Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

A Milli Tak?m'?n Ukrayna ve H?rvatistan aday kadrosu belli oldu

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

hele diyorum ses tan?d?k ama derinden geldi?i i?in ??zemedim oktay falan zannetmi?tim, te?ekk?rler

Yorum Yap

Aslı Talha Karanfiler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Leyla Erkus tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Konopylanka deli oynadi ve biz bu adami karisik kuruyemisle ikna etmeye calismistik hey gidi gunler[emoji5]
      Keske alabilseymisiz ya sol kanadi otoban yapiyor adam

HUAWEI NXT-L29 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
      iyi adamda kar??s?ndaki-lerde malum

Yorum Yap

Aslı Sercan Mert Pulurlu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Talha Karanfiler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Leyla Erkus tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Konopylanka deli oynadi ve biz bu adami karisik kuruyemisle ikna etmeye calismistik hey gidi gunler[emoji5]
        Keske alabilseymisiz ya sol kanadi otoban yapiyor adam

iyi adamda kar??s?ndaki-lerde malum
        Sevillada tutmadi ama bu hizla bizim ligde cok canlar yakarmis.

Yorum Yap

ba?kan ar?yor luceyi

Yorum Yap

?lhan yard?mc? hoca olmaz mi bize?

Yorum Yap

bir tak?m?n hucumu yapabilmesi i?in beklerin ne kadar ?nemli oldu?unu g?steren bir ma?ta izliyoruz ?u an. ismail ve ?ener resmen hucumlar?m?z?n i?ine etti. hucumlar?n i?ine etmek ile kalmad? birde savunmay?da ?uvallatt?. bu adamlar 2 lig seviyesinde oyuncular ama bizde ba? tac? yap?l?yor. i?te yabanc? kural? kalks?n diyenlerde bunlar? hesapl?yorlar. milli tak?m umurlar?nda de?il. koskoca ?lkede ismail ve ?enerden daha alt yerli bekler var!!!

Yorum Yap

Tahammul edemedim daha fazla kapadim televizyonu. Milli takim koca bir enkaz. Kim gelirse gelsin koklu bir degisiklik yapmadigi surece basarili olma ihtimali yok.
                O kadar genc ve potansiyelli adam varken hala senerden topaldan ismailden emre ve nicelerinden medet umuluyor. Yazik gercekten giden yillara.

Yorum Yap

Bu nas?l i? ya ,o?uzhan cagrilmiyor daha sonra ?a?r?lip kurtarici olarak sahaya giriyor

Yorum Yap

Neyse en az?ndan ?ener sayesinde biraz g?ld?k. Arda ba?kan?mdan da biraz adaml?k kapt?k ak?am ak?am. K?sa g?n?n kar?.

Yorum Yap

Sinan engine bak oguzhan ve caner bu tak?mda 11 e giremiyorlarsa futbolu b?raks?nlar diyor herkes s?y?rm??

Yorum Yap

?u ta? olay?n?n videosu var m? beyler?

Yorum Yap

?ener-Topal-Ozan ve ?smail ile Vardar'a eleniyorlar ve bunlar Milli Tak?mda banko oynuyor. Vah benim Milli Tak?m?ma

Yorum Yap

Onur k?vrak-G.g-?mer-?a?lar-Caner //o?uzhan-Nuri-Yusuf Yaz?c? -Emre Mor-Cengiz -Enes (Cenk) bide b?yle denesinler

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Taha Dorttepe tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              ?u ta? olay?n?n videosu var m? beyler?

Yorum Yap

Aslı C?neyt T?rko?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                ?lhan yard?mc? hoca olmaz mi bize?
                                Duygusal davrand???m i?in istiyordum ama bug?n ma? yorumlar?nda baz? ?eyleri erkenden s?ylemesi,oyunu okumas? falan ???k verdi benim i?in.?stelik gurbet?i futbolcular i?in de avantaj olabilir.Ke?ke olsa ama san?r?m hocal?k de?il sportif direkt?rl?k e?itimine ba?layacakm??.?yle bir r?portaj vermi?ti.Yine de teklif g?t?r?lse kabul edece?ini d???n?yorum.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X