Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2017 - 2018 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Baslik lutfen degismesin Halil?in actigi sekilde kalsin.

Yorum Yap

Aslı Talha Karanfiler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Mehmet Ali G?ne? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Ahmet Emre Balci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Alanya bize kar?? oynad??? gibi oynarsa i?erde Gsden kesin puan al?r Emre akbabay? ba?lamaz iseler tabi bu haftai?i. di?erleri biz dahil rahat kazan?r.
      Emre ikinci Bilal K?sa vakas? olabilir. Ben d???k performans bekliyorum.
      Emre Gs'li zaten, 3-5 sene ?nce TTarena ?n?nde GS formas?yla ?ekilmi? foto?raf? d??m??t? ge?enlerde
      Bilal K?sa'da oldu?u gibi buna transfer s?z? verecekler belki de ?oktan vermi?lerdir
      Emre oynamazsa Alanya puan falan alamaz o foto varsa ?zerinden tt yap?l?p bask? yap?lmal? ma? ?ncesi.

Yorum Yap

Alanya al?r.

Kayseri'den de bir s?rpriz bekliyorum.

Yorum Yap

Evinde iyi oynuyor gs bask?y? iyi yap?yor ,ben hala Ba?ak ma??na yan?yorum ?u kahpe tak?m? herkes follo? etti bir biz senelerdir ?ekiyoruz bunlardan berabere kalsak ?una ?ok rahat olurduk ,gs bin bu ma?? yenmesi iyi olmad? berabere bitse 1 tak?m? ge?memiz laz?md? ?imdi 2 tak?m? ge?memiz laz?m

Yorum Yap

Aslı Rahmi Kerem Kalfali tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Gs bu gazla alanyayi yenmesin de
            Yense de yenmese de bir?ey de?i?miyor. Bizim beraberlik hakk?m?z yok. 5 te 5 yapamazsak ?ampiyon olma ihtimalimiz hi? yok. Yani gsyi her t?rl? yenmemiz gerekiyor. He ikincili?i falan d???n?yorsak onun i?inde en fazla 1 beraberlik hakk?m?z var
            Bence herkes 5te 5 yapamaz o yuzden gs macina onde gidersek gs macinda beraberlik luksumuz olabilir. Basaksehirin en az 2 kez daha takilacagini dusunuyorum

Yorum Yap

Aslı Osman Gur tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Evinde iyi oynuyor gs bask?y? iyi yap?yor ,ben hala Ba?ak ma??na yan?yorum ?u kahpe tak?m? herkes follo? etti bir biz senelerdir ?ekiyoruz bunlardan berabere kalsak ?una ?ok rahat olurduk ,gs bin bu ma?? yenmesi iyi olmad? berabere bitse 1 tak?m? ge?memiz laz?md? ?imdi 2 tak?m? ge?memiz laz?m
              gs bug?n iyi mi oynad?ki? bir tane net pozisyonlar? yok klasik 0-0 ma??yd? mariano ?apkadan tav?an ??karmasa

Yorum Yap

S?per Lig 29. Hafta Ma?lar?

Aslı Muhammet Akka? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                gs bug?n iyi mi oynad?ki? bir tane net pozisyonlar? yok klasik 0-0 ma??yd? mariano ?apkadan tav?an ??karmasa
                Laf iste. Bunlarin bizi yenme ihtimsli yok. Nsa da. Yeterki medel atiba ciksin.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Hepsi kazanir bence. Belki gs cortlar

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Neden herkes Gs ile mac?m?za kitlenmi? durumda. .
                    Lig 31 hafta mi ondan sonra ma? yok mu?
                    Gs 5 ma??n 3 ?n? d??arda 2 sini i?erde oynayacak.
                    ??erde ki ma?larda biri bizim macimiz di?eri Malatya ma??.
                    Gs'nin Malatya ma?? hari? kessin kazanir diyebilecegimiz ma?? var mi?
                    Belki k?me d??meme korkusu olmayan Akhisar'? da rahat ge?ebilirler.
                    Alanya ve G?ztepe ?antada keklik mi ?

Bak?n lig 34 hafta ve 34 haftan?n sonunda en ?ok puani ve averaji olan tak?m ?ampiyon olur.

Kimi arkada?a g?re lig 8. Haftada bitti kimine g?re 20.hafta kimine gore Ba?ak?ehir ma??ndan sonra bitmi?ti. .

Evet 8 puan geride oldugumuz gs bizim sadece 1 puan ?n?m?zde. .
                    Devreyi 6 puan geride kapattigimiz Ba?ak?ehir ile ayni puandayiz.

Gs'yi yeneriz yenmeyiz onu Allah bilir..
                    Futbol bu ne olaca??n? kestirmek zor.Adamlarin sa?beki sol aya??yla 90 na tak?yor ve ma?? kazandiriyor.
                    Futbol ?ansi beceri vs. Bir s?r? etken var.

Demem o ki yar?? 34 hafta s?r?yor 9. haftadan havlu atacaksaniz tak?m? takip etmenizin bi anlami yok ki.

Gs bug?n Ba?ak?ehir'i ezdi evet ezdi..Topla oynama bir ara %70 lerde idi..
                    E?er Gs bize kar??da %70'i b?rak %60 bile topa sahip olup pozisyon vermeden bizi yenecekse en ba?ta ben alk??larim
                    Munih'e kar?? bile %50 topa sahip olan takimi,
                    Sampiyonlar ligi deplasmanlarinda bile oyun olarak ezilmeyen takimi Gs ezecekse ?ampiyonluk analarinin ak s?t? gibi helal olsun derim.

?ampiyonluk yar??? 34.haftanin son dk sina kadar s?rer. .Matematiksel olarak ?ans?m?z oldu?u m?ddet?e ben yar???n keyfini ??karmaya ?al???rim..
                    Olmasakda canimiz sa?olsun derim.
                    Neticede son ana kadar bu yarisin i?inde olmak o heyecan? ya?amak bile ba?l? ba??na bir ?d?l. .
                    Herkese iyi geceler

Yorum Yap

Aslı C?neyt T?rko?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Aslı Serhat Senel tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Ba?ak ?ampiyon olmas?n bu T?rk futbolunun tamamen bitmesi demek.
                      T?rk futbolu niye bitsin? Bursa olunca futbol mu bitti? Biz olamiyorsak Ba?ak olsun. Fener ve GS de biz olamazsak Ba?ak olsun diyor. Rakibin g??lenmemesi laz?m.
                      Bursa ile Ba?ak?ehir'in ne alakas? var ki. Biri siyasetin tak?m?, istanbul'lular?n vergisini cebe indiren katarl?lara sat?lmak i?in planlanan bir proje tak?m? yani taraftars?z bir hi? tak?m. Di?eri ?lkenin en b?y?k ?ehirlerinden birinin tak?m?. Ben de sevmiyorum Bursa'y? ama yan yana koyacak olursak bu 2 sini Bursa cennettir yani bunlar?n yan?nda.

Gs'nin 1 ?amp.luk kaybetti diye ??kmez. Silinen vergi bor?lar? oldu?u s?rece bu ?lkede hi? bir tak?m bitmez merak etmeyin. En az?ndan spor kazans?n.

Benim g?r???m net olarak b?yle. Be?ikta? olamazsa Ba?ak hari? her tak?ma eyvallah derim. Ba?ak olursa ?ok ?z?l?r?m sadece.

Yorum Yap

Bizim i?in hay?rl?s? neyse o olsun.

Yorum Yap

Haftaya alanya kaybetmez insallah da iyi ki gs basaksehiri yenmis deriz. Alanyaspor'un bu hafta kazanamamasi iyi oldu, yarin da osmanli trabzonu yenerse o macin havasi iyice degisir

Yorum Yap

Bizim iki ma?ta pozisyona giremedi?imiz tak?ma bence yeterince pozisyon buldular en az?ndan oyunun hakimi ve bask?l? oynad?lar , bu sezon ?yle yada b?yle i? saha performans?yla yar??ta kalan bir tak?ma deplasmanda i?inden ge?eriz demek ne derece do?ru bilmiyorum he biz sa?lam orta saha ??k?p pres yaparsak ?ans?m?z y?ksek olur ama forvet eksikli?i tak?m?n h?cum g?c?n? ve direncini bitiriyor

Yorum Yap

Bizim iki ma?ta pozisyona giremedi?imiz tak?ma bence yeterince pozisyon buldular en az?ndan oyunun hakimi ve bask?l? oynad?lar , bu sezon ?yle yada b?yle i? saha performans?yla yar??ta kalan bir tak?ma deplasmanda i?inden ge?eriz demek ne derece do?ru bilmiyorum he biz sa?lam orta saha ??k?p pres yaparsak ?ans?m?z y?ksek olur ama forvet eksikli?i tak?m?n h?cum g?c?n? ve direncini bitiriyor

?imdi emin olmak i?in tekrar izledim ?zeti. 1 tane ?eyrek pozisyon var sadece 2. yar?da tolgan?n gomise b?rakt??? sol ?aprazdan gomisin vurdu?u bunun harici pozisyonlar ya uzaktan ?ekilen ?ut ya yan?nda ?n?nde 3-4 ba?akl? oyuncu var. bunlara pozisyon diyorsak ve bu ?ekilde ma? hakediliyorsa bizim ?uana kadar max 5-6 puan kayb?m?z olmal?yd?. Topa sahip olmak ba?ka bir ?ey pozisyona girmek ba?ka bir ?ey. Bizim en k?t? ma?lar?m?zda bile ?u ma?tan ?ok daha net pozisyonlar?m?z var. bi ba?ak dep yok i?te orada da yenildik zaten. Sizin de?iminizle bizim bu kadar pozisyon buldu?umuz bir ma?? kazanma ihtimalimiz yok bence. i?te anca mariano gibi talisca atar babel atar.ama imkans?z be?ikta??n i? sahada bu kadar ofansif anlamda silik oldu?u ma??n olmas?. akl?ma gelen tek ma? yok. Kazand?lar falanda Galatasaray bugun hakedecek futbol falan oynamad?. sap?r sap?r d?k?len ba?a?a kar?? hemde. Bize de b?yle oynasalar ke?ke.

Yorum Yap

Iyi bir santrafor olsa gs macindan suphem olmazdi ama negredoyla resmen 10 kisi oynuyoruz. Keske love dan katki alabilseydik, 1.5 senede 30 gol atan adamdan hic faydalanamadik ama belli de olmaz belki cikar gsye 2 gol atar

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X