Konu: Sper Lig 2017 - 2018 Sezonu Tm Malar

Baslik lutfen degismesin Halilin actigi sekilde kalsin.

Alnt Talha Karanfiler Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alnt Mehmet Ali Gne Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alnt Ahmet Emre Balci Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alanya bize kar oynad gibi oynarsa ierde Gsden kesin puan alr Emre akbabay balamaz iseler tabi bu haftaii. dierleri biz dahil rahat kazanr.
    Emre ikinci Bilal Ksa vakas olabilir. Ben dk performans bekliyorum.
    Emre Gs'li zaten, 3-5 sene nce TTarena nnde GS formasyla ekilmi fotoraf dmt geenlerde
    Bilal Ksa'da olduu gibi buna transfer sz verecekler belki de oktan vermilerdir
    Emre oynamazsa Alanya puan falan alamaz o foto varsa zerinden tt yaplp bask yaplmal ma ncesi.

Alanya alr.

Kayseri'den de bir srpriz bekliyorum.

Evinde iyi oynuyor gs basky iyi yapyor ,ben hala Baak mana yanyorum u kahpe takm herkes follo etti bir biz senelerdir ekiyoruz bunlardan berabere kalsak una ok rahat olurduk ,gs bin bu ma yenmesi iyi olmad berabere bitse 1 takm gememiz lazmd imdi 2 takm gememiz lazm

Alnt Rahmi Kerem Kalfali Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Gs bu gazla alanyayi yenmesin de
    Yense de yenmese de birey deimiyor. Bizim beraberlik hakkmz yok. 5 te 5 yapamazsak ampiyon olma ihtimalimiz hi yok. Yani gsyi her trl yenmemiz gerekiyor. He ikincilii falan dnyorsak onun iinde en fazla 1 beraberlik hakkmz var
    Bence herkes 5te 5 yapamaz o yuzden gs macina onde gidersek gs macinda beraberlik luksumuz olabilir. Basaksehirin en az 2 kez daha takilacagini dusunuyorum

Alnt Osman Gur Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Evinde iyi oynuyor gs basky iyi yapyor ,ben hala Baak mana yanyorum u kahpe takm herkes follo etti bir biz senelerdir ekiyoruz bunlardan berabere kalsak una ok rahat olurduk ,gs bin bu ma yenmesi iyi olmad berabere bitse 1 takm gememiz lazmd imdi 2 takm gememiz lazm
    gs bugn iyi mi oynadki? bir tane net pozisyonlar yok klasik 0-0 mayd mariano apkadan tavan karmasa

Sper Lig 29. Hafta Malar

Alnt Muhammet Akka Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    gs bugn iyi mi oynadki? bir tane net pozisyonlar yok klasik 0-0 mayd mariano apkadan tavan karmasa
    Laf iste. Bunlarin bizi yenme ihtimsli yok. Nsa da. Yeterki medel atiba ciksin.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hepsi kazanir bence. Belki gs cortlar

Sent from my iPhone using Tapatalk

Neden herkes Gs ile macmza kitlenmi durumda. .
    Lig 31 hafta mi ondan sonra ma yok mu?
    Gs 5 man 3 n darda 2 sini ierde oynayacak.
    erde ki malarda biri bizim macimiz dieri Malatya ma.
    Gs'nin Malatya ma hari kessin kazanir diyebilecegimiz ma var mi?
    Belki kme dmeme korkusu olmayan Akhisar' da rahat geebilirler.
    Alanya ve Gztepe antada keklik mi ?

Bakn lig 34 hafta ve 34 haftann sonunda en ok puani ve averaji olan takm ampiyon olur.

Kimi arkadaa gre lig 8. Haftada bitti kimine gre 20.hafta kimine gore Baakehir mandan sonra bitmiti. .

Evet 8 puan geride oldugumuz gs bizim sadece 1 puan nmzde. .
    Devreyi 6 puan geride kapattigimiz Baakehir ile ayni puandayiz.

Gs'yi yeneriz yenmeyiz onu Allah bilir..
    Futbol bu ne olacan kestirmek zor.Adamlarin sabeki sol ayayla 90 na takyor ve ma kazandiriyor.
    Futbol ansi beceri vs. Bir sr etken var.

Demem o ki yar 34 hafta sryor 9. haftadan havlu atacaksaniz takm takip etmenizin bi anlami yok ki.

Gs bugn Baakehir'i ezdi evet ezdi..Topla oynama bir ara %70 lerde idi..
    Eer Gs bize karda %70'i brak %60 bile topa sahip olup pozisyon vermeden bizi yenecekse en bata ben alklarim
    Munih'e kar bile %50 topa sahip olan takimi,
    Sampiyonlar ligi deplasmanlarinda bile oyun olarak ezilmeyen takimi Gs ezecekse ampiyonluk analarinin ak st gibi helal olsun derim.

ampiyonluk yar 34.haftanin son dk sina kadar srer. .Matematiksel olarak ansmz olduu mddete ben yarn keyfini karmaya alrim..
    Olmasakda canimiz saolsun derim.
    Neticede son ana kadar bu yarisin iinde olmak o heyecan yaamak bile bal bana bir dl. .
    Herkese iyi geceler

Alnt Cneyt Trkolu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alnt Serhat Senel Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Baak ampiyon olmasn bu Trk futbolunun tamamen bitmesi demek.
    Trk futbolu niye bitsin? Bursa olunca futbol mu bitti? Biz olamiyorsak Baak olsun. Fener ve GS de biz olamazsak Baak olsun diyor. Rakibin glenmemesi lazm.
    Bursa ile Baakehir'in ne alakas var ki. Biri siyasetin takm, istanbul'lularn vergisini cebe indiren katarllara satlmak iin planlanan bir proje takm yani taraftarsz bir hi takm. Dieri lkenin en byk ehirlerinden birinin takm. Ben de sevmiyorum Bursa'y ama yan yana koyacak olursak bu 2 sini Bursa cennettir yani bunlarn yannda.

Gs'nin 1 amp.luk kaybetti diye kmez. Silinen vergi borlar olduu srece bu lkede hi bir takm bitmez merak etmeyin. En azndan spor kazansn.

Benim grm net olarak byle. Beikta olamazsa Baak hari her takma eyvallah derim. Baak olursa ok zlrm sadece.

Haftaya alanya kaybetmez insallah da iyi ki gs basaksehiri yenmis deriz. Alanyaspor'un bu hafta kazanamamasi iyi oldu, yarin da osmanli trabzonu yenerse o macin havasi iyice degisir

Bizim iki mata pozisyona giremediimiz takma bence yeterince pozisyon buldular en azndan oyunun hakimi ve baskl oynadlar , bu sezon yle yada byle i saha performansyla yarta kalan bir takma deplasmanda iinden geeriz demek ne derece doru bilmiyorum he biz salam orta saha kp pres yaparsak ansmz yksek olur ama forvet eksiklii takmn hcum gcn ve direncini bitiriyor

Bizim iki mata pozisyona giremediimiz takma bence yeterince pozisyon buldular en azndan oyunun hakimi ve baskl oynadlar , bu sezon yle yada byle i saha performansyla yarta kalan bir takma deplasmanda iinden geeriz demek ne derece doru bilmiyorum he biz salam orta saha kp pres yaparsak ansmz yksek olur ama forvet eksiklii takmn hcum gcn ve direncini bitiriyor

imdi emin olmak iin tekrar izledim zeti. 1 tane eyrek pozisyon var sadece 2. yarda tolgann gomise brakt sol aprazdan gomisin vurduu bunun harici pozisyonlar ya uzaktan ekilen ut ya yannda nnde 3-4 baakl oyuncu var. bunlara pozisyon diyorsak ve bu ekilde ma hakediliyorsa bizim uana kadar max 5-6 puan kaybmz olmalyd. Topa sahip olmak baka bir ey pozisyona girmek baka bir ey. Bizim en kt malarmzda bile u matan ok daha net pozisyonlarmz var. bi baak dep yok ite orada da yenildik zaten. Sizin deiminizle bizim bu kadar pozisyon bulduumuz bir ma kazanma ihtimalimiz yok bence. ite anca mariano gibi talisca atar babel atar.ama imkansz beiktan i sahada bu kadar ofansif anlamda silik olduu man olmas. aklma gelen tek ma yok. Kazandlar falanda Galatasaray bugun hakedecek futbol falan oynamad. sapr sapr dklen baaa kar hemde. Bize de byle oynasalar keke.

Iyi bir santrafor olsa gs macindan suphem olmazdi ama negredoyla resmen 10 kisi oynuyoruz. Keske love dan katki alabilseydik, 1.5 senede 30 gol atan adamdan hic faydalanamadik ama belli de olmaz belki cikar gsye 2 gol atar