Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2017 - 2018 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bu arada cumartesi son gunuymus ntvspor?un acikcasi tv de ntvspor disinda spor programi izlemiyodum diger kanallara hic bakmam bile.
    Ne yapicam bilmiyorum.
    En cok sporservisini ozlicem ise giderken yolda dinlerdim hep

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

bu renklilerin ma? beraberlik kokuyor ki fb beraberlikte kopar bu sefer. bizim kazanmam?z laz?m kesin ya derbiden her sonu? yarar o zaman.

Yorum Yap

Gen?lerbirli?i yenilip Konya Antalya kazan?rsa g?zel olur. Gs ma??na kadar Gen?ler 0 ?ekmeli

Yorum Yap

Beraberlik gsnin isine gelir hedefleri net 1 puan, ben fb nin yenmesini istiyorum. Bu kadro ve hocayla 1 mac yenseler 2.mac kaybederler.

Ts de insallah kazanir da gs macina daha saglam gelir.
          Ayrica yakin zamanda gs ile maci olan alanya ve genclerin kazanamamalari guzel olur

Yorum Yap

?Federasyon tamamen Be?ikta???n kontrol?nde. Ta? olay?n? baz? ?eylere dikkat ?ekmek amac?yla s?yledim. Bir?eylere dikkat ?ekmek istedim ve ba?ard?m da...? demi? a... feryad? ayk?t gocaman.

Ak?l mant?k taraf?m beraberlik istiyor derbiden. Olmad? fb kazans?n diyorum ama yok vazge?tim. Bu ma?? bu eziko?lu ezikler kazanmamal?!!!

Yorum Yap

Gs al?r yada berabare biter

Yorum Yap

Bu sene Fenerin Kad?k?y hegomanyas?n?n bitece?ini tahmin ediyorum ben.

Yorum Yap

Aslı Rahmi Kerem Kalfali tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Beraberlik gsnin isine gelir hedefleri net 1 puan, ben fb nin yenmesini istiyorum. Bu kadro ve hocayla 1 mac yenseler 2.mac kaybederler.

Ts de insallah kazanir da gs macina daha saglam gelir.
                  Ayrica yakin zamanda gs ile maci olan alanya ve genclerin kazanamamalari guzel olur
                  ba?aktan sonra alanya ile biz de oynuyoruz .. i?erdeyiz ger?i

Yorum Yap

Az ?nce twitter'da video g?rd?m GS taraftar? tak?m antreman?n? stadda izliyor 26 bin taraftardan bahsettiler, ilgin?.

Yorum Yap

Konya kumeye!!

Yorum Yap

Yaln?z Antalya ??pm??, 2-0 ?ndeler rakip 10 ki?i kalm?? 2-2 oldu, haydi Kas?mpa?a, Antalya k?meye...

Yorum Yap

Bu hafta fb ve BJK galibiyeti ile sonu?lanmal?. Antalya Konya K?ME ye.

Gesendet von meinem SM-G930F mit Tapatalk

Yorum Yap

Ba?kan ?sar???nlar? Esra Ceyda yapt?k? derken hakl?ym??
                            adamlar ciddi ?ekilde birle?ip bize bilenmi?ler.
                            sosyal medya payla??mlar? ve yorumlar? muazzam bi ?ekilde bize kar?? birlik mesajlar? ile dolu.
                            en son Erdo?an ar?kan?n yapt??? ? Fenerbah?e ve Galatasaray b?y?k camialar ama ?ok k???k tak?mlar? s?z? ile zirveye ??kt? bu durum.

hernryse sahada g?rece?iz karde?li?inizi

Yorum Yap

Gs kazan?rsa aziz sa? ??kamaz staddan.

Berabere bitsin ne ?i? yans?n ne kebap

Yorum Yap

Antalya ve Konya ile Gen?lerbirli?inin aras? a??lmamal?. Gen?lerbirli?i Galatasaray ma?? ?ok ?nemli. Sonras?nda da Ba?ak ile oynayacaklar. Otoban TOK?'ye 3+ puan ile gidersek g?zel olur.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X