Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2017 - 2018 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bizim sorunumuz ?ok yava? oynamak.Adamlar hemen kaleye iniyor.

Lenovo P1a41 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Kayseri satt?. Ba?taki sar?lmalardan belliydi. Bizim Babel ba??nda be? adam oluyor genelde. ?t gibi oynuyorlar. Adi k?pekler. Nerede h?rs. Yok.

Yorum Yap

Bizden 1 puan aldiktan sonra sampiyon olmus gibi sevinen Kayserinin teknik direktor ve oyuncularini sahaya davet ediyorum.

MI 5 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Fatih terim denen yav?ak bunlara ne veriyor bilmiyorum ama gs b?yle oynarsa puan kaybetmesi imkans?z

Yorum Yap

Kayseri 1 atak bile yapmadi. Hem hakem hem rakip 2 koldan is goruyolar

Yorum Yap

Kayseri iyice armuta ba?lad?. Gs kontrols?z pres yap?yor. 2. Yar? yorulurlar. Kayseri ak?ll? olursa 2.yar? ma?? ?evirebilir.
              En son düzenleyen Fatih Kupeli; 22-01-2018, 21:29. Sebep: ?mla

Yorum Yap

Bu ma?ta g?zel ?ike d?n?yor. ?lk yar? 2 1 gs. ?kinci yar? 0

Yorum Yap

Kapatt?m ma?? ?ukur izlicem. Gs atar zaten daha bunlara.

Yorum Yap

Adamlar full kanatlardan geliyo kayserinin iki bek oyuncusu beyin ozurlu gibi oynuyo deli gibi adam kaciriyolar bizim q7 babele 2-3 kisi basiodu serefsizler

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

Valla bize gelen kaplan kesiliyor.Sert ve kat? savunma Gs'a kar?? yap?ld???n? g?rmedim.Anadolu kul?pleri bu sene gs ye iyi yat?yor.

Yorum Yap

Ulan barajdaki 2 GSli oyuncu kafaya kafaya carpistilar ben omrumde boyle bir sey gormedim [emoji23]

MI 5 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Bu sene b?z olamazsak basak? her turlu samp?on yapmal?y?z

Yorum Yap

C?c? ve yard?mc?lar? ?ov yap?yor ?ov

Yorum Yap

Aslı Utku Riza Pirim tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Bizim sorunumuz ?ok yava? oynamak.Adamlar hemen kaleye iniyor.

Lenovo P1a41 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
                              Kesinlikle, ?ampiyonluk yar??? verenler aras?nda fener dahil bu konuda en k?t?s? biziz

Yorum Yap

Herif kale onunde net faulu vermedi pes vallahi. Cuneyt cakir terimin kopegi olmus

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X