Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2017 - 2018 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

be?ikta? passoligi ile gen?ler taraf?ndan bilet alabiliyo muyuz?

Yorum Yap

ba?ak tak?l?r bu hafta.

Yorum Yap

ya biz nas?l 3. olduk gs k?t? ba?ak k?t? fb k?t? dedikce biz yerlere d??t?k vallahi sinirim ?ok fazla bizim tak?ma

Yorum Yap

Aslı Kursat Temizyurek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Alabilirsiniz

Yorum Yap

Yeni Malatyaspor teknik direkt?r? Erol Bulut: "Bu hafta, ligin muhtemel ?ampiyonuyla oynayaca??z. ?ampiyonlu?a en yak?n tak?m olarak Ba?ak?ehir'i g?r?yorum." https://t.co/tNwQku2ZLk

Malatyadan bir sey beklemiyorum hem rahatlar hem iyi takim degiller hem de hocalari umut vermiyor

Yorum Yap

Al?n?r. ?mkan? olan herkes de als?n. Ben de gidece?im o ma?a

Yorum Yap

Aslı ?smail Ar? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Al?n?r. ?mkan? olan herkes de als?n. Ben de gidece?im o ma?a
                Trib?n yapal?m o zaman

Yorum Yap

STSL 28. Hafta Ma?lar?

Galatasaray bu hafta berabere kalir. Digerleri kazanir gibi

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Yorum Yap

g?ztepe ma?? ?ok ?ok zor ge?ecek. alanya ma??ndan daha da zorlanaca??z.
                    fener farkl? kazan?r.
                    gs nin puan kaybetme olas?l??? ?ok fazla. ?zellikle alanya n?n ba?ak?ehir ma?? stratejisiyle oynarsa gen?ler gs yi yener.
                    malatya asl?nda iyi tak?m ama hocalar? s?k?nt?. HATIR ??KES? d?necek bu ma?ta. ba?ak?ehir kazan?r

Yorum Yap

@forumkurulu g?z?n?z? seveyim halil umut un cezas?n? kald?r?n bi g?nl???ne de ba?l?klar? o a?s?n. yoksa ?ampiyonluk uzak.
                      adam resmen ?aampiyonluk hedefinde tuttu bizi
                      e?er ?ampiyon olursak Lens ten fazla katk?s? vard?r deriz

Yorum Yap

Aslı Mehmet Dedeler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        @forumkurulu g?z?n?z? seveyim halil umut un cezas?n? kald?r?n bi g?nl???ne de ba?l?klar? o a?s?n. yoksa ?ampiyonluk uzak.
                        adam resmen ?aampiyonluk hedefinde tuttu bizi
                        e?er ?ampiyon olursak Lens ten fazla katk?s? vard?r deriz
                        Kesinlikle kat?l?yorum

Yorum Yap

Erol Bulut ezik bir tipe benziyor. Avc?'ya kar?? kendini g?stermek isteyecektir. Ba?ak?ehir puan kay?plar?n? hep zor ma?lar?n ard?ndan b?yle s?rpriz bi?imde ger?ekle?tirdi. Malatya'dan umutluyum ben. Gen?lerbirli?i ?l?m kal?m ma??na ??k?yor, ba?larda erken bir golle da??lmazlarsa yenilmeyeceklerini d???n?yorum. Biz bir ?ekilde evimizde kazan?r?z, Fener ise deplasmanlarda daha iyi son haftalarda. Osmanl? kar??s?nda kazansalar da zorlanacaklard?r, puan kayb? bile m?mk?n.

Yorum Yap

Erol Bulut ba?a?? ?ampiyon yapt? neredeyse..

?mit Ay?s? F.Terim'in ?st?ne yok,?nce o gelir sonra di?erleri diyerek b???rd?..

Bu ortamda ben kimseden puan kayb? filan beklemiyorum..

Her Daim Be?ikta?!!!

Yorum Yap

Beyle bu saatten sonra kimse puan kaybetmez. gecen hafta akhisar yenilmez trabzon celme takar diyorduk hicbisey olmadi. Bu hafta da aynisi olur.

Yorum Yap

Ba?ak?ehir'in yard?mc? antren?r?, Malatya T. Direkt?r? Erol'un karde?i herhalde ?ok benziyorlar. Malatya rahat pozisyonda bug?n rakibini zorlayaca??n? d???nm?yorum.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X