Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2017 - 2018 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Gayler ikinci yar? hak etti. B?rsa tak?m? stancu ibnesi ve nata?a sat?l??? her ?eyi yapt?

Yorum Yap

S?reyi durdurdum diye i?aret etti, 4 dakika da bitirdi.

Yorum Yap

Ulan le guen bu bata?a kahpesini nas?l doksam dakika oyunda tuttun

Yorum Yap

Gs bu sene buyuk aday bence

Yorum Yap

Allah kahretsin, mal Bursa ikinci yar? e??e?e d?nd? verdi ma??.

Yorum Yap

2. yar? Bursa rezil ?tesiydi. Gs'de iyi bask? yapt?. 2. yar? bu senenin en iyi oyununu oynad?lar.

Yorum Yap

bursa resmen elindeki ma?? verdi ilk yar?da okadar pozisyon atmazsan atamayana atarlar diye bi?ey var
                ??e bak 24 saatte Leipzig ve ts ma?lar? ?ok ?ok ?ok ?nemli hale geldi

3te3in?aallah

Yorum Yap

Bizim tak?mda anlamad???m ?ekilde ?z g?ven ?ok y?ksek . Sene ba??ndan beri top oynam?yoruz ama sanki elimizi kolumuzu sallayarak ?ampiyon oluruz havas? var.

Yorum Yap

Orta sahada Serdar Aziz'e sar? kart vermedi Bursa ata?a ??karken b?ylece 11 ki?i tamamlad?lar. Bursaspor da kontraatak hi? denemedi ?ok g?m?ld?ler b?yle olunca gol yemeleri ka??n?lmaz oldu.

Yorum Yap

Gs nin kadrosu ?ok iyi .
                      Yok ?anst? yok bald? yok hi? geri d??mediler zorlu deplasman g?rmediler dedik ama adamlar 7 de 6 yapt? bu sene ?ok iyiler avrupada olmamalar? da n?y?k avantaj onlar i?in

Yorum Yap

Adamlarin fiksturleri cok rahat sinir bozucu

HUAWEI NXT-L29 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Allah?n belas? f?rat muslereya kart yok. S?reyi g?steriyor. Uzatm?yor

SM-A700F cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Tolga baya gol atiyor biz oguzhan ve tolgaydan skor katkisi alamiyoruz

Yorum Yap

Aslı Nail Demirel tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              S?reyi durdurdum diye i?aret etti, 4 dakika da bitirdi.
                              Bende ona dikkat ettim aynen ?yle yapt? tetik?i f?rat

Yorum Yap

Bunlar fenere en az 4 tane atmazsa hic bsy bilmiyorum.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X