Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2017 - 2018 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Adem b?y?k yok gs icin buyuk kay?p
    Fakat veysel iki ki?ilik oynayarak rodriguesin kanad?nda eksikligini hissettirmeyecektir

Yorum Yap

Isteyen komplo teorisi diyebilir.Gecen hafta ki basaksehirin oyunu bana hi? normal gelmedi.Sanki birileri bu ma?? kazanmay?n demi? onlarda buna uydu.Bugunku m?cadelenin yar?si dahi yoktu.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Kartal Kara tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Fakat veysel iki ki?ilik oynayarak rodriguesin kanad?nda eksikligini hissettirmeyecektir
        Adem malatyada bu sene

Yorum Yap

Aslı Hasan Kale tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Isteyen komplo teorisi diyebilir.Gecen hafta ki basaksehirin oyunu bana hi? normal gelmedi.Sanki birileri bu ma?? kazanmay?n demi? onlarda buna uydu.Bugunku m?cadelenin yar?si dahi yoktu.
          Abi basagi basak yapan 3lu yoktu gecen hafta..emre mossoro eprianu olmasa basak ilk 10a zor girer

Yorum Yap

ba?ak?ehir ?ampiyon olmas?n fb gs olsun diyenler futbolla alakal? bir yorum yapm?yor kusura bakmas?nlar. siyasi tercihlerinizi futbol sahas?n?n d???nda ya?ay?n. Be?ikta? olmassa kim olursa oldun demek ne demek. bizim yerimizde sayd???m?z her sezon fb ve gs de yerinde says?n. valla kusura bakmay?n benim ?n?m?zdeki 10-15 senede ?ampiyonluk say?lar?nda iki renklinin ?n?ne ge?me hayalim var. ?zellikle fb hi? bir zaman ?ampiyon olmamal? 4. y?ld?z? onlardan ?nce takmal?y?z.

Yorum Yap

Aslı Rahmi Kerem Kalfali tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Aslı Mehmet Kartal Kara tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Adem malatyada bu sene
              Biliyorum kardesim neyseki veysel geregini yapacakt?r s?k?nt? olmaz hangi biriyle ugrasacaks?n ki abi
              Hamza , okan , adem , veysel , u?ur

Yorum Yap

Gomise ne oldu ya? ?n?allah ciddi bi?eyi yoktur..

Yorum Yap

?n?alla bir ?eyi yoktur, bay?ld? durduk yerde.
                  Bence oyuncunun ?u durumda devam etmesi ?ok yanl??.

Yorum Yap

Kalpten s?k?nt?l? zaten al?rken konusuluyordu insallh bi?ey olmaz

Yorum Yap

??ks?n oyundan yahu. Adama sorularak yap?lacak i? de?il . Ge?mi? olsun.

Yorum Yap

Gomis'in kalp ile ilgili sorunu vardi sanirim bu y?zden biz transfer etmedik diye okumu?tum bi yerlerde. .Bu t?r bay?lmalar ya?ayabilirmus

Yorum Yap

Aslı Murat Taskin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          ba?ak?ehir ?ampiyon olmas?n fb gs olsun diyenler futbolla alakal? bir yorum yapm?yor kusura bakmas?nlar. siyasi tercihlerinizi futbol sahas?n?n d???nda ya?ay?n. Be?ikta? olmassa kim olursa oldun demek ne demek. bizim yerimizde sayd???m?z her sezon fb ve gs de yerinde says?n. valla kusura bakmay?n benim ?n?m?zdeki 10-15 senede ?ampiyonluk say?lar?nda iki renklinin ?n?ne ge?me hayalim var. ?zellikle fb hi? bir zaman ?ampiyon olmamal? 4. y?ld?z? onlardan ?nce takmal?y?z.
                          Siyaseti oyunun i?ine sokan Ba?ak?ehir zaten. Ben bu ligde bu kadar bariz siyaset d?nmesin diye istemiyorum Ba?ak?ehir'in olmas?n?.
                          Sen kusura bakma bak?? a??n ?ok yanl??. Ayr?ca y?ld?z taksalar ne takmasalar ne?
                          Ba?ak?ehir olmas?n Gs'li Fb'li arkada?lar?m sevinsin. Belediyenin kaynaklar?n? s?m?ren bu ?erefsizler bir an ?nce yok olup gitsinler

Yorum Yap

Sar?y? atlad?.

SM-A700F cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Gomisin ?u ana kadar bay?lmamas? ilgin?ti. Gomisin rahats?zl??? var. Transfer olurken zaten belirtilmi?ti. Arada bay?labilir diye. Futbol oynamas?na engel de?ilmi?.

Yorum Yap

Veysel kanad?n? nas?l bosalt?yor
                                Tac kullan?lmadan once yerine bile donmuyor

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X