na ta??d?. 34 say? , 9 rb , 8 ast ile oynuyor adam... ?zellikle indiana serisini tek ba??na ge?ti resmen. ?ndiana serisini tamamen 1 vs 5 olarak oynad?lar ... LeBron yerine o tak?ma durant curry harden hangi s?perstar? koyarsan?z koyun b?rak?n ilk 4'e playofflara bile kalamazd? ... Adam o tak?m? finale ta??d? bunu herkes kabul ediyor sizde kabul edin bence

Bu arada halil'in s?yledi?i do?ru ?zellikle son zamanlarda nba yorumcular? aras?nda LeBron biraz daha ?n plana ??karmaya ba?land?.

?rn : Ge?ti?imiz g?nlerde LeBron James'in Michael Jordan'dan daha iyi oldu?unu s?yleyen Jay Williams: "1v1 oynanacak bir ma?ta LeBron James'in Michael Jordan'? domine edemeyece?ini bana s?yleyemezsiniz" ESPN'de yay?n yapan eski basketbolcu Jay Williams: "Hayat?m boyunca Michael Jordan'? izledim. Hatta ona kar?? oynad?m. LeBron James, ondan daha iyi"

Ge?enlerde pippen de ayn?s?n? s?yledi. Mesela basketbolun her zaman i?inde olan kaan kural son programlar?nda art?k lebron'un jordan ile basketbol olarak de?il hikaye olarak k?yaslanmaya ba?land???n? , ?n?m?zdeki sezon gidece?i tak?mda yarataca?? etki ile kendisinin konumunu belirleyece?ini s?yledi. Jordan 6-7 sezonluk bir seri , lebron ise makine gibi 15 sezondur ayn? performans? sergiliyor ve s?reklilik yakalad? dedi.

Tabiki bu oyun zevki yada g?r?? a??s? olarak farkl?l?k kazanabilir ama LeBron'un tarihin en iyi 2 basket?isinden biri oldu?u , en iyisinin ise t?m d?nya taraf?ndan ?uanda tart???ld??? ger?e?ini de?i?tirmez. Mesele istatistik ise lebron bir?ok istatistikte jordan'dan daha iyi ortalamaya sahip oldu , mesele y?z?k ise at?yorum jim loscutoff'un y?z??? jordan'dan daha fazla o zaman o daha m? iyi oluyor ... Ve sorunu y?z?k ??zecekse LeBron seneye at?yorum houston'a gider harden ve cp ile 2 y?z?k daha al?r hadi buyrun der ...

Neyse en az?ndan bizden sonraki gelecek nesil i?in bi lebron james vard? 15-20 sene kesintisiz makina gibi tak?r tak?r oynad? diyebilece?iz. Kimin daha iyi oldu?unuda nba otoriteleri belirleyecektir zaten

Yorum Yap

GSW'den m?thi? bir ???nc? ?eyrek yine. 17 say?dan gelip ?ne f?rlad?lar..

Yorum Yap

?kinci yar? sahadan sildi resmen GSW
                            Yine de Paul sa?l?kl? d?nebilirse son ma?? Houston alacakt?r..

Yorum Yap

sadece ilk periyotta 39 say? atan Houston son periyotta 9 say? atabildi

Yorum Yap

Gsw 7. Maci alir bence. Nba in hem en iyi hucum hemde en iyi savunma takimi. Yeterki kafaya koysunlar. Bazen mala bagliyorlar yoksa su seri coktan bitmisti.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X