Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

EuroBasket 2017 - ?ampiyon Slovenya

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

EuroBasket 2017 - ?ampiyon Slovenya

Turnuva yar?n ba?l?yor fakat ba?l?k g?remedim, bu ?erefe ben nail olay?m dedim. Milli tak?m?m?z?n ve di?er tak?mlar?n durumu hakk?nda bilgili olanlar vard?r illa ki, onlar?n da de?erlendirmeleri ?ok ?nemli benim i?in. Bu arada gruplar ?u ?ekilde:

A Grubu: Polonya, Yunanistan, Fransa, Finlandiya, ?zlanda, Slovenya

B Grubu: Ukrayna, ?srail, Litvanya, G?rcistan, ?talya, Almanya

C Grubu: H?rvatistan, ?ekya, ?spanya, Karada?, Romanya, Macaristan

D Grubu: B?y?k Britanya, Rusya, S?rbistan, Letonya, T?rkiye, Bel?ika

?o?u y?ld?z bu turnuvada olmayacak.Son olarak tak?m?n en tecr?belilerinden Dixon'da sakatl??? y?z?nden kadrodan ??kart?ld?.Cedi Sinan Semih ?zerine kurucaz tak?m?.Rusya'y? mutlaka yenmemiz gerekiyo 2. Olabilmemiz i?in.Kadro olarak fazla bir ?midim yok fakat di?er tak?mlar?n kadrosunu g?rd?kten sonra biraz olsun ilerleyebilece?imizi d???n?yorum.

Yorum Yap

Son yillardaki en vasat turnuvalardan biri olacak maaleaef
      Cocuklugumuzun yildizlari birer birer veda ediyor. Bu turnuva birazda gecis turnuvasi olacak.Artik sahne genclerde . Bakalim neler olacak. Cedi ,kenan ve furkandan bi patlama bekliyorum.umarim yaniltmazlar.

Yorum Yap

Aslı Atilla Acar tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Son yillardaki en vasat turnuvalardan biri olacak maaleaef
        Cocuklugumuzun yildizlari birer birer veda ediyor. Bu turnuva birazda gecis turnuvasi olacak.Artik sahne genclerde . Bakalim neler olacak. Cedi ,kenan ve furkandan bi patlama bekliyorum.umarim yaniltmazlar.
        Katiliyorum, son yillarda ki en gucsuz kadromuzla katiliyoruz turnuvaya.
        Ufuk hocanin sansina iste =(
        Ersan'da affini istedi, Omer'in ne durumda oldugunu bilmiyorum - en son bi hastalikla ugrasiyordu ve cok kilo vermisti, Dixon'un da olmamasi buyuk bir handikap.
        Turnuva boyunca Cedi ve Furkan'in eline bakacagiz maalesef.

Yorum Yap

Ufuk Hoca ?ok b?y?k hoca. Bu kadroyla yap?labilecek her ?eyi deniyor. M?cadeleye ?apka ??kar?l?r ama kadro yetersiz fazla gidemeyiz maalesef.

Yorum Yap

Ufuk hoca yapabilece?i her?eyi yapm?? bu potansiyeli olduk?a k?t tak?ma, m?cadele m?thi? ama i?te yetecek mi sadece o g?rece?iz. ?u an ba?a ba? gidiyor Rusya'yla. Bizim Erkan, Kenan falan milli tak?m?n baya baya s?re alan oyuncular? olmu? durumda Serta? foul problemine erken girmese o da oyunda olacakt? Semih ile de?i?meli.

Yorum Yap

Sinan gibi senin, beceriksiz herif. T?m eme?i yok ediyor.

Yorum Yap

Zorla maci vericez. Biraz sakin olsak rahat alacagimiz bi mac

Yorum Yap

Sinan ma??n i?ine etti

Yorum Yap

En guvendigimiz, tecrubeli isim dedigimiz Sinan macin en kotusu olarak one cikti maalesef.
                    Melih gibi tek rolu dis atis tehdidi olan oyunculardan da verim alamadik.
                    Halen sansimiz var, insallah aliriz maci

Yorum Yap

Sinan bizim maclarda yagmur gibi ucluk atiyor ama milli takimda f?s
                      . Melihte gecen turnuvada bizi yakan adamdi bu turnuvayada ayni sekilde basladi.

Yorum Yap

Kaybettik maalesef. Yetmedi m?cadele. Oyuncu kalitemiz ?ok ?ok yetersiz, ko? fazlas?yla iyi i? ??kard?.

Yorum Yap

Tecr?be ve kapasite eksikli?i maalesef bu ma?? kaybettirdi. Dixon veya Ersan'dan birisi olsa ?ok farkl? olurdu her?ey. S?rbistan'a kar?? hi? ?ans?m?z yok. Britanya'y? yeneriz. Bel?ika ?ok ters tak?m ba?a ba? gider o ma?. Hedef ma? Porzingis'li Letonya olacak. ??imiz ?ok zor ama m?cadelemiz ?ok iyiydi.

Yorum Yap

Yaz?k oldu

Yorum Yap

Taktik anlamda bir ?ey yoktu. Ko? ko?, kaos basketbolu oynad?k. ?ki ?? oyuncu ?n plandayd?. Semih ve cedi oyunda tuttu. Erkan da iyi destek verdi.
                              Bir ara tam saha pres sonu? verdi ama sonunu getiremedik. Ruslar daha sonra tam saha presi ??zd?ler. Daha elit rakiplere kar?? da muhtemelen m?cadele d???nda bir kozumuz yok. Beni en ?ok ?a??rtan h?cumda iyi ba?lad?k, paslar ve asistler ile. Daha sonra ise hi? set ve bilin?li h?cum yapmad?k. Tamamen top kap?p fast break say?lar?na emanet oynad?k.
                              Ve en ?nemlisi saha i?i liderimiz kim?

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X