Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2017 - 2018 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

B?rak?n abi art?k sosa y?, gomez i falan

Yorum Yap

Onu bunu bilmem sosa+olcay+yusuf+kucka gayet de g?zel olmu? seri aya?a paslarla oynamaya ?al???yorlar. Sosa gayet iyi s?rekli bo?a ??k?yor h?zl? oynuyor presi de ayn? s?rekli oyun i?inde. 1-2 ma?l?k deneme ama?l? izlemeyi ?ok isterdim bizim ?u kadroda talisca yerine bakal?m nas?l oluyor diye.

Tapatalk kullanarak iPad arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

Sosa fark yarat?yor.

Yorum Yap

Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          H?rs?z rezil etti pozisyonu. Bombo? durumda ne atabildi ne att?rabildi. Negredo orda olsa d?ner yap??t?r?rd? soluyla, i?te kalite fark? bu oluyor.
          Negredo dan once cenkin bile buna benzer golleri var.2-3 tane ,donup caktigi

Yorum Yap

Beyler prescopta bi yayin var , beinsporttan daha HD

selcuksportshd

Yorum Yap

Aslı Koray Metin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              elinde 5 milyon euro olsa gidip sosaya basacak adamlar g?r?yorum. elimde 5 milyon var 100.000?'unu bile sosaya vermem. lay?k oldu?u kul?b? bulmu?. oynas?n oralarda als?n paras?n? sonrada kariyerini bitirsin...

+1903

Yorum Yap

Sosa zay?flam?? m? bana m? ?yle geldi? Yusuf'u da harcarlar b?yle giderse Sosa'y? 8 numaraya almalar? laz?m.

Yorum Yap

ben bu olcay nefretiyle sosa a?k?n? anlayam?yorum. sosa tak?m? satm??, ayak oyunlar? yapm?? ?st?ne bir de k?pek gibi pi?man olup d?nmek i?in kul?be haber yollam??. olcay'?n yetenekleri k?s?tl?yd? zaten tak?ma giremedi efendi gibi gitti, oynayam?yorum oynayacak kul?be gideyim dedi, gitti. nefretin sebebi de komik, yusuf yaz?c?, alt?nda be?ikta? taraftar?na hakaretli post i?eren bir instagram foto?raf?n? be?enmi?, olcay'?n da yusuf yaz?c? resmi olan bir foto?rafta be?enisi varm??. suni nefret yarat?yorsunuz kendinize. olcay bizim altyap?m?zdan ??kma falan da de?il. ben son derece sayg? duyuyorum. bizde nas?l h?rsl? oynuyorsa trabzon'da da ?yle oynuyor. profesyonellik aya??na kimseye kaz?k da atmaya ?al??m?yor. fakat ne kadar enteresand?r sosaya duyulan sevgi kadar nefret duyuluyor. sa?ma.

Yorum Yap

Bu Abdulkadir yetenekli bir ?ocu?a benziyor

Yorum Yap

Su genc cocuktaki hirsi, ozguveni gorunce gozunun onune basta Necip olmak uzere bizim gencler geliyor, susuyorum.

MI 5 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Aslı ?lker Uysal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Beyler prescopta bi yayin var , beinsporttan daha HD

selcuksportshd
                        Avrupa maclarini da veriyor

Yorum Yap

Abdulkadir asist olcay gol 1 1

Yorum Yap

Bu trabzondaki abdulkadir ne ya acayip topcu

HUAWEI NXT-L29 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Can Ayten tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Bu Abdulkadir yetenekli bir ?ocu?a benziyor
                              Derken g?zel bir asist yapt?

Yorum Yap

Aslı Soner Genc tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                ben bu olcay nefretiyle sosa a?k?n? anlayam?yorum. sosa tak?m? satm??, ayak oyunlar? yapm?? ?st?ne bir de k?pek gibi pi?man olup d?nmek i?in kul?be haber yollam??. olcay'?n yetenekleri k?s?tl?yd? zaten tak?ma giremedi efendi gibi gitti, oynayam?yorum oynayacak kul?be gideyim dedi, gitti. nefretin sebebi de komik, yusuf yaz?c?, alt?nda be?ikta? taraftar?na hakaretli post i?eren bir instagram foto?raf?n? be?enmi?, olcay'?n da yusuf yaz?c? resmi olan bir foto?rafta be?enisi varm??. suni nefret yarat?yorsunuz kendinize. olcay bizim altyap?m?zdan ??kma falan da de?il. ben son derece sayg? duyuyorum. bizde nas?l h?rsl? oynuyorsa trabzon'da da ?yle oynuyor. profesyonellik aya??na kimseye kaz?k da atmaya ?al??m?yor. fakat ne kadar enteresand?r sosaya duyulan sevgi kadar nefret duyuluyor. sa?ma.
                                aynen y?re?ine sa?l?k

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X