Sayfa 2/44 lklk 1234512 ... SonSon

Konu: A Milli Takm'n Ukrayna ve Hrvatistan aday kadrosu belli oldu

Bizim iimize gelir. Ouzhan hrslanr. Kendine eki dzen verir. Keke bizden oyuncu armasalar.

Ouzhan'n kadroda olmamas tek kelime ile skandal. Karar veren ya futbol cahili yada art niyetlidir.

yelik tarihi
    Temmuz 2011
    Yer
    Bazen Trkiye'nin Bazen Asya'nn Bats
    Ya
    49
    Seluk kadroda, Ouzhan yok. Cenk Gnen kadroda, Onur yok. Her eyi!!! kolaylkla zebilen Tolgay konusunda adm at(a)mayan... Beikta ile yeni szleme yenileyen enol Gne'e nce teklif yapp, kabul edilmeyince kamuoyu nne atan; ama Abdullah Avc'ya kafas karmasn diye teklif dahi yap(a)mayan... TFF... Sana sylemek istediim o kadar ok ey var ki. Hani ne olduklarn ak ak sylemeyeceim ama bilin diye belirteyim : Game of Thrones'ta mevzular hakkndaki dncelerimin yannda ocuk program gibi kalr...

Samimi sylyorum keke Caner ile Cenk'i de armasalard.

gs ve fb o kadar mthi temsil ediyor ki lkemizi. Arda falan da ok formda.

Kendi pisliklerinde boulsunlar.

arda efendi barcelona da kadroya giremiyor. biz lkenin ba tac ediyoruz. hemde bu kadar rezaletten sonra. tey tey tey...

Kadroyu baka birilerinin belirlediini dnyorum. Bunun baka trl bir mantkl aklamas yok.

milli takma ozan arlyorsa ben bunda baka i ararm abi kimse laga luga yapmasn armasnlar oziyi cenki falan milli takmdan soudum ya

Bana kalrsa Cenk ve Caner'de sakatlk bahane ederek milli takmdan affn istesin. Menajerlerin kucana oturtmular milli takm oh ne ala!

Cenk Gnen
    ener - S.Aziz - .Toprak - smail
    Ozan - Seluk - Emre
    Arda - Nuri
    Burak Ylmaz

Bu kadroyla kmazsak bir daha da milli takm desteklemem, hatrm kalr (!)

Bu eksi sozluk baya baya cogu bilgili oldugunu sananlarin oldugu cogu gereksiz kisilerin oldugu bir yer haline donustu.

Yaa oguzhana formsuz zaten anlaril diyenler mi milli takimda oynayamadi normal diyenler mi
    Selcugun ill sezonki haliyle kiyaslayanlardan zaten bos bir topcu oldugunu soyleyenlere kadar hepsi var.

2 hafta oynanmis ligde oguzhanin 2 haftalik formsuzluguyla mi alinmadi yani )
    Ki gecen hafta attigi 2 kilit pasi milli takimda hakan dahi toplansin omrunde dusunemez.
    Ozanin hamgo milli performansi finlandiya kosova maclarimi )

Ya ukrayna hirvatistan maclarinda 2 takimada yuklu giricem.

Ukraynadan sonra finali kendi evlerinde hirvatlar yapip yuhalanarak terk edicek hepsi sahayi.
    Tek istegim cenk caner fazla bulasmasinlar olaylara

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sen de mi Luce?
    Yazklar olsun..

Ya ben ok sevindim. Hi bir oyuncumuzun bu boktan sistemin hesapta milli takmnda oynamasn istemiyorum.

Benim Milli Takmm Beikta. Birileri Milli Takm parsellemi milliyeti duygulara yenik derek bu heriflere prim vermeyeceim.

Ne Euro Ne World Cup hi birini hak etmiyoruz biz. Bunu hak eden onlarca takm varken Trkiye Milli Takm falan istemiyorum ben o seviyelerde. Hak edince gidelim. imdi deil...

Ouzhan sakat olmadka milli takma alnmamasnn hi bir mantkl aklamas olmaz... kimse milli takm edebiyat yapmasn ltfen, umarm 5lenirler...
    Ayrca inallah Caner ile Cenk'te yedek beklerler... birilerinin bu milli ad verilen takm iin ter dkmeye demez...

Ozan ve Selcuk'un cagrildigi Oguzhan'in disarda kaldigi milli takim. Lucescu da ayni, demek kim milli takim kadrosunu hocalar yapmiyor.

MI 5 cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi