Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2017 - 2018 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Ben negatif dusunmuyorum. Fener osmanlida puan kaybederse hic sasirmam osmanlinin hocasi icerde iyi isler yapiyor.

Yorum Yap

O de?ilde sadece kahpelikle kazand?klar? ma?lardan sonra ??k?p bo? bo? konu?an Mahmut USLU denen s?fats?z nerde? Bu tarz ma?lardan sonra neden ??k?p 2 kelam edemiyor?

Yorum Yap

Bu antu ne kadar komik bir forum yahu Kendi futbolcular?na s?vmelerini ge?tim birbirlerine k?f?r ediyorlar forumlar?nda

Yorum Yap

Bu hafta dan umudum yok g?ztepeyi yener isek haftaya kazan?l?y?z

Yorum Yap

G?ztepe deplasman bileti ar?yorum. u?ak bileti ald?m ma? biletim yok

Yorum Yap

biletler passodan sat??a ??kmad? 400 k?sur bilet nereye gitti acaba Biz ?zmir'den bilet alamad?k

Yorum Yap

Feghouli 3 ma? ceza alm?? Gen?lerbirli?i,Ba?ak?ehir ve Alanyaspor ma?lar?nda yok

Yorum Yap

Ndiaye de sevkedildi ama ceza almadi.

HUAWEI NXT-L29 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

gs berabere fener yenilir
                    En son düzenleyen Enes Bulut; 03-11-2017, 12:51. Sebep: .

Yorum Yap

Mesut hoca hasbel kader bi puan alsan?z ?unlardan varya ne efsane olur bizim i?in.

Yorum Yap

Feneri belki f?rat kurtar?r yoksa puan alma ?ans? yok.

Yorum Yap

Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Mesut hoca hasbel kader bi puan alsan?z ?unlardan varya ne efsane olur bizim i?in.
                          Mesut Bakkal anca bize kast?r?r , gs ye kar?? kedi gibi oynarlar.

Yorum Yap

Halil Umut Eyaz a g?veniyorum. Ge?em haftaki performans?n?n ayn?s? bekliyorum

Yorum Yap

ekmek ??kmaz Galatasaray 17-0 kazan?r

Yorum Yap

3-0 alir gs

HUAWEI NXT-L29 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X