Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2017 - 2018 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Goztepe hucuma hizli olarak 2 kisiyle cikmaya calisiyor, bu kafayla zor gol atarlar

Yorum Yap

Ba ka??r?yor ama ?ok istekli. Ortaya kadar geliyor top aliyor. Koval?yor s?rekli

Yorum Yap

?ald??? faullere bak ya kafay? k?r?cam

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

Ba kar?? kar??ya pozisyonlarda a??r kald? ama iste?i y?ksek d?zeyde.Bizim tak?m i?in yetersiz.Abu? gibi birini almam?z laz?m.

SM-N910C cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

2 oldu

Yorum Yap

2 0 oldu mac biter, tamer tunayi hangi mac izlesem takimi ne savunma yapabiliyor ne adam gibi 1 hucum organizasyonu gordum

Yorum Yap

G?ztepe'den daha diren?li bir oyun bekliyordum.Hi? direnmediler.

SM-N910C cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Buz gibi penalt?y? vermemi?

Yorum Yap

Karabuk bir surpriz yapsa da kaybetmese sunlara. Zamaninda ankaragucu sirf genclerle oynarken kazanamamistik

Yorum Yap

Basakseh?r yend? ama o ben?m gozumdek? favor? olan basakseh?r deg?l art?k.fener mac?ndan ber? h?c b?s? oynam?yorlar.?cerde sey?rc?de yok.butun maclar? deplasman havas?nda .her macta puan kaybedecek potans?yeller? var

Yorum Yap

Karab?k s?rpriz yapacak in?allah

Yorum Yap

6 haftad?r bir ?ey oynamayan, sadece duran toplarla ayakta kalan, le? tak?m?n 6 puan gerisine d??t?k. Trabzon'da kazanamazsak, Fb ma??nda oldu?u gibi Ba?ak ile tamam ya da devam ma??na ??kaca??z.

Yorum Yap

G?ztepe Gen?lerbirli?i kadar oynayamad? Basaksehire kar??. San?r?m kendi sahas?nda iyiler tek.

Yorum Yap

Aslı ?lker Uysal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Basakseh?r yend? ama o ben?m gozumdek? favor? olan basakseh?r deg?l art?k.fener mac?ndan ber? h?c b?s? oynam?yorlar.?cerde sey?rc?de yok.butun maclar? deplasman havas?nda .her macta puan kaybedecek potans?yeller? var
                              Goztepe kadar kotu rakip bulamazlar bir daha. Ne hucum var ne savunma. Eprianu 2 3 kere vurdu bir sonrakinde golu atti, 1 tane onlem yok

Yorum Yap

?uanda d?nyada en nefret etti?in insan kim diye sorsalar teredd?ts?z Ali Palab?y?k derim..
                                Bir insan nas?l bu kadar yavsak olur nas?l bu kadar hak ?alar. .
                                Seni Allah'a havale ediyoruz tetik?i o en iyisini bilir..😠

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X