Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2017 - 2018 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Burak koca 45 dakika da hi? terlemedi. Ne kafa topuna ??kt? ne m?cadeleye girdi. Bi A.Kadir bir?eyler yapmaya ?al???yor, di?erleri ma?? kafas?nda kaybetmi? bo?una ??km??lar sahaya

Yorum Yap

Kucka?y? ??kar?p kenara Olcay?? alacaks?n. Adamlar zaten her t?rl? geliyo bari g?bekten Yusuf Sosa ile pasl? ??kars?n. Ba?ka da ?ans? yok zaten

Yorum Yap

Abdulkadir ve Yusuf ayni anda sahada olmamali bana gore, yetenek hersey degildir takim savunmasi ve direnc daha onemli. 2. yari biri cikmasi lazim.

MI 5 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Sosa bu zaten bizdeykende hi? bi derbi de oyuna katk?s? yoktu

Yorum Yap

Sel?uk ma? oncesi bu ma?a ??karken ?ok rahat gorunuyordu. ?imdi oturuyor par?alar yerine...

Yorum Yap

Novak gibi hubocan gibi adamlar? iddia ediyorum ptt 1.ligden bile bulursun...

Yorum Yap

adamlar 45dk da rakip ceza sahas?nda 21 kez topla bulu?mu? biz d?n Alanyaspor ma??nda 90dk boyunca 13 kez bulu?mu?uz
                olay? ?zetler nitelikte

Yorum Yap

h?rs?z bilerek ofsaytta bekliyor..

Yorum Yap

Trabzonspor'dan bir sey beklemeyin derim ben...

Yorum Yap

1.1 biter

Yorum Yap

4-0 biter arkada?lar.. ilk yar?n?n ba??nda hemen bir gol gelir sonra kontralardan 2 tane daha atar ?erefsizler g?r?rs?n?z. kendi g?bek ba??m?z? kendimiz kesmek zorunday?z..

Yorum Yap

Trabzonspor?dan ne bekliyorsunuzki, ?aplar? bu kadar zaten, bunlar? b?y?k tak?mdan bile g?rm?yorum ben, ara s?ra 3.?nc? oluyorlar o kadar..

Yorum Yap

Okay'? tek ma?la g?mmeyin, iyi top?u, tak?mda futbol oynamak isteyen kimse olmayinca o da ayak uydurmu?.

Yorum Yap

El top?usunu yersiz g?klere ??karmakta ?st?m?ze yok tabi bizim top?ular?m?zda A Den Z ye istatiksiksel&?evk olarak ele?tirilecek ?ok y?n? varda tepkim burada direk ??p denmesi ve alaya al?nmas? aptalca arg?manlar kullan?lmas?

Yorum Yap

gencler, basaksehir ve dunku maclardan sonra benim moralim cok bozuk acikcasi.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X