Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2017 - 2018 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bu seneki tel ba?ar?lar? bizi yenmeleri.

Yorum Yap

FORUM KURALLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum Yap

Gayse de art?k bi tak?lsa diyorum.. resmen b?y?k depara kalkt?lar..

gayseden 100% febeden 99.9% nefret ederim!

Yorum Yap

Gen?ler ve feneri tebrik ediyorum.bu iki anadolu tak?m? gibi oynarsan?z ?ampiyonu yenebilirsiniz.?zellikle rengi sar? lacivert olan anadolu tak?m?m?za vardar ovas?n? arma?an ediyoruz.aykut hocamda e?lenemem aldanamam ben bu yerlerde duramam s?z?yle pistten al?yoruz

VIA_F1 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

R?dvana bak ne diyor T?rkiye'nin en vefakar cefakar taraftar? fb taraftar?ym?? ama bu tak?m? izlemeye gitmezler diyor

HUAWEI NXT-L29 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

angut.com da Aziz ba?kan?m?za Azo diyorlar ya bi k?t? oluyorum [emoji3][emoji3][emoji3]

Yorum Yap

Be?ikta? ile u?ra?an iflah olmaz Aykut efendi..
                Be?ikta?'? hakemle yenince bi taraf?n kalkt?

Yorum Yap

Senelerce hakemlerle hak yediler sike yaptilar daha bugunler iyi gunleri, surum surum surunurler insallah

Yorum Yap

Aslı Sezgin Ye?ildal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Gayse de art?k bi tak?lsa diyorum.. resmen b?y?k depara kalkt?lar..

gayseden 100% febeden 99.9% nefret ederim!
                    Basak yener onlari, gs anca bireysel kalite ve bogucu gucler ic sahada tras takimlari yener

Yorum Yap

Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      angut.com da Aziz ba?kan?m?za Azo diyorlar ya bi k?t? oluyorum [emoji3][emoji3][emoji3]
                      Azo diyen kar??s?nda beni bulur
                      nede olsa bir baskan
                      balli b?ce?im benim����

Yorum Yap

?uan acaba Be?ikta?'? hakemle yendi?ini anlam?? m?d?r Aykut hozam?

Yorum Yap

Hi? empati falan yapmayaca??m. Zuhahahhahah beter olun

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

R?dvan diyor ki; "Bak Quaresma'ya, kedi gibi oldu kedi gibi! ?lk geldi?inde nas?ld?, ?n?n?'de 30 bin seyirci, ooo (el hareketleri), sonra ne oldu? K?rk?? d?kkan?. ?imdi nas?l? Ne yapt?lar, biz sana uymuyaca??z sen bize uyacaks?n dediler bak nas?l oynuyor ?imdi? Van Persei de ?yle olacak, FB b?y?k kul?p, FB ona de?il o FB'ye uyacak"

Bi' kere de Be?ikta?'? a?z?na almazsa duramaz.

Yorum Yap

?u ilker ya?c?o?lunun mamas?n? aziz veriyor san?r?m.. dikkat ediyorumda 1 kere bile aziz yada aykutu ele?tirdi?ini g?rmedim, birde demezmi az ?nce haftalard?r ?ok ?anss?z bu fb. ger?i ele?tirmesin b?yle devam etsin aykutla aziz eyvda sen oraya yorumcu! olarak oturup para al?yorsun...

Yorum Yap

Sezon ba?? en b?y?k transferiniz Aykut hocayd?, ?imdi #aykutkocamani̇stifa . Yok ?yle ya?ma. Dereyi ge?erken at de?i?tirilmez.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X