Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2017 - 2018 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

G?ztepe kesin puan alacak gibime geliyor .. gs kolay ??kamayacak oradan .. ulan Fener olmas?n diye gs ?ampiyonlu?u istiyoruz .. geri zekal? Volkan Babacan

Yorum Yap

@Sad?k M?s?rl?o?lu, ke?ke ma? sonu roportaj?nda ya da beyaz tvde sorsalar neye ?z?ld???n?. Ne kadar alm?? ma? kar??l????

Yorum Yap

Aslı Sad?k M?s?rl?o?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Mehmet Kele? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Ba?ak?ehir'in kendi kalesibne att??? golden sonra Samet Aybaba'n?n ?z?ld??? bir video g?rd?m 3-5 saniyelik acaba video aldatmaca m? yoksa ger?ekten anlam veremedim.
        Onu ben de ?ok merak ediyorum 🤣
        Ma?a bakt?m, golden sonra ba??n? e?di

Yorum Yap

@Sad?k M?s?rl?o?lu, ke?ke ma? sonu roportaj?nda ya da beyaz tvde sorsalar neye ?z?ld???n?. Ne kadar alm?? ma? kar??l????
          Asporda sordular muhabiri dovecekti resmen. bana sa?ma sapan sorular sorma ya dedi.

Yorum Yap

Neyse arda ve mossoro sezonu kapatt?, haftaya irfan da yok.

Emre inler mahmut la oynay?p puan kaybederler bizde 3. Olup gs ceza al?rsa ?ampiyonlar ligine gideriz

Yorum Yap

Aslı Mehmet K?se tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Aslı Sad?k M?s?rl?o?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Ba?ak?ehir'in kendi kalesibne att??? golden sonra Samet Aybaba'n?n ?z?ld??? bir video g?rd?m 3-5 saniyelik acaba video aldatmaca m? yoksa ger?ekten anlam veremedim.
              Onu ben de ?ok merak ediyorum 🤣
              Ma?a bakt?m, golden sonra ba??n? e?di
              Sadece basini e?medi, k?f?r edip boynunu b?kt?. ?ok acayip.

Yorum Yap

daha puan kayb? olacak biz ligi ikinci bitiriyoruz sabredin

Yorum Yap

Ah be senol hocam biz o cimbomdan en az beraberlikle d?nerdik de ba?ta sen hi? inanmadin ne haliniz varsa g?r?n modundaydin ki hi? ama hi? s?ras? de?ildi

Yorum Yap

Daha ?ok puan kaybedilir ama ben 3 te 3 yapaca??m?za inanm?yorum.
                    Hoca ve oyuncular?n sezonu kapatm?? ruh halleri var..

Yorum Yap

Aslı Siret Uslu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      ?aibeciler ve biz ilk 2 de bitiririz diyordun da fb nin kalan 3 ma?tan puan kaybetmesi bizim ?ampiyon olmam?zdan daha zor.

?aibeciler bu saatten sonra sadece 1 galibiyet al?rlarsa kul?b? kapats?nlar

Yorum Yap

Tak?mda hocada ?ampiyonlar ligine g?sterdi?i performans?n yar?s?n? dahi g?sterseydi su an ?ampiyonlu?u kutluyor olurduk.Yazik oldu ?ok yaz?k.

Yorum Yap

Negredoooo!!!!

Yorum Yap

Aslı Mehmet K?se tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Aslı Siret Uslu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            ?aibeciler ve biz ilk 2 de bitiririz diyordun da fb nin kalan 3 ma?tan puan kaybetmesi bizim ?ampiyon olmam?zdan daha zor.

?aibeciler bu saatten sonra sadece 1 galibiyet al?rlarsa kul?b? kapats?nlar
                            bir k?sm? ??kt? zaten 02 ve gs plakas?.biz geseye 02 yenilmedikmi ? ?imdi geldi gs nin 1.inci bizim 2.bitirmemize o k?sm? kald? yada bir mucize olurda biz 1. gs 2 olurmu bilmem bug?nk? ??len yazd???m?n detay?n? girmedim

Yorum Yap

Aslı Mehmet.Y?ld?r?m tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Negredoooo!!!!
                              Negredo ?ut ?z?rl?, kapasite bu yani daha fazlas?n? beklemek hata

Ama Lens her?eyi bat?rd?.
                              Trabzon ve fener ma?lar?nda o pas? vermiyorsan ihanet demektir. Yana yuvarlasan bo? kaleye yuvarlayacak arkada??n...

Yorum Yap

Konya d??me durumunda devam ederse son hafta Fener Konya maci berabere biter bence. Bu hafta Gen?ler ve Osmanl? kazans?n ortal?k kar??s?n

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X