Konu: Sper Lig 2017 - 2018 Sezonu Tm Malar

Antalya osmanli kazandi guzel oldu, konya da kazansa iyi olur. Gencler ve alanya rahatlamasin ki gs maclarina asilsinlar

fb kazanr. Tek baarlar da ierde hakemle derbi kazanmak zaten.

Fb mata ne geerse her trl pislii yapp ma kazanir. En ufak bir faule itiraz zamandan alma iin iti kakislar her faulde yerde yatmalar... Bir de bakmsn ma bitmi.

GM 5 Plus d cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi

Beraberlik ksn. Fener galibiyeti sonraki tercih olmal. Fener pislik bir takm ne kadar le bir takm olsa da fikstr kolay. Kazanp da onlar da potaya girmemeli. Beraberlik en gzel sonu.

Kk takmlarmzn byk heyecan

insallah fb kazanir veya beraber biter ama gs kazanacak diye dusunuyorum cok daha iyi takimlar hocalari daha iyi kadrosu cok daha iyi gomisi/rodriguesi fln tutamaz fener. bir fener galibiyeti super olur gs'yi de dusurur guvenlerini bitirir.

Mariano cezalyken sol akta Valbuena'y oynatmazsan adam deilsin Aykut

Alnt Akn Eki Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    insallah fb kazanir veya beraber biter ama gs kazanacak diye dusunuyorum cok daha iyi takimlar hocalari daha iyi kadrosu cok daha iyi gomisi/rodriguesi fln tutamaz fener. bir fener galibiyeti super olur gs'yi de dusurur guvenlerini bitirir.
    Bizim kadromuzda ok daha iyiydi ama kadkyde doradlar bizi. gsnin derbi performans yerlerde 2-3 yldr o yzden fb kaybetmez kaybettirmezler.

adamlar bu gn birbirleriyle ma yapacaklar ve muhtemelen 90 dakika birbirlerine kfr edecekler ama sosyal medyada birleip bize saldryolar. enteresan.

kimin kazanacandan ziyade ka kart kacak ka oyuncu haftaya cezal olacak o nemli.

bu man sonucu aslnda pek bizi iplemiyor ama dediim gibi haftaya oynanacak malara etki etmesi bizim iin ok daha nemli.

Fernando, Feguli GS'de; Soldado, smail ve Chahechouhe FB'de kart snrndaki oyuncular. Feguli ceza almaya en yakn gibi duruyor.

kisinin birden yenilme ihtimali yok di mi ya

imdi son karar berabere mi bitsin fb mi kazansn ben emin olamyorum

LG-H815 cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi

Eski gsli futbolcu mustafa kocabey: Dnyann gz bu derbide...

Alnt Serdar.Korkmaz Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Eski gsli futbolcu mustafa kocabey: Dnyann gz bu derbide...
    Hahahah