Sayfa 1/22 123411 ... SonSon

Konu: NBA 2017-2018 Sezonu

NBA 2017-2018 Sezonu

Bu sene baya baya güzel bi lig olacak.

OKC Westbrook'un yanına Carmelo ve George'yi getirdi.

CAVS Irving'i (Lebron'un gölgesinde kalmaktan sıkıldığı için Irving'in isteğiyle ) Issiah Thomas'la takasladı (Crowder ve birkaç rotasyon oyuncusuyla beraber) Rose'yi, Calderon'u getirdi ek olarak (Thomas Ocak'a kadar sakat kalçasından) bunlarla beraber '' KRAL'' ile Wade tekrardan buluştular. Wade FA haldeydi ve 2.3 milyon dolardan 1 yıllık sözleşme imzaladı CAVS ile.

Diğer yandan Boston'da Irving,Hayward ve Horford'la doğuda iddialı olacaktır.

Son şampiyon Gsw kadrosunu korudu, Houston süperstarı Harden'ın yanına ligin en iyi PG'lerinden Paul'ü getirdi. Spurs yine çok iddialı.

Güzel bi sezon olsun beklendiği gibi.

Doguda cavs banko rakip olacak takim bile yok su anda karsisinda.

Batida warriors a rakip olacak 2 -3 takim var en azindan. Thunder takim kimyasi saglanirsa konferans finali yapabilir. Houston ve san antonio belli seviyenin uzerinde tehlikeli takimlar her zamanki gibi

efsane bir yaz sezonu oldu, carmelo ve pg13'ün okc'ye gelmesi irving-isaiah thomas,crowder,zizic takası üstüne cavs'ın birde wade ve rose'ı alması. cp3'ün rockets'a gitmesi jimmy butlerın timberwolves'a gitmesi hayward'ın boston'a gitmesi, her şeyiyle harika bir yaz sezonu oldu. doğuda yine lebronu olan kazanır gelenek bozulmaz. batıda ise açık net favori yine gsw ne kadar kadroları güçlü olsa da spurs'ta okc'de rockets'de kafa tutamaz. sezonun başlamasına 20 gün kaldı kral'ın kazandığı bir sezon olmasını diliyorum.

bu arada sezon cavs-celtics gibi müthiş bir maçla açılıyor.

Bu sene başka olacak gibi. Cavs Wade'i de aldı Rose'dan sonra. Cedi az buz süre bulursa ne ala. Benim takımım kesinlikle Minnesota olacak bu yıl. Zaten 3-4 yıl içinde en iddialı takım olacaklar yeni nesil Warriors gibi. Philadelphia'da çok dehşet bir takım oldu. Epey heyecanlıyım açıkçası bir an evvel başlasa keşke.

Müthiş olacağını umduğum sezon bu gece başlıyor hem de iki harika maçla.

03.00 | Cleveland - Boston

05.30 | Golden State - Houston

Ve çok iyi olan bi nokta daha var, iki maç da S Sport'dan canlı yayınlanacak.

Son sezonlarda olduğu gibi play-oflları beklemeye gerek kalmadı doğru düzgün canlı yayın için.

Nba sezonu sanssiz bir olayla basladi. Boston lu Gordon hayward in ayak bilegi kirildi

offff çok tatsız başladı sezon, çok kötü sakatlandı umarım en kısa sürede geri döner hayward

O pozisyona 1 saniye bakabildim. Yüreğim ağzıma geldi. Hem Boston çok önemli bi oyuncusunu kaybetti hem de Hayward belki de müthiş geçireceği bi sezonu. Çok geçmiş olsun.

Maçlara gelecek olursak Aralık'a kadar Thomas olmayacak CAVS'da ve Rose şu takımın 1. guardı. Maçı çok rahat götürürken CAVS özellikle Jaylon Brown'un insan üstü işleri maça ortak etti Boston'ı ama kral fişi çekti yine 29 sayı 16 ribaund 9 asistle de T-D yi kaçırdı.

Gsw-Houston'u izleyemedim ama o da harika maç olmuş sanırım, Houston deplasmanda 122-121 kazanmış son periyoduna 101-88 geride girdiği maçı.

hayward'ın mayıs ayında dönmesi bekleniyormuş. sezonu kapattı yani. aşırı şanssızlık ya ilk maçında ayağının kırılması.

Hayward'ın poziyonunun tekrarını izleyemedim :/ Orada ki herkes gibi şok oldum ya...

hayward'ın bu sezon büyük patlama yapması bekleniyordu bence boston da irving den de önemli oyuncuydu yeni sezonda gerçekten büyük şansızlık

giannis inanılmaz başladı..nba'in en izlenilesi adamıdır kendileri

CAVS ve Gsw'ye gelen geçen vuruyor

eskiden favori takımlar ligin başını full konsantrasyonla geçirir , sonlara doğru rölantiye alırlardı. bu sezonda tam tersi oluyor şu ana kadar. zaten kimsede takmıyor bu durumu.
    şu anda nba in konuştuğu tek bir olay var "giannis antetokounmpo" . adam sezona efsane başladı.

Kral Washington deplasmanında 57 sayı 11 ribaund 7 asistle galibiyeti aldı şimdi.