Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2017 - 2018 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aksam berabere kalirsak ?L garantileriz. Yenersek ?ampiyonuz

Yorum Yap

Mahmutu atamad?. Hakemlerin ligin kaderine bu kadar etki etmesinden nefret ediyorum.

Yorum Yap

?kinci yar? Osmanl? 10 ki?i kal?r, Numan ikinci sar?y? g?r?r bir ?ekilde.

Yorum Yap

Aslı G?khan Y?ld?r?m tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Mahmutu atamad?. Hakemlerin ligin kaderine bu kadar etki etmesinden nefret ediyorum.
          ne hikmet ise ge?en haftaki ?ikeli alanya ma??n?n hakemi. hani adam?n kaleciyi ?al?mlamas?n? bekleyip ona g?re ofsayt kald?ran tayfadan

Yorum Yap

Hakem 0-0ken gayet g?zel ma? y?netirken 1-0dan sonra 360 derece tersine d?nd?. 2.yar? hakem deste?ine ra?men ba?ak alamaz bu ma?? o ayr? mesele.

Yorum Yap

ben hala emin degilim basak'in kaybetmesini istedigimden dengem bozuldu yemin ederim dagildim iyice psikolojim bozuldu. gs/fb sampiyon olmasin ne olursa olsuncuyum. cunku o serefsizlerin sampiyon olmasini kaldiramiyorum.

Yorum Yap

Umit ozturk alanya gs macindan sonra nasil mac aldiysa yine sacmalamaya devam ediyor

Yorum Yap

Emre adam? ?ekti avantaj dedi sonras?nda kart g?stermedi ard?ndan Arda Osmanl?sporlu oyuncuyu bi?ti onada kart g?stermedi
                  2.yar? Numan veya Musa'y? ilk sert faul?nde 2.sar?dan atacak

Yorum Yap

Arda'n?n 2 sar?s?, Emre'nin sar?s? atland?. Serdar G?rler inan?lmaz s?ratli adam. Savunma arkas? ko?usu var, golc?l??? iyi, h?cum b?lgesinde her yerde oynuyor. Seneye al?nabilir yerlilerden.

Yorum Yap

Bu durumda akhisar yiyosa haftaya gs ye yatsin

SM-N920C cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Osmanl? yenerse ak?amki beraberlik bizi ilk 2'nin i?inde kalmam?z? neredeyse garantilettirir.. Yenersek de ?ampiyon oluruz.. O y?zden kesinlikle yenilmememiz laz?m gslatasaraya..

Galatasaray'?n daha Akhisar ve G?ztepe deplasmanlar? var.. ??leri ?yle kolay olmayacak..

Allah'?m ne olur ak?am yenelim, valla ba?ka bi?e istemicem bu sene

Yorum Yap

Osmanl? neden d??s?n yahu. Adamlar geldi?inden beri hep bize yar?yor. Kupay? da bir ?ekilde onlar?n ma??nda garantiliyoruz. ?ampiyonluk alameti bizim i?in Osmanl? d??mesin

Yorum Yap

Ba?ak?ehir yenilde, biz ak?am berabere kalsak ve kalan t?m ma?lar? kazanirsak ?ampiyon olabiliyor muyuz?

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

Hanima dedim ki aksam yenelim b?t?n maasi sana vercem ay basinda valla 5 kurisa dokunmadan al istedigin gibi harca dicem

SM-N920C cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Aslı ?smail Ar? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Osmanl? neden d??s?n yahu. Adamlar geldi?inden beri hep bize yar?yor. Kupay? da bir ?ekilde onlar?n ma??nda garantiliyoruz. ?ampiyonluk alameti bizim i?in Osmanl? d??mesin
                                bence de Osmanl? ile kul?p olarak iyi ili?kilerimiz var,bize stadlar?n? da vermi?lerdi.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X