Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2017 - 2018 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

G?stere G?stere tiyatro izletiyorlar ya diyecek bir ?ey yok. Ne yap?p ne edip bu sene anadolu tak?mlar?na b?rakt???m?z puanlar?n ??z?m?n? gelecek sezon i?in ?retelim.

Yorum Yap

Allah var ne diyelim ?ike serbest ma? tatil etmek ?d?l b?yle takima boyle hakemler mecbur bu kadar guclu gozuken camiaya herkes satacak, yanlarinda olacak Reisspor helal olsun helal futbolun icine ettiniz Aykut kocaman denilen kansizzzzz ta? yanlisti diyen adi senin ahlak?na.....

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

Aslı O?uzhan Karahan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        ?u ligi izliyorum ya gerizekal? olan benim. Benim hatam
        O kadar net belliki her?ey yemin ederim yaz?k

Yorum Yap

Sow'a bak r?va?ataya kalk?yor kafa vuraca??na.

Sat?lm?? k?pek

Yorum Yap

f?rat ?nlemini ?oktan alm?? zaten 9dakika ile. Penalt?dan kurtuldu

Yorum Yap

Ligininde kupan?n da ..?u fb yi ?ampiyonlar ligine g?nderdiler..

Yorum Yap

Fener atak kuruyor orta sahada. Herkes adam tutmus savunma yapiyor fenerli oyuncular bile orta sahayi gecmis sow tek basina ilerde bomboa duruyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Sowun maa??n? Fener vermi? belli kale dibinde kafa topuna r?va?ata deniyor

Yorum Yap

?u f?rat i?in y?llard?r taraftar olarak hi? bir?ey yapmad?k ya bize de yaz?klar olsun

Yorum Yap

bir futbol keyfimiz vard? anas?n? siktiniz gurur duyun. bu kadar orospu ?ocuklu?unun bir arada ya?and??? bir sene hi? olmad? bundan sonra da olmaz.

Yorum Yap

Hahaha ?ikeye bak. ?aibe = fb

Yorum Yap

Alanya'da gs,bugun fener.Ligin dizayn ettiler.

SM-N910C cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Bu lig tiyatro. Uydurma k?rm?z? kart, 9dk duraklama, gol olurken sahada 2 top var, Valbuena kendini yere atar hakem g?r?r faul? vermez ikinci sar?y? da veremez

Gesendet von meinem SM-G930F mit Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Ersin Ozturk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Aslı O?uzhan Karahan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              ?u ligi izliyorum ya gerizekal? olan benim. Benim hatam
                              O kadar net belliki her?ey yemin ederim yaz?k
                              Ma?lar? izlerken olacaklar? 10 dakika ?nceden ?ok rahat kestiriyoruz. Burada forumda bile biraz geri gidilsin umutlanan kimse yok. ?lkenin adaleti yokken ligde adalet bekliyoruz. Hatay? kendimizde aramam?z gerekiyor.

Yorum Yap

Son dakikalar oynan?yor deplasmanda bir ki?i eksik puan almak ?zeresin ama rakip atakta iken ceza sahanda 3 ki?i var... vay be bu ne cesaret(!) sat?lm?? g. o?lan? bursa. Ayr?ca f?rat sen g?rd???m en b?y?k o. ?ocuklar?ndan birisin.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X