Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2017 - 2018 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Mehmet Ali G?ne? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    ?n?m?zdeki 3 lig ma??n? kazanmam?z laz?m ?ok ?nemli 3/3 bizi ?ampiyon yapar
    Gs daha zorlu fikst?re girmedi kazanma ihtimalleri olmayan Fener deplasmanlar? var daha
    3/3 yaparsak zaten i?eride Alanya ve g?ztepe ma?lar? oluyor ?st ?ste, o havayla 5/5 yapar?z zaten.

LG-H815 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Gen?ler de direkt Gs'ye cal??t? bu sene;

Bizden 3
      Fenerden 2
      Basaktan 5 puan aldi

Gs'den 5 yediler

Yorum Yap

Onumuzdeki 3 maci alirsak o gazla formla sonraki 4 macida aliriz yani gs macina kadar kazasiz gideriz.
        Gencler konusunda rahatim senol hoca ekstra ozenle ezer umit?i ama sonrasi basaksehir maci.
        Neyse mac mac bakalim olaya knce bu hafta.
        Bizim disimizda takiplerin kolay maci var .
        Kaybedersek biz kaybederiz bu hafta ekmek cikmaz yenmemeiz lazim kesinlkle.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

26. Haftaya kadar puan kayb? asla olmamalidir 26.haftada her?ey netlesir

Yorum Yap

Aslı Suat Baran tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            galatasaray kazan?r, ba?ak?ehir berabere...
            bizim ma? ise hocan?n motivasyonuna ba?l?...
            m?nih ma??n?n psikolojisinden hemen ??karsak 2-0
            ??kamaz isek 1-1
            (Adettendir)
            Ben demi?tim
            fener ma??n?n fark?n? bile tutturdum

Yorum Yap

Tum maclari kazan sampiyon ol noktasina gelmemiz iyi oldu. Tun maclari kazanacagimizdan degil ama futbolcularin psikolojisi acisindan onemli bir durum. Ikinci yarinin ilk 6 macinda sacma 2 beraberlige ragmen toplam puan farkini yaridan fazla eritmemiz gayet olumlu. Basak dususte.. fener karisik..gs' nin 5 maclik zor periyodu henuz baslamadi ve simdiden 2 maglubiyetleri var. Kendimizi yuzde yuz sampiyonluga adarsak zor degil aslinda.

SM-J700F cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

?aka maka ?ampiyonluk ?ans?m?z epey artt?. Ba?ak?ehir ve Fb ?ampiyon olamazlar. Ya biz ya Gs. Gs'nin defans? beni umutland?r?yor.

Yorum Yap

Fikst?re bak?nca hala en g??l? adaylardan biri fb. O y?zden kupada muhakkak demoralize etmeyi hedeflemeliyiz. O ma? sadece kupa ma? olarak g?r?lmemeli

Yorum Yap

Onu bunu bilmem de Gs'nin kendi sahasinda Basaksehir'i ve bizi yenme ihtimali yok. Hatta biz Gs'yi %90 yeneriz deplasmanda, 11'e 11 oynanirsa o mac.

Gs ile bu sene 10 mac yapsak normal sartlarda iceride disarida 9'unu biz kazaniriz hatta. Adamlarin en iyi yaptiklari sey suursuz baski ve hucum, bizim gibi defans ve orta sahasi cok iyi olan takima karsi ise yaramaz bu ozellikleri. Ote yandan adamlarin orta saha, bek ve savunma ikilisi sikinti, bizim de en iyi oldugumuz bolgeler kanat ve orta sahamiz. Yani bize karsi kolay kolay pas yapabileceklerini bile inanmiyorum Gs'nin.

Basaksehir ise Gs'nin tam tersi, kompakt bir takim, bizi oldukca zorlarlar. O yuzden Basaksehir deplasmanindan 1 puan fena olmaz.

Yani, Trabzon-Gs-Basaksehir deplasmanlarindan 7 puan cok iyi olur bizim icin.

Yorum Yap

Fb nin cidden fikst?r? ?ok kolay ama i?erde Akhisar'? yenerler mi muamma..Alexli fb olsaydi ?ampiyon olurdu derdim ama bu fikst?r avantajina ra?men fb nin ?ampiyon olmas? zor. .

Gs i?erdeki Ts ve Ba?ak?ehir ma?lar?ni al?rsa b?y?k avantaj sa?lar. .Bizim gs ile olan macimiz final ma?? olur

Yorum Yap

Halen fenerin ?ampiyon olabilece?ine inananlar var Fener ?st ?ste sadece Karab?ksporla oynasa yine ?ampiyon olamazlar..

Yorum Yap

Fenerbah?e'nin oynayaca?? 5 deplasman?n 4 tanesinde biz puan kaybettik

Yorum Yap

ya ?u ba?ak?ehir'in ?ampiyonluk ?ans? var hatta en ?nemli 2 adaydan biri bizle beraber..adamlar?n b?t?n ma?lar? seyircisiz gibi..bir de bu ak?am gen?lerbirli?iyle oynay?nca iyice hal? saha ma?? gibi olmu?..sorsan marka de?eri

Yorum Yap

Fenerin malatya kayseri sivas kasimpasa deplasmanlarinda alacagi maksimum galibiyet 2 olur. Artik anadolu deplasmanlari lay lay lom gecmiyor. Yenerlerse anca kasimpasayi yenerler.

Yorum Yap

Aslı Rahmi Kerem Kalfali tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Fenerin malatya kayseri sivas kasimpasa deplasmanlarinda alacagi maksimum galibiyet 2 olur. Artik anadolu deplasmanlari lay lay lom gecmiyor. Yenerlerse anca kasimpasayi yenerler.
                                Hedefsiz kalmalar?ndan ?ekiniyorum ben epey, ?rne?in Malatya ne yukar?lara oynuyor ne de k?mede kalmaya, yerleri belli adamlar ?imdiden sezonu bitirdiler bence kafada, Fb'yi ne derece zorlarlar ki hi? ihtimal vermiyorum. Kayserispor 5. olursa uefa'ya gidiyor o y?klenebilir epey o ma?a, Kas?mpa?a desen yine hedefsiz kalmaya yak?n. Rahat ge?mesi muhtemel ma?lar bunlar Fb i?in

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X