Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2017 - 2018 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

yahu antuda golden sonra ne yazm??lar diye gireyim dedim. 30 sayfa aykuta s?vm??ler geriye gitmekten mouse m y?prand?

Yorum Yap

Aslı G?khan Ba?aran tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Berke Tiftik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Kenan Isan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Berke Tiftik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Past?rma ya da sucuk bekliyorum ROK'dan
      S?rf onu bekliyorum ben de ?uan tv ba??nda. abd?lkerim denen hanzonun sinirlenmesi ?ok ho?uma gidiyor askdjhaskjd
      Aynen abi ben de kuruldum beklemedeyim
      Apo ben bundan sonra fener maclari yorumlamiycam diyo kalp sagligim icin k?st? adam [emoji2][emoji2][emoji2]

LG-D855 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
      Rok fener i?in bir s?rprizim var dedi sald? zehri, bu sefer ne ??kacak bakal?m

Yorum Yap

Bu yay?nc? kurulu? inan?lmaz tehlikeli. Adamlar kafalar?na g?re pozisyon tekrar? g?sterip veya g?stermiyor! kamera arkas? inan?lmaz ?al???yor.en b?y?k tehlike bunlar. Hakemler falan daha sonra geliyor. Bunlar? yabanc?lar ald? ama arka plan hala fbtv gibi. Ke?ke birisi bunlar? g?ndeme getirse.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali Yetgin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Seviniyoruz sevinelim de ama bizim takim da ligde pek ???k vermiyor ki be arkada?.Akl?ma gelince sevincim yar?da kal?yor.
          Alanya macinin ikinci yarisinda ben isigi aldim takimdan

HUAWEI NXT-L29 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali Yetgin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Seviniyoruz sevinelim de ama bizim takim da ligde pek ???k vermiyor ki be arkada?.Akl?ma gelince sevincim yar?da kal?yor.
            I??k vermiyoruz ama bizim bu kadroyla ve bu hocayla yapm??l???m?z, ba?arm??l???m?z var.. bence renklilerdeki esas panik hali bu sezon oynad???m?z oyundan de?il.. ne oynayabilece?imizi bildiklerinden. Tek ?mitleri biz k?t?yken iyi giderek bizi kaosa s?r?klemekti ama teker patl?yor, tren ka??yor.. kaosa kendileri giriyor.. bizim yar?m-s?f?r kazand???m?z her ma? bu arkada?lara kriz ve panik atak olarak geri d?necek bundan sonra.

Yorum Yap

bu fb olmasa biz kiminle e?lenecez ya er yada ge? ilahi adalet hepmi bulur arkada? hahahha beter olun ne diyorduk cehennem buz tutana kadar ayk?t kocaman DDD :dD

Yorum Yap

Tamam biz k?t?y?z ama fet?l?lerin elleri ayaklar? titriyor
                Tan?d???m t?m taraftarlar? sabah ak?am bizi konu?uyor
                ?ok gerginler,bundan faydalanmak laz?m. Bizimde daha sakin kal?p ayarlar? ile oynamaya devam etmemiz gerekiyor

Yorum Yap

L?G? KOYALIM L?G?.

Hala ?ok az puan?m?z var. Seri galibiyetler almam?z laz?m.

Gol krall???nda yokuz, asist krall???nda yokuz, ?ok gol atamad?k az gol yemedik.

?ampiyonluk skorlar laz?m bize 3-4 hafta 4 er tane yap??t?rmam?z laz?m.

7de7 parolam?z olsun.

Yorum Yap

Abd?lkerim diyor ki " futbol bu aya?a bas?l?r faul yok orada" ....

Yorum Yap

Sinan Engin, N'diaye'nin at?lmas? yanl?? dedi, ?aka m?s?n?z o?lum siz? Ge? bile at?ld?, daha ?nce at?lmas? gerekiyordu.

Yorum Yap

Allah a?k?na beyaz tvyi a??n. Japon askeri mevzusu askdjhaskjdhasjkdah

Yorum Yap

beyler antuda a??r e?lence var g?lmekten karn?ma a?r?lar girdi hahahaha

Yorum Yap

objektiflik aya??na! sa?malayan s?zde Be?ikta?l?lardan nefret eder oldum...

Yorum Yap

Jahovicin olmamas? iyi oldu bizim i?in,fb osmanl?yada tak?labilir lige havlu atabilirler gs ise rahat ge?er. ah ?u genclere puan vermemiz hala en cok k?zd???m ma?.

Yorum Yap

S?per Lig 11.Hafta Ma?lar?

Ma? ba?l???na da yazaca??m fakat buraya da yazay?m, ma?a gelecek varsa sak?n m?nferit gezmesin. G?ztepe taraftar?n?n ?o?unlu?u akl? ba??nda olsa da Tepecik,Kuru?ay,Tenekeli gibi tehlikeli yerlerden ?ok taraftar? var ve hentbol ma?lar?ndan dolay? da bilenmi? ?ok bo? bele? insan var, aman dikkat. Ula??m konusunda ya da herhangi bir konuda sorusu olanlara yard?mc? olurum.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X