Sonular: Sizce Karabkspor Mann Adam Kim?

Katlmc says
550. Anket kapatlmtr
  • Fabri

32 5.82%
  • Caner

4 0.73%
  • Tosic

4 0.73%
  • Pepe

36 6.55%
  • Necip

8 1.45%
  • Ouzhan

86 15.64%
  • Tolgay

36 6.55%
  • Talisca

2 0.36%
  • Lens

4 0.73%
  • Babel

298 54.18%
  • Negredo

22 4.00%
  • Mitrovic

16 2.91%
  • Quaresma

0 0%
  • Atiba

2 0.36%
Sayfa 2/4 lklk 1234 SonSon

Konu: Karabkspor Man Adam: RYAN BABEL

ouzhan baya baya forma girmi milli takmdan sonra bu mata da gayet gzel oynad nazar demesin insallah byle devam eder.

abi ne mitrovi'i ya adam geleli 9 ay oldu 1 tane kritik hamle yapt o da bu mata. koskoca Beikta'n oyuncusu 1 tane nemli hamle yapt diye man yldz nasl setiniz enteresan.

Bazen sadece Kalite yeter. Ozzy

Babel net. Olympiakos mann kopyasn yaatt bize. Pepe ve Negredo da iyiydi. Ozzy penalt karmasa iyiydi. Tosic, Tolgay, Caner, Necip, Talisca ktyd.

Fabri

Tapatalk kullanarak iPhone araclyla gnderildi

tosi her sene byle bize katk yapyor bence mitrovi oytanmakta fayda var

3 gol olmayan asist yapan Negredo.

Takm ok kzdrd beni bu mata bouna zora soktu ma, Negredo man adam olacakt ve moralmen kuvvetlenecekti, takm bunu bir nevi engelledi. Oziye de kzgnm Negredo atmalyd penalty. Talisca da 3 asistini yedi adamn.Talisca Negredo bir uyum yakalasa birbirlerine ok gol attrrlar da Talisca o seviyeye gelmedi henz. Man yldzna Negredo diyeceim 2. sraya ise Fabriyi koyuyorum.

yelik tarihi
    Mays 2008
    Yer
    Kapalı Alt-Ust,Hayat Alt-Ust
    Ya
    33
    Biraz skora gre oylar verilmi.Krmz karta kadar Babel hi iyi oynamad.ok etkisizdi oyun iinde.Oyundan kmas bile gerekirdi.Topu ayana aldnda ok top tuttu maalesef hzl oynayamad hi.Gol attktan sonra bu zellii ie yarad.Ama totalde man en iyisi olmay haketmiyor gol de atmasna ramen

Aslnda palabyka yapt omuz darbesiyle Q7 de olabilir man adam, ma iinde sinirden ok elenemedim ama imdi pozisyonu srekli izleyip glyorum.

Fabricio diyorum. pten ald son anlarda. 2. srada da Babel geliyor benim iin. Att gol dnda da beendim.

Man adam yoktu. lla birini seecek olursak Negredo derim, 3 tane asisti yendi adamn. Penalty da kullansa golle kapatacakt ma.

Kesinlikle mitrovic, cunku mitrovici kazandigimiz mac bu mac oldu.