Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2017 - 2018 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Cihan Yaman tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Rahmi Kerem Kalfali tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Beyler egri oturup dogru konusalim. Gs bugun yenerse onundeki 4 5 mac kolay maclar, farki acar gider bunlar. Bizim takimin ustuste 2 mac kazanacak hali mi var? Biz bayilmiyoruz yoksa basaksehir icin
    ?ampiyon olam?yorsak ta 2. olma ?ans?m?z var.Biz ?ampiyon olamazsak tabiki ilk iste?imiz ba?ak?ehir olur ama bizim bu kadar k?t? sezonda 2.lik te ?ok ?nemli, seri ba??y?z elemelerde.O y?zden ?n?m?zdeki her tak?m?n puan kayb?n? beklememiz ?art
    2.lik icin de basaksehiri gecebilecegimizi dusunmuyorum, insallah gs kaybeder bu aksam. Basak 6 puan onumuzde ve deplasmana gidicez, maalesef bize ters geliyolar. Ama Allahtan umit kesilmez tabi. Bu aksam sivas kazanir insallah da 1 gram moral olur

Yorum Yap

bizim en k?t? 2.olmam?z laz?m sistem de?i?ti 2.olursak ?L gruplara kalma ?ans?m?z y?ksek.Gs'nin ?ampiyon bizim 2.olmam?z? Ba?ak?ehirin ?ampiyon Gs'nin 2.olmas?na tercih ederim

Yorum Yap

konya berabere s?vas yener ded?m arkas?nday?m

Yorum Yap

Emre fb ma?? ?ncesi y?rtt? kendini cezal? duruma d??mek i?in bakal?m caner videodan 3 ma? ald? bu direk surat?na s?vd? ka? ma? alacak

LG-H870 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Cihan Yaman tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Beyler egri oturup dogru konusalim. Gs bugun yenerse onundeki 4 5 mac kolay maclar, farki acar gider bunlar. Bizim takimin ustuste 2 mac kazanacak hali mi var? Biz bayilmiyoruz yoksa basaksehir icin
            ?ampiyon olam?yorsak ta 2. olma ?ans?m?z var.Biz ?ampiyon olamazsak tabiki ilk iste?imiz ba?ak?ehir olur ama bizim bu kadar k?t? sezonda 2.lik te ?ok ?nemli, seri ba??y?z elemelerde.O y?zden ?n?m?zdeki her tak?m?n puan kayb?n? beklememiz ?art
            2.lik icin de basaksehiri gecebilecegimizi dusunmuyorum, insallah gs kaybeder bu aksam. Basak 6 puan onumuzde ve deplasmana gidicez, maalesef bize ters geliyolar. Ama Allahtan umit kesilmez tabi. Bu aksam sivas kazanir insallah da 1 gram moral olur
            B?yle oynarsak feneri bile ge?emessin o ba?ka tart??ma konusu ama ba?ak?ehirin ?ampiyonlu?undan ziyade biz en az?ndan 2. olal?m da ?ampiyon kim olursa olsun modunday?m ben.?ampiyonlar ligi gelirine ?ok ihtiyac?m?z var seneye

Yorum Yap

Aslı Mehmet Arikan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Lensin, love in pozisyonu gozumun onunden gitmiyor
              Onlardan birisi gol olsayd? ma?? ?evirirdik

Yorum Yap

Cok bedava maclar hediye ettik cok, kafayi yicem les gibi takimlari yenemedik. 10 kisi kalmis kayseriyi, icerde akhisari, gencleri, en son 5 haftada 1 puan alan bursayi

Yorum Yap

Ge?en hafta da bahsettim.. devre aras? t?rk?bara d?nen stadlar vs.

Ma? ?ncesi mehter mar?? vs.

Yeminle utan? tablosu.. bu ?ekilde futbol hi? yak??m?yor g?zelim ?lkeye.

Yorum Yap

Abi munihe elenene kadar yukar?daki tak?mlar ne kadar puan kaybederse kard?r bizimkiler ancak munih maclar?ndan sonra ay?lacak 2. Olursak seneye yine cl ye kat?l?r?z oyuncularda fark?na varacaklard?r
                    Umar?m fb ve ts deplasmanlar? bittiginde yukar?yla en fazla aram?zda 7-8 puan bi fark olur
                    En son düzenleyen Mehmet Kartal Kara; 04-02-2018, 20:02.

Yorum Yap

Ben de diyorum ki Ba?ak?ehir olaca??na renkliler olsun. Bunu bir futbolsever olarak s?yl?yorum. Taraftar? olmayan, devleti dolayl? yoldan soyan akbilspor ?amp olmas?n.
                      En az?ndan Gs'li Fb'li g?n?l vermi? arkada?lar?m var vars?n onlar sevinsin.
                      Ba?ak?ehir olursa futbolun yok olu?una 1 ad?m daha yakla??r bu ?lke.

Biz nas?l bu ?lke i?in bir geleceksek, Ba?ak?ehir tam tersi.

Bu benim ki?isel d???ncem. Ha oyun olarak ?amp olmay? en ?ok hak eden tak?m bu akbiller olabilir ama biz olam?yorsak tek iste?im Ba?ak?ehir olmas?n ?ampiyon.

Bize gelirsek, tek oyun plan? ile ?ampiyon olan tek bir tak?m hat?rlam?yorum son y?llarda. Bana ak?ll? 11 prof adam verin Be?ikta?'a yenilmem o kadar basitiz art?k bu ligde.

Yorum Yap

Sivas kazan?r, Gs haftay? zararda kapat?r.

SM-T820 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Serhat Senel tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Ben de diyorum ki Ba?ak?ehir olaca??na renkliler olsun. Bunu bir futbolsever olarak s?yl?yorum. Taraftar? olmayan, devleti dolayl? yoldan soyan akbilspor ?amp olmas?n.

Bu benim ki?isel d???ncem. Ha oyun olarak ?amp olmay? en ?ok hak eden tak?m bu akbiller olabilir ama biz olam?yorsak tek iste?im Ba?ak?ehir olmas?n ?ampiyon.

Bize gelirsek, tek oyun plan? ile ?ampiyon olan tek bir tak?m hat?rlam?yorum son y?llarda. Bana ak?ll? 11 prof adam verin Be?ikta?'a yenilmem o kadar basitiz art?k bu ligde.

Ayn?s?n? yazd?m bika? sayfa ?nce

fet?saray ile rte?ehir kap??mas? var ilk iki s?rada.

Biz olam?yosak fener olsun d???ncesine yak?n?m. Hem bu ?ekilde aziz de devam eder.

Yorum Yap

Bu hakemle i?i zor sivas?n

Yorum Yap

Aslı Taha Dorttepe tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Aslı Serhat Senel tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Ayn?s?n? yazd?m bika? sayfa ?nce

fet?saray ile rte?ehir kap??mas? var ilk iki s?rada.

Biz olam?yosak fener olsun d???ncesine yak?n?m. Hem bu ?ekilde aziz de devam eder.
                              Gs-Fb bor? bata??ndalar. ?L gidip bu oyunlarla 3 kuru? para kazanamazlar. Elek olup gelirler. ??nk? bizim gibi modern futbol oynayacak yap?ya sahip de?iller. Ba?ak olaca??na bu h?yarlar 1 y?l sevinsin. Biz zaten do?ru oyuncularla ?.G?ne? ile yine ?amp oluruz yeterki hoca ?u oyunculardan memnunum z?rvas?ndan vazge?sin. Talisca da gitsin manu'ya falan seneye kiralar hamle oyuncusu olarak oynat?r?z zaten ?st seviyede asla hi? bir tak?mda oynayamayacak bu topsuz alan oyunu sebebiyle.

Seneye istersek daha iyi olur her ?ey.

Yorum Yap

Aslı Nail Demirel tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Sivas kazan?r, Gs haftay? zararda kapat?r.

SM-T820 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
                                Ba?kan sen girme ?u ba?l??a iyiydik biz [emoji23]

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X