Sayfa 3/3 lklk 123

Konu: Forza Beikta yelik Bavurus Hakknda

Hepiniz hosgeldiniz Bu seneki sampiyonlukta sizleri agirlamaktan seref duyacagiz

SM-G935F cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi

Yaplmakta olan anl transfer nbetimiz iin gzel formumuz ForzaBeikta'a ho geldiniz.

1- Bugn itibariyle yelik alm kapatlmtr.

2- Beklemede bavurusu bulunan kullanclarmzn, bavurular deerlendirilecektir.

3- yelii onaylanan kullanclarmza; SMS ve mail olarak geri dn salanmtr.

4- Girite problem yaayan kullanclarmz, destek@forzabesiktas.com adresinden tarafmza ulaabilir.

http://forum.forzabesiktas.com/showthread.php?1223-Forza-Be%C5%9Fikta%C5%9F-Forum-Kurallar%C4%B1

Allah akna u referansl yelii dikkate aln artk!

Referansi olmayan uye olmasin lutfen !

Tapatalk kullanarak iPhone araclyla gnderildi

Alnt Yavuz Tuncer Nickli yeden Alnt Mesaj gster

Referansl ye almn da salkl bulmuyorum. Beiktal arkadamzn, Forza'da tand yok ise bu foruma ye olma hakk yok mudur?

Alnt Nail Demirel Nickli yeden Alnt Mesaj gster

Referansl ye almn da salkl bulmuyorum. Beiktal arkadamzn, Forza'da tand yok ise bu foruma ye olma hakk yok mudur?
    Ben uye olurken @Kadir Erdem Beceriklier bana referans olmustu. Haklisin ama ben de 2 sene bekledim buraya uye olmak ocin. Sen de haklisin, ama foto falan mi isteseler acaba? Ne bileyim, forumun halini sen de goruyosun resmen pusuya yatmis insanlar car sadece kaos zamanlari yazan.

Alnt Nail Demirel Nickli yeden Alnt Mesaj gster

Ben uye olurken @Kadir Erdem Beceriklier bana referans olmustu. Haklisin ama ben de 2 sene bekledim buraya uye olmak ocin. Sen de haklisin, ama foto falan mi isteseler acaba? Ne bileyim, forumun halini sen de goruyosun resmen pusuya yatmis insanlar car sadece kaos zamanlari yazan.

Sana komple forza referans oldu Yavuzum Teee Man. City forumlarndan transfer ettik...

Arkadalar merhaba. Ben de son kayt almnda gelenlerdenim de; arkadam sordu da, hangi bilgileri isteyip nasl bavuru yapldn, ben de unuttuum iin yantlayamadm. Bavuru yaparken bizden hangi bilgiler istenmiti?-cep telefonu, tckn-

Alnt Mahmut Civan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Arkadalar merhaba. Ben de son kayt almnda gelenlerdenim de; arkadam sordu da, hangi bilgileri isteyip nasl bavuru yapldn, ben de unuttuum iin yantlayamadm. Bavuru yaparken bizden hangi bilgiler istenmiti?-cep telefonu, tckn-
    nternet kullanmay biliyorsunuz sanrm. Arkadanz foruma ziyareti olarak girdiinde sa stte "ye ol" butonu var. Oraya bast zaman una benzer uyar geliyor:

"yelik almlar kapanmtr."

u an yelik alnmyor yani. Almlar aldnda formda ne isterse onu girersiniz. Zor bir ey deil.

yeliimin iptalini ve silinmesini rica ediyorum.

Forum yelikleri silinmemektedir. stek zerine forumdan sresiz uzaklatrlmtr.
    http://forum.forzabesiktas.com/showthread.php?1223-Forza-Be%C5%9Fikta%C5%9F-Forum-Kurallar%C4%B1

yelik tarihi
    Haziran 2014
    Yer
    Siyah Gk Beyaz
    Ya
    25
    yelik bavurular tekrardan alacakm?

Alnt Sezer Salam Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    yelik bavurular tekrardan alacakm?
    Evet soran arkadalar oluyor.