Sayfa 1/44 123411 ... SonSon

Konu: A Milli Takm'n Ukrayna ve Hrvatistan aday kadrosu belli oldu

A Milli Takm'n Ukrayna ve Hrvatistan aday kadrosu belli oldu

A Milli Futbol Takm'nn Hrvatistan ve Ukrayna ile yapaca man aday kadrosu belli oldu. Teknik direktr Lucescu, Arda Turan ve Emre Belzolu'nu da kadroya davet etti.

A Milli Futbol Takm'nn Hrvatistan ve Ukrayna ile yapaca man aday kadrosu belli oldu. Teknik direktr Lucescu, Arda Turan ve Emre Belzolu'nu da kadroya davet etti.

te aday kadro:

Cenk Gnen Harun Tekin Volkan Babacan
    Kaan Ayhan ener zbayrakl alar Sync Mehmet Topal mer Toprak Serdar Aziz Caner Erkin smail Kyba
    Emre Belzolu Seluk nan Cengiz nder Emre Mor Yusuf Yazc Nuri ahin Okay Yokulu Ozan Tufan Tolga Cierci Arda Turan
    Hakan alhanolu Yunus Mall
    Burak Ylmaz Cenk Tosun Enes nal

Seluk Inan var Ouzhan zyakup yok 😈

Ozzy dinlensin zaten ne yapacak le bir takm da

Gesendet von meinem SM-G930F mit Tapatalk

Lucescudan da bir ey olmayacak belli oldu son zamanlarda ki en kt kadro tercihi

Komedi. Baska ok bir ey yazmaya gerek yok.

Ozan, Emre, Arda, Seluk, smail... Bunlar nedir yaw?

Su milli takimi gorunce iyice milli aralarda cinnet gecirmeme az kaldi.
    Nedir bu volkan sevdasi bu onur kime ne etti bu cocuk ligin turkiyenin en iti kalecisiyken milli yuzu gormedi volkan babacan nedir hala ya tamam iyi form tuttuda okadar tolganinda trabzonda orumcek adam oldugu zamanlar vardi.
    Nuri ne verdi yillardir selcuk ozan cenk ne arar.
    Bu allahin cigercisi 2 mac oynayinca niye her sene basi milli takima aliniyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Oguzhan bu sezon oynadigi maclarda vasat alti performans gostermisti zaten.
    Cagrilmamasi isabet olmus, ama performansa dayali oyuncular davet ediliyorsa Ozan'in, Arda'nin ve Selcuk'un milli takima cagirilmasi sorgulanir.
    Neyse, iyi oldu bu karar, umarim Oguzhan'i motive eder bu karar ve bize pozitif bir sekilde yansir.
    Bu arada Cenk Gonen ?&%$W@T#F$@#$$@$?

Ouzhan zyakup'u milli takma arlmamasn masum bulmuyorum.Tamamen Ouzhan'n ulusararas piyasasn drmek iin yaplm sinsi bir plandan baka bir ey deil.Talimat ile ekillendirilmi neresinden bakarsan bak skandal bir karar alnm.Necip milli takma alnmayp Ozan ve Cierci gibi futbol katilleri milli takma arlyorsa bu seim Lucescu'ya ait deildir.Kendimi bildim bileli milli takm seimi fb-gs lobisi tarafndan deerlendiriliyor.90 yllarn efsane kadrosu namalup olan,btn rekorlar kran takmda bile gs-fb kadrosundan daha fazla oyuncu alnd.Sergen bizde oynarken milli takma arlmas gndem olmutu.Gs de oynarken srekli milli takmda idi.ifo Mehmet doru drst armadar bile.Allah kahetsin hepinizi.Tutmuyorum ulan bu milli takm..Adaletsiz herifler.

Arda emre belzolu kafa kafaya vermi onlar hazrlam kadroyu belli
    Keke cenk yerine mevlt caner yerine hasan ali alsaydnz ya sevdiiniz arkadalarnz ya hani

Benim milli takmn Portekiz abi, en azndan adil ve daha yakn hissediyorum o organizasyona kendimi. u iren organizasyonu grdke midem bulanyor.

Bu nasl kadro ya,in. dnya kupasna gidemez diyecem ama bu sefer de enol Gne e tekrar bulaacaklar seneye

Lucescu lm demek.

El Fatiha..

yelik tarihi
    Ekim 2008
    Yer
    Forza ilk yelik tarihi; ''Temmuz 2003''
    Ya
    33
    Kaptan dozer bile milli takmda ouzhan yok

LG-H860 cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi

A Milli Takm'n Ukrayna ve Hrvatistan aday kadrosu belli oldu

Operasyon baslamis. Senol Gunes'in reddi ve Besiktas Yonetiminin hocayi birakmamakta ki kararli durusu zorlarina gitmis belli. Cagrilanlariyla, cagrilmayanlariyla tam bir fiyasko. Artik Demiroren yonetiminde ki hicbir kurum yada kurulusun basarisini istemiyorum. Buna milli takimda dahil. Umarim eleniriz ve medya vs. top yekun ustune gider federasyonun.