Konu: Sper Lig 2017 - 2018 Sezonu Tm Malar

FB-TS maclarinda (MB) 5 puan kaybettik GS de 5 puan kaybetmis oldu. (BM)
    Genclerbirligi evlerinde alirlar sonra Basaksehir puan kaybi olabilir.

dn 80.dakikada bitti dediimiz lig yeniden canland bizim iin, u nmzdeki 3 ma da alp derbiye kazanrsak gsyi altmza alacamz pozisyonda girelim o gn dve dve yeneriz biz bunlar

bursa man mucize eseri kazandlar. Ne kadar ans var ise yanlarndayd.

lk oynadklar takmlar hocalar yeni takmlar idi. Bakn kayseri civcivlerden puan alacak yarn.

karabk manda yine hte bala nlerinde kald top galip geldiler.

ciddi rakipler de brak gol kaleye ut atamyorlar ieride fb ts baakehir neler yapacak izleyip greceksiniz

sterboggggggggggggggg diyorum unutma unutturma

Bizim acilen eski oyunumuza dnmemiz lazm. Yoksa bi anlam yok bunlarn puan kaybetmesinin.

Kara Kartal
    yelik tarihi
    Mays 2008
    Yer
    Kapal Alt-Ust,Hayat Alt-Ust
    Ya
    34
    Byle akarlar adama ite

valla herseyin sorumlusu bu fener bunlarla mac yapmayacaksin pislik takim butun morallleri motivasyonlari bozuyor takim bir daha kendine gelemiyo

Tapatalk kullanarak iPhone araclyla gnderildi

Kara Kartal
    yelik tarihi
    Kasm 2009
    Yer
    Nasl "zlmez" insan...
    Ya
    35
    Ma bitti ama ben Trabzon'un puan alacana hala inanmyorum. Uakta giderken atar Galatasaray.

SM-A300H cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi

Ne oldu Rockyyyy?

Feghouli Baakehir manda oynarsa bu bir skandal olur. Direk krmz grd ve en az 2 ma ceza almal. Babel ve Alperin tek ma almalar da yanlt.

Gesendet von meinem SM-G930F mit Tapatalk

yle bir totem buldum ki hem oynayacamz takmlar hem rakipleri bitiriyorum iki haftadr. Haftaya da tutarsa burada paylayorum hep beraber yapyoruz [emoji23]

Tapatalk kullanarak iPhone araclyla gnderildi

gsde net byk ma alamama basks olumu hatta taraftarnda bile var. fb manda ma berabere giderken ve bilmem ka puan farkla en yakn rakibiyle puan fark varken nasl su iesi yadrdlar hakemlere.Bask altnda kalyorlar bu ok iyi.Uzun dnem dnrsek ligin son haftalarnda daha da artar bu bask, biz toparlanrsak yine ampiyon oluruz.Ynetim teknik heyet futbolcular kendilerine gelmeli.

Gsliler de olcaya yukleniyorlar adam bi bakma galibiyetin mimar oldu [emoji38]

Hi umudum yoktu Trabzondan ama tek kale top oynadlar helal olsun Kald 5 puan Baakehire mutlaka taklacaklar bizim devre arasna kadar puan kaybetmememiz lazm.

Adam gibi adam OLCAY AHAN. sar krmz grd m dayanamyor kardeim