Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2017 - 2018 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

faul yokmu elia ya

Yorum Yap

Aslı Sercan Mert Pulurlu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      faul yokmu elia ya
      Net faul

Yorum Yap

Aslı Yunus Emre S?nmez tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Ozan Bakan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Azeri kanal? CBC haftada 2 ma? yay?n? yapacak ?n?m?zdeki haftadan itibaren. Twitter sayfas?nda en ?ok hangi tak?m?n ma? yay?n? yap?ls?n diye anket olu?turmu?lar, ?u an i?in ?ndeyiz bir s?re daha oy kullan?lacak. A?a??daki linkten ankete ula?abilirsiniz.
        https://twitter.com/cbcsporttv
        Resm? hesap bu de?il yaln?z
        Bundan ba?ka twitter hesaplar?n? g?remedim, onayl? hesap Kanada merkezli olan tek Azerbaycan sayfas? buydu.

Yorum Yap

Aslı Veli Ozbolat tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          ?lk i? saha ma?? bizimle. Saha kapatma gelmesi laz?m asl?nda.
          Sahaya madde at?lan trib?ne giden taraftara ceza verirler olur biter.
          Zannetmiyorum saha kapatma cezas? verilece?ini

Yorum Yap

Viscanin sol ayagi azcik iyi olsa atmisti fenere bugun

HUAWEI NXT-L29 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Visca da bu ma? vuramayacaklar? tuttu, ka? oldu bu anas?n? satayim...

Yorum Yap

Aslı Yunus Emre S?nmez tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Azeri kanal? CBC haftada 2 ma? yay?n? yapacak ?n?m?zdeki haftadan itibaren. Twitter sayfas?nda en ?ok hangi tak?m?n ma? yay?n? yap?ls?n diye anket olu?turmu?lar, ?u an i?in ?ndeyiz bir s?re daha oy kullan?lacak. A?a??daki linkten ankete ula?abilirsiniz.
                https://twitter.com/cbcsporttv
                Resm? hesap bu de?il yaln?z
                Bundan ba?ka twitter hesaplar?n? g?remedim, onayl? hesap Kanada merkezli olan tek Azerbaycan sayfas? buydu.
                http://www.cbcsport.tv

Bu sayfada var en ?stte kopyalayamadim

Yorum Yap

Emreye bak bok gibi pas veriyor sonra cildiriyor

Yorum Yap

Dikkat ederseniz Ba?ak?ehir ??karken b?t?n toplar? yerden aya?a oynayarak pasl? ??k?yor.Ge?en senelerde bizde yap?yorduk bunu ama bu sene ?zellikle Pepe ve Caner uzun top anlay???ndan dolay? yapam?yoruz genel olarak,bu da futbolumuzu etkiliyor

Yorum Yap

Josefin karti var ilk faulu yapti bakalim kac tane daha yapacak

Yorum Yap

Ben berabere bitmesi taraftar?y?m. Ma? ?ncesi sorsalar Fener veyahut beraberlik derdim ama b?yle 2-0 dan da d?nerek kazanmak gaza getirir hi? gerek yok. Berabere en iyisi , Ba?ak?ehir de kazanmas?n bunlar da tutturunca tutturuyor. Volkan Babacan da rezil bu ma? yaln?z hem golde hatal? hem de daha ilk yar?n?n ortas?ndan zaman ge?irmeye ba?lad? sar? da g?rd? ilk yar? sonlar?nda.

Bir di?er noktaya gelirsek Adebayor muazzam santrafor ?zelliklerine sahip olmakla beraber golc?l?k konusunda o seviyede de?il. Daha net bi bitiricili?i olsayd? ?u ya??nda bile gol kral? olurdu bu ligde.

Yorum Yap

Adam arkadan itiyor faul yok ya. Ulan ellerini kullan?yor ellerini.

Yorum Yap

Guiliano ?zer'e ne kadar benziyor ya ama ?zer daha yetenekliydi bundan ek olarak Cai?ara savunmada ne kadar k?t?yse h?cumda da ?zellikle sa? ayak i?i ortalarda o kadar iyi.

Yorum Yap

Firat cok tehlikeli firat, Allah senin yapacaklarindan korusun bizi

Yorum Yap

Ulan firat yedigin k?f?rlerin beddualarin haddi hesabi yok

HUAWEI NXT-L29 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X