Anket: Man adam

Sayfa 5/7 lklk ... 234567 SonSon

Konu: Porto Man Adam: CENK TOSUN

cenk dedim ama aklm pepe de kald

Dnk mata deerine deer katt.Devre aras Cenk tutulmaz, F. Orman'n katklar ile tr den giden en pahal oyuncu olabilir.

Paam ya. Soyadnn hakkn veriyosun

Dnk ma zelinde en zayf halkalar Caner ve Ozzie gibi gzkt. Ozzie fizik olarak yeterli seviyede deil henz ancak 2 ye 1'lerde yine gsterdi kendini. bu sene bu kadroda 90 dakika sahada kalabilecei ma says az olacak diye dnyorum. Caner ise bek zelliklerini maalesef bilmiyor devirme olduu ok net. Karlayaca adamla arasnda minimum 5 metre oluyor. GG geldikten sonra oda formay Adriano'ya verir. Onun dnda Tosic dahil herkes ok iyiydi ama benim oyum bir takm kalite de nasl snf atlatlr dersini Adriano'dan sonra bir kez daha gsteren Pepe'ye.

Tartmasz Pepe bence.

kim stne deni yapmad ki? ama tabi birini sececeksem tercihim Cenk'ten yana. yapabilecei herseyi maksimumda yapt dn gece.

dier yandan bir kk parantez de Tosic'e acmak lazm. hakkn fazla yiyoruz bu adamn biraz apkay koymak lazm nmze. kapasitesi yettiince elinden geleni yapyor yreiyle oynuyor.
    bu adama yapt herseyden sonra kfredenlere sormak lazm biz deil miyiz yrekle oynayan oyunucuyu barna basan diye (rnekler iin biraz maziyi dnmek yeter)

evet yeterli deil evet ampiyonlar ligi kalitesinde deil evet orta snf bir "futbolcu" ama biz formas iin hereyi yapan oyuncuya ne zaman tkaka yapmaya baladk
    elimizde olan bu. sevsek de bu svsek de bu. hakkn biraz olsun verelim bu adamn da. dn geceyi sakin kafayla izlersek kestii toplarn nemi belki kfrbazlarda yz kzarkl yapar

Takm harikuladeydi

Cenk ile Pepe arasnda kaldm. Kritik mdahaleleriyle PEPE dedim.

http://experience.nissan.co.uk/GB/en...week-game.html

Resmi sponsor da hafta'nn goln seiyor, Tosun Paa aday tabii.

Btn takm iyiydi ama pepe bambaka oynad yllardr bize stoper diye kimleri izlettirmiler hey Allahm ya

Adriano ok byk topu, ok byk karakter.

Alnt Gokhan Sinmaz Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    kim stne deni yapmad ki? ama tabi birini sececeksem tercihim Cenk'ten yana. yapabilecei herseyi maksimumda yapt dn gece.

dier yandan bir kk parantez de Tosic'e acmak lazm. hakkn fazla yiyoruz bu adamn biraz apkay koymak lazm nmze. kapasitesi yettiince elinden geleni yapyor yreiyle oynuyor.
    bu adama yapt herseyden sonra kfredenlere sormak lazm biz deil miyiz yrekle oynayan oyunucuyu barna basan diye (rnekler iin biraz maziyi dnmek yeter)

evet yeterli deil evet ampiyonlar ligi kalitesinde deil evet orta snf bir "futbolcu" ama biz formas iin hereyi yapan oyuncuya ne zaman tkaka yapmaya baladk
    elimizde olan bu. sevsek de bu svsek de bu. hakkn biraz olsun verelim bu adamn da. dn geceyi sakin kafayla izlersek kestii toplarn nemi belki kfrbazlarda yz kzarkl yapar
    Tosi avrupa arenasnda deil ama lig iin Beikta kadrosuna girebilecek kalitede. Defolar olduu aikar bunun kendiside farkndadr elbet fakat hrs,bitmeyen enerjisi,kesicilii de gayet iyi. Dnk mata tek bir hatas vard araya kard onun dnda gayet iyi performans sergiledi. Bu arada gol ansszlk olarak deerlendiriyorum.

Fabri