Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2017 - 2018 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Mehmet Uluer tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Hahahaha ulan yetersiz Kerim [emoji16][emoji16][emoji16][emoji16][emoji16]
    Ilk sampiyonlukta guzel maclari vardi ben gitmesine uzulmustum sahsen karadeniz turunu iyi gecirmisti buze
    Do?rudur ama yine de yetersiz o?lu yetersizdir kendileri. Bug?n i?in aya??na sa?l?k [emoji16][emoji16]

Yorum Yap

benim adim kerim, vizyona yeni girmis

Yorum Yap

Aslı Sercan Mert Pulurlu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Abdullah Avci > ayk?t

Hiyar > aziz

Hahahahaha
        Yaln?z haklar?n? yememek laz?m Antu'da yazan FB taraftar?n?n espri kapasitesi ve kalitesi harbiden iyi.

Yorum Yap

F?rat iyi eyyam yapt? fenerin gol? ofsaytt?, fenerli oyuncu kalecinin g?r?? a??s?n? kapat?yordu, jansendi galiba.Yorumcu kimdi bilmiyorum galiba fenerli biriydi, ba?ak?ehir gibi bir tak?ma kar?? 2-0dan 2-2ye gelmek ?nemli, fener 3? de bulabilirdi falan, birazdan g?r?rs?n 3? dedim 4-5 dakika sonra ba?ak?ehir gol att?.Kerim hayat?nda b?yle gol atmam??t?r herhalde, asl?nda yanl?? se?im yapt? 2 arkada?? ka?m??t? i?eri ama muhte?em bir gol oldu.Ba?ak?ehir ?ok enteresan bir tak?m tam diyorsun ma? bitti art?k b?yle biter, tak?mlar?n gidi?at? gol atacakm?? gibi g?stermiyor, ma?taki tempo d???yor falan sanki Ba?ak?ehir bunu bilerek yap?yormu? gibi bir ?ekilde gol? buluyorlar. Sevilla ve fener ma??nda ma? biter b?yle derken gol? buldular.Ge?en sene de ?u anda hat?rlayamad???m bir ka? ma?ta bunlar? yapm??lard?.Ba?ak?ehire 90 dakika tetikte olacaks?n, 2 farkl? ?nde olsan da.

Yorum Yap

Aslı Halil Ibrahim Celtikcilioglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Aslı Ozcan Fevzioglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Lens mens u?ra?ana kadar t?re sakat olmasa da frie ? geri mi alsayd?k iyi k?y? yedekten gelip oynard?

LG-H860 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
            Ne yapm?? bizde de geri al?caz. B?yle ufak tak?mlarda oynas?n kendini bulsun. Ya?? gen? olursa ileride al?r?z.

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi
            Ya?? gen? yanl?? bilmiyosam yerli stat?s? ve yedek kalmak problem de?il giderdi yani q7 babel t?re rotasyonunda. Lens tabiki daha b?y?k futbolcu

Yorum Yap

Aykut the end

Yorum Yap

Aykut: Yar?m Kalan ??imi Tamamlamaya Geldim 1. B?l?m (Ba?ak?ehir Kad?k?y?de ilk kez kazand?)

kazanamayan di?er 2 **** malumunuz..

ge? olmadan

AZ?Z ?ST?FA AYKUT ?ST?FA!!!!!!

"Biz 3. Olaca??z.. Diger tak?mlar ?ampiyonlu?u belirlesin"

SIR AYKUT KOCAMAN

bak?yorumda keyifler yerinde

Yorum Yap

Asl?nda bizim ma?ta saha kapat?lmamal? m??

Yorum Yap

Fener suanda camia olarak bizim demirorenli yillari yasiyor, ne yapsalar ayar tutmaz, camiada dirlik yok huzur yok. 100milyonluk transfer yapsalar hava civa.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

[emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1]

Yorum Yap

Aslı Necmettin Firat Ozkan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Aslı Hamit Bektas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Yal??n ?etinin yan?nda ki kim? A?layacak resmen herif

Gesendet von meinem SM-G930F mit Tapatalk
                        Ben de takt?m o adama.. durmadan fener'i ?vd? durdu.. yok 2-0 dan reaksiyon g?stermesi asl?nda ?ok b?y?k i?mi? fenerin bilmem ne.. g?rd? reaksiyonu.
                        Ben de yazacakt?m bari al?nt? yapay?m.
                        Zaten a?lad? adam.Kerim'in gol?nden Sonra nefesi kesildi

Yorum Yap

Pa?a ma??nda Fabri bizi yakmasa fb ile puan fark? 7 olacakt? ?u an. Hahahaha

Yorum Yap

Nerede kalm??t?k?

Yorum Yap

Aslı Mehmet Evrim Talan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Pa?a ma??nda Fabri bizi yakmasa fb ile puan fark? 7 olacakt? ?u an. Hahahaha
                              O mac bu seneki sanssizliklarimizin hepsini kullandigimiz mac olmustur insallah

Yorum Yap

Aslı Halil Ibrahim Celtikcilioglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı Ozcan Fevzioglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Lens mens u?ra?ana kadar t?re sakat olmasa da frie ? geri mi alsayd?k iyi k?y? yedekten gelip oynard?

Ne yapm?? bizde de geri al?caz. B?yle ufak tak?mlarda oynas?n kendini bulsun. Ya?? gen? olursa ileride al?r?z.

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi
                                Asl?nda oynad??? t?m ma?larda iyi i?ler yapm??t? neredeyse. Karadeniz turunda ?zellikle ?ok iyidi..Yolu a??k olsun severim ben Kerimi

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X