Sayfa 2/3 lklk 123 SonSon

Konu: Forza Beikta yelik Bavurus Hakknda

selam herkese Hobulduk

Alnt Kamil zel Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Forumda bir sayfada ka mesaj grntleniyor?
    Ayarlardan yardmc olabilecek var m en fazla say ka? 5/6 mesajda bir sayfa gemek zorunda kalyorum
    Kamil abi o ayar standart ne yazk ki forum ynetiminin dzenleme yapmas gerekli

Geen gn ben de 10 sayfadan fazla mesaj varken arkadan biri 2 sayfa mesaj atlm transfer yok yazm da ondan sordum.tapatalkta falan m fazla acaba mesaj says.tesekkur ederim kardesim

Geen gn ben de 10 sayfadan fazla mesaj varken arkadan biri 2 sayfa mesaj atlm transfer yok yazm da ondan sordum.tapatalkta falan m fazla acaba mesaj says.tesekkur ederim kardesim
    Tapatalk'tan ya da bilgisayardan girilmesine gre sayfa saylarnda farkllk olabiliyor.

Hobulduk Abilerim Kardelerim, Herkese Sayglar..

Ada ; tapatalk'ta Ben ksmna girip, her sayfa da mesaj says blmn dilediin gibi ayarlayabilirsin.

Forum ve tapatalk ayarlar farkl olduu iin pc'den girip okuduun sayfa says ile tapatalk sayfa says farkl olur.

Hcre yaplar birbirinden farkl sistemler nki o yzden kendine gre sadece ayarlama yapabilirsin.

Tapatalk kullanarak iPhone araclyla gnderildi

Ho geldiniz Kara Kartallar🦅🦅🦅

Birlikte yaamaktr Beikta!!!

Forza'ya uye alimi yapilirken referans uye sorulmali. Ben son alimlarda renklilerden kacak giris oldugunu dusunuyorum.

Hele kr girebildim, aranzda olmak ok keyifli.

ilk ald dnemde kaytlydm. Sonra ne oldu ise bir ekilde hesap silindi yelik toz oldu. Tekrar dnmek gzel umarm klavyeciler ortam bozmamtr. Ar'nn deerlerine uyulmas ve benimsenmesi dilei ile.

Hepiniz hogeldiniz dostlar..

Hogeldiniz