Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2017 - 2018 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

r?dvan komple be?iktas? verel?m sana sakin ol

Yorum Yap

Aslı T?rker G?ng?r tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      R?dvan? a??n k?pk?rm?z? 😀
      Bende benim tv'nin renk ayar?nda sorun var san?yordum ☺

Yorum Yap

Allahtan aykut 2 on liberodan vazge?miyor.

5 defans kaleci dahil
        Topal Jos?
        Valbuena
        Rvp

2 adam kal?yor geri. Dirar ekici giuliano Alper at?f ozan salih soldado.

Daha da adam alaca??z diyorlar. Bunlar iyice sa?malad?.

Yorum Yap

Scarione bir d?nem Be?ikta?'?n g?ndemindeydi diye biliyorum. ?ok iyi oynad?.
          Aykut, at Valbuena'ya takti?i d???nda bir ?ey yapamad?. Fener'den bu sene de cac?k olmayacak gibi g?z?k?yor ama belli olmaz. Biz i?imize bakal?m, gerisi zaten ?nemli de?il.

Yorum Yap

Mesaj? G?nderen: Volkan Ate?:cLink:4865616

?a??rd?m abi adamlar?n pozisyonu yok 2 bireyselden gol yedik
            Kurtar?c? olarak giren adamlara bak

Doggy misyoner falan olmadi bi tek. Nasil pozisyonulari yok.

Yorum Yap

Gol olunca burda g?lemedim ama o ay? ne yedi golu be.. kendi att? resmen topu kaleye ajdkfnrjwiensoahd

Bir de pes de kaleciler k?t? diyorlar 🤣

gayseden 100% febeden 99% nefret ederim!

Yorum Yap

Aslı T?rker G?ng?r tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                R?dvan? a??n k?pk?rm?z? ????

Yorum Yap

Tamer hoca sa?malam??. Sar? k?rm?z? kravat takmak neyin kafas?d?r. Tak?m siyah beyaz. Bar? kaskol alaydin. ?ok komik durmu?

Yorum Yap

Aslı Halis Cengiz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Tamer hoca sa?malam??. Sar? k?rm?z? kravat takmak neyin kafas?d?r. Tak?m siyah beyaz. Bar? kaskol alaydin. ?ok komik durmu?
                    Bu heryerde b?yle. B?yle ?eylere takmamak laz?m.

G?r?nt?ye dikkat etmedim ?ok ama zaten sar? k?rm?z? kravat komik durur

Yorum Yap

?eytan yine yabanc? s?n?rlamas? konusuna geldi. bu sezon erken ba?lad?. ?ok merakl?ysan alma yabanc? oyuncu olsun bitsin...

Yorum Yap

Aslı Koray Metin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        ?eytan yine yabanc? s?n?rlamas? konusuna geldi. bu sezon erken ba?lad?. ?ok merakl?ysan alma yabanc? oyuncu olsun bitsin...
                        Sanki 5 yabanc? varken Avrupa ve D?nya ?ampiyonu olduk yildiz futbolcular yetistirip Avrupaya gonderdik. Hey yarabbim.

Yorum Yap

Ay? ne g?zel gol yemi? ?yle ya

Yorum Yap

Ma?? izlediniz mi, ben sadece rakiplerin ma?lar?n? izliyorum. Fenerbah?e bu sene rakip olamaz...

Yorum Yap

ma?? yeni izledim de, bu adama bo?una ?uval demiyorlar.
                              iki golde evlere ?enlikte ilki nedir ?yle ya. Yapt??? artistlikle kald?, in?n?de balina gibi atl?yordu toplar? tuttuktan sonra. Bu golde atlama tarz?n? kar??t?rd? san?rsam

Yorum Yap

Aslı Ceyhun Kavrayici tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı Koray Metin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Sanki 5 yabanc? varken Avrupa ve D?nya ?ampiyonu olduk yildiz futbolcular yetistirip Avrupaya gonderdik. Hey yarabbim.
                                bizim komple yerliye d?n?p fbnin ba?? yabanc? fazlas?yla dertteyken herg?n t?rk futbolu b?yle ilerlemez yabanc? s?n?r? kald?r?ls?n diye a?l?yordu.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X