Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2017 - 2018 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aminu Serdar ve regaten d?nyan?n en yeteneksiz futbolcular?

Yorum Yap

Cac?kc?lar geldi?ine g?re tamamd?r bu i?

Yorum Yap

Hizindan baska bir ozelligi olmayan Rodrigez 3 tane %100 golluk pasi vardi bugun golden haric

MI 5 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

atamayana att?lar serdar 2.golden ?nce s?f?ra inip musleraya ni?anlamasayd? ortay? farkl? seyler konusuyo olurduk ama osmanl?dan bu kadar diren? beklemezdim terimli gs i? sahada tudordan k?t?

Yorum Yap

Aslı ?smail Ar? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Ma?? izlemiyorum bi Aminu 'nun ka??rd???n? g?rd?m. Bizim 5 att???m?z Osmanl?'ya baya zorland?lar anlad???m kadar?yla.
            Ama ??kan oyuncular? ?sl?klan?yor mu, destek var m? tak?mlar?na onu merak ediyorum?

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi
            ?lk yar? Latovlevici?yi ?sl?klad?lar.

Yorum Yap

Karce sonunda patlad?.
              Osmanl?'da en k?t? oyuncu sol bek... Ne h?cumda ne de defansta oynayam?yor.

Yorum Yap

Aslı Sinan ?z tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Aslı Talha Karanfiler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Quaresma 1 kere ??yle arkaya ka??p rodriguez gibi al gol? at pas? verdi mi bu g?ne kadar ?

Not:Quaresma'ya d??man de?ilim
                K?yas yapacaksak, rodriguez de kanat oyuncusu, arka dire?e bir tane kesip gol att?rabildi mi bug?ne kadar? 1,5 y?ld?r izliyoruz ben de ondan onu g?rmedim.
                Benim i?in defans arkas? ko?u daha de?erli o y?zden yazd?m

Yorum Yap

Osmanlinin sorunu gol atmak icin hicbir planlari yok. 3 tane hizli adam koymus ama golu kim atacak belli degil. Bu kafayla cok az gol atarlar.

Gs bugun genelde kotuydu, denayer iyi oynadi. Garry de cok arkalara kaciyor bizim kanatlar boyle hic aramiyolar. Gs su haliyle basaksehiri feneri trabzonu falan yenemez. Haftaya sivas macinda bal ve hakem faktoru olmazsa kazanamazlar(insallah)

Yorum Yap

Edit cift mesaj

Yorum Yap

Deanyer ?ok top kesti bug?n.

Yorum Yap

Quaresma 1 kere ??yle arkaya ka??p rodriguez gibi al gol? at pas? verdi mi bu g?ne kadar ?

K?yas yapacaksak, rodriguez de kanat oyuncusu, arka dire?e bir tane kesip gol att?rabildi mi bug?ne kadar? 1,5 y?ld?r izliyoruz ben de ondan onu g?rmedim.
                        O tarz oyun i?in kanat oyuncular?m?z ya?l?, bekler de h?cumcular da. Belki lens dedi?ine uygun olabilir ama kanat oyuncular?n ceza sahas? i?inde b?yle bir pozisyon bulabilece?i bir oyun oynam?yoruz. Quaresma buraya inmeden topla bulu?turulur, babelin de ?izgiye inip kesme gibi bir al??kanl??? yok. Bu rodrigues'in tek numaras? h?z?. 2 y?ld?r oynamayan t?re ile bile k?yaslamaya sokulacak bir kalitesi yok bence. Ondan al?nt?lad?m.

Yorum Yap

O tarz oyun i?in kanat oyuncular?m?z ya?l?, bekler de h?cumcular da. Belki lens dedi?ine uygun olabilir ama kanat oyuncular?n ceza sahas? i?inde b?yle bir pozisyon bulabilece?i bir oyun oynam?yoruz. Quaresma buraya inmeden topla bulu?turulur, babelin de ?izgiye inip kesme gibi bir al??kanl??? yok. Bu rodrigues'in tek numaras? h?z?. 2 y?ld?r oynamayan t?re ile bile k?yaslamaya sokulacak bir kalitesi yok bence. Ondan al?nt?lad?m.
                          Quaresma Rodruguez'den ?st?n oyuncu ona laf?m yok ama defans arkas? ko?u yapacak ?ut ?ekecek ve ?al?m? ceza sahas? i?ine do?ru dribling ?eklinde yapacak kanat oyuncusu laz?m bize. T?re bu tan?ma uyuyor. Quaresma sadece orta a?maya odaklanm?? durumda. ?al?m tercihinide orta atmak i?in kullan?yor. Babel dribling ve ?utta iyi ama ?ok dribling ile ?al?m denemiyor. Niye denemiyor onuda anlamad?m. Denedi?inde yap?yor ??nk?
                          En son düzenleyen Talha Karanfiler; 27-01-2018, 22:19.

Yorum Yap

Suana kadar ilk 2 haftaya bakarsak oyun anlam?nda gs bizden kotu
                            Ayr?ca bu para i?inden dort ay geriden gelme cok i? acar baslar?na biz sampiyon olamazsak bunlar hic olamazlar net

Yorum Yap

Han? tecr?be ve stresli d?nemleri a?mak ?nemliydi.. bu g?t? boklu ba?ak nas?l ?ampiyon olacak veya olabilir? Bu kadar basit mi ya.. l?kin aptall?k bizde.. sa?ma sapan puanlar b?rakt?k orda burda bu bize ?ampiyonlu?a mal olacak gibi..

gayseden 100% febeden 99.9% nefret ederim!

Yorum Yap

Quaresma Rodruguez'den ?st?n oyuncu ona laf?m yok ama defans arkas? ko?u yapacak ?ut ?ekecek ve ?al?m? ceza sahas? i?ine do?ru dribling ?eklinde yapacak kanat oyuncusu laz?m bize. T?re bu tan?ma uyuyor. Quaresma sadece orta a?maya odaklanm?? durumda. ?al?m tercihinide orta atmak i?in kullan?yor. Babel dribling ve ?utta iyi ama ?ok dribling ile ?al?m denemiyor. Niye denemiyor onuda anlamad?m. Denedi?inde yap?yor ??nk?
                                Babel'in bilekleri quaresma ve t?re kadar ince de?il, driblingle patlad?ktan sonra soluyla orta yapam?yor sol aya?? iyi de?il ??nk?, sa? da olsa belki h?zl? ?al?m orta deneyebilir, ama o zaman gole yak?nl??? azalacak. Lens de bunu yap?yordu ama Be?ikta?'ta oynayabilece?ini daha kendine ?spat edemedi.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X