Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2017 - 2018 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Valbuena etraf?nda 3 ki?i varken vurdu. Alanya savunmas? inan?l?r gibi de?il

Yorum Yap

Haftaya Valbuena'ya dikkat etmek laz?m. Onun d???nda korkulacak bir ?eyi yok fenerin.

Yorum Yap

Turkcell s?per boktan liginde yine kar??l?kl? goller ve boktan bir futbol var. Neyse ki iddaa oynuyoruz ma? izlemek yerine

Yorum Yap

Aslı Aycan Kaya tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Bu gol?n tek sorumlusu Alanyaya verilen faulde ?abuk kullanan dangalak
          Ben de onu diyecektim. Ne kadar salak futbolcular var. Devre bitecek yerle? yar? alana kullan duran topunu, kendi kendilerine atak imkan? verdiler

Yorum Yap

Daha ?ok gol olur. ?ki tak?m?n savunmas? ?ok k?t?.

Yorum Yap

Fenerin 2. gol?nde sa? tarafa at?lan topta fenerli oyuncu ofsayt de?il miydi ya? Beinsport o kadar ?zensiz ma? yay?nl?yor ve pozisyonlar? g?stermiyor ki neyin ne oldu?unu anlamak m?mk?n de?il..

Yorum Yap

Mete itekliyor feneri

Yorum Yap

Tamer hocal? g?ztepe de gen?lere koyuyor 2-1 in?allah bitirir b?yle.
                  gen?ler de b?yle k?t? gidip cavcav sezonunda k?me d??se ne g?zel olur.

Yorum Yap

ibb'nin hadsizli?ini ?imdi g?rd?m. Ts g?zel cevap vermi? https://twitter.com/Trabzonspor/stat...70987917385730

Yorum Yap

Alanyaspor'daki Emre Akbaba ?ok iyi top?u. Pe?ine d??sek g?zel olur.

Yorum Yap

Ridvan Dilmen haken Fenerbahce'nin penaltisini vermedi demis.

Onun adina ben utandim.

Yorum Yap

10da neymarl? psg ile eski dostun m?cadelesi var iyi ma? olur.

Yorum Yap

Aslı Taha Dorttepe tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Aslı Turgay Akda? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            ?erefsiz burak y?lmaz? istemiyoruz diye tepki koyanlar nerdeler?

Bu adam do?u?tan ?erefsiz! Bize yak??m?yor!
                            Napt? h?rs?z ?erefsiz?
                            Her zamanki gibi kendini yere att? penalt? ald?.

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

S?per Lig 5. Hafta T?m Ma?lar?

Bu sezon Gs FB Ts ?bb'nin t?m ma?lar?n? izledim. En yak?n rakibe en az 8 puan fark atar?z. Hepsinin ?ok ?st?nde bir tak?m?z.

Gs: Tudor k?t? hoca. Adam 1-0 ?ne ge?ince afall?yor. Gomis formsuz oldu?unda h?zl? bir d???? ya?arlar. Ayr?ca yedek kul?beleri zay?f hatta yok.

Ts: Ersun bug?n Yusuf Onazi de?i?ikli?ini yapmayarak ma?? verdi gol? yedikten sonra hamle yapt?. Bir planlar? alternatifleri yok. Zorlayamazlar bile

?bb: Avrupa baya etkiliyor tak?m?. Ocak'a kadar bu ?ekilde kay?plar? devam eder.

Fener: Fenerin zaten Allah belas?n? vermi?. Gomis gibi bunlar da sadece Valbuena'n?n aya??na bak?yor ve hocalar? ?n libero Aykut

Yorum Yap

Jr fernandes iyi vursa goldu yani adam penaltinin oralardan sacma sapan vurdu

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X