Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu: 2017-2018 Hakem Hataları

Alıntı Volkan Sürme Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Amed dediğiniz şu futbolcuları yöneticileri taraftarı terör örgütü sevdalısı olan şerefsizler topluluğu değil mi

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Şimdi... Öncelikle kendileri bir spor kulübü. Tescilli üstelik. Böyle oldukları için de profesyonel bir ligde, profesyonel sözleşmeler yapmış teknik direktör ve futbolcularla oynuyorlar. TFF'ye kayıtlılar. Sahaya çıkmaları normal.

Terör örgütü sevdalısıysalar eğer, kanıtlarla, delillerle beraber gidersiniz bir savcılığa "ben bu terör örgütünün kapatılmasını istiyorum" diye bir dilekçe verirsiniz, konu yargıya taşınır. Eğer mahkeme de sizi haklı bulursa, kulüp kapatılır. Sonra siz de "terör örgütüne yardım" ettikleri gerekçesiyle TFF'ye falan da dava açabilirsiniz.

Konuya dönersek, siz böyle düşünüyorsunuz diye, "futbol oynamaya" çıkmış sporculara her türlü haksızlık yapabilir görüşündesiniz sanırım.

Konu uzarsa siyasete girecek, o yüzden susuyorum.

Not: Şimdi sen de bana "terörist sevici" diyeceksin muhtemelen, deneme bile.

Edit
    Konu İbrahim Cabaroğlu tarafından (21 Eylül 2017 Saat 12:28 ) değiştirilmiştir.

Şimdi baktım da bu Tuzla-Amed maçındaki olaya. Bu resmen bile bile , alenen yapılan bi operayon. Buna hata falan denilemez, hiçbir hakem bu pozisyonda penaltı vermez, veremez yani uyduracak olsa bile bi sebep sunamaz (Kiev maçında ki Beck pozisyonu bile bunun yanında aşırı masum kalır) sonra oyuncunun penaltıyı kaçırması da ilahi adalet olsa gerek.

3.25 de başlıyor pozisyon.

https://youtu.be/yBHABP0_JT4

Alıntı Huseyin Kurt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tuzla -amedspor macinda 10 kisi amed maci ceviriyor 4-3 onde 90+5 de hakemin tuzlaya verdigi ve tuzlanin kacirdigi bir penalti var ustune bide kirmizi goruyor amedli ben ayhan'a verilmeyen penaltidan beridir boyle facia bi karar gormedim.

https://twitter.com/amedsporsk/statu...15427470086145

Sent from my iPhone using Tapatalk
    onca emeğe onca yatırıma yazık olacakmış göz göre göre,adalet tecil etmiş allahtan.

2017-2018 Hakem Hataları

Alıntı Önder Durmuş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Amed dediğiniz şu futbolcuları yöneticileri taraftarı terör örgütü sevdalısı olan şerefsizler topluluğu değil mi

Şimdi... Öncelikle kendileri bir spor kulübü. Tescilli üstelik. Böyle oldukları için de profesyonel bir ligde, profesyonel sözleşmeler yapmış teknik direktör ve futbolcularla oynuyorlar. TFF'ye kayıtlılar. Sahaya çıkmaları normal.

Terör örgütü sevdalısıysalar eğer, kanıtlarla, delillerle beraber gidersiniz bir savcılığa "ben bu terör örgütünün kapatılmasını istiyorum" diye bir dilekçe verirsiniz, konu yargıya taşınır. Eğer mahkeme de sizi haklı bulursa, kulüp kapatılır. Sonra siz de "terör örgütüne yardım" ettikleri gerekçesiyle TFF'ye falan da dava açabilirsiniz.

Konuya dönersek, siz böyle düşünüyorsunuz diye, "futbol oynamaya" çıkmış sporculara her türlü haksızlık yapabilir görüşündesiniz sanırım.

Güzel yazmissiniz. Yüzde 90 i dogru . Konuya sebep olan takimin bazi oyuncunlarin pkk terör örgütü mitinglerinde nerede oldugunu gördük.Tffye kayitli olmalarida hic onemli degil bu onlarin ne oldugunu degistirmez. Bu forumda da isimleri gecmesin.

Alıntı Önder Durmuş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Adalet olmayan ülkede neyi kimi kime şikayet edeceksin.
    Etsen, oldu da işlem yapacak olsalar, savunucusu çok çıkar...

Teröristin adaleti ve futbol takımı olmaz.

Burak Yılmaz'a verilen penaltılar

Konu niye açılmış, nerelere gelmiş.
    Amed maçını buraya koyan arkadaş ne alaka yani senin rakibin Amed mi, Tuzla mı ?
    Bize ne Amed'den ? Amatörün dibine kadar yolları var.

Bak bakim konunun ustune tartismaya girmismiyim ?
    Cok ucuk bir hakem hatasi olmus konucak en uygun topic burasiydi turk ve dunya sporu topigi nereye koyucaz.
    Dahada bisey yazip tartismaya falan giremem.