Konu: Sper Lig 2017 - 2018 Sezonu Tm Malar

Alnt Siret Uslu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alnt Ozgur Karaarslan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    @Siret Uslu

Karde mesele olumlu olumsuz dnmen degl aslnda. Sen her yazdn mesajda kendinle eliiyorsun. ok gerye gtmedm son 1 haftalk mesajlarna baktm. nce demisinki
    -Basak 1 biz 2 bu gese 3 olur greceksiniz yazmsn.
    -sonra bu mac boa zlemeyin nmzdeki seneye bakalm yazmsn.(akhsar mac)
    -bi arkada sana bu mesajn hatrlatm sen ben zaten bu ma iin kafam rahatt alcaktk zaten yazmsn.
    -imdi basak yenld gs ampiyon oldu diyosun. Ve bizim bu ultrasupersonc uzay takm gsy yenmemz mmkn deil diyosun.

Bunlar srayla oku normalmi deilmi sen karar ver..
    1.) benim dncem buydu ama birey oldu yazdm. iaretten bahsetim onu niye yazmadn
    2.) akhisar man izlemeyin dedim ama yenileceimizi puan kaybedeceimizi dedim mi ? sezon sonu senaryosu iin demi olma ihtimalim aklna gelmiyormu.
    3.) GS en az 2 farkl yener yazmtm onu niye grmedin.baak yenilince fikir deitirmedim

not: bazlarnz toteme inanyorsunuz.hal sahada oynama aman yenilmeyelim diyorsunuz.ben samimiyetimle birey paylatm. iaret grdm fikrim bundan deiti dedim.sonra fikirlerim eliiyor bir yle bir byle konuuyor diyorsunuz. ben hata ettim paylamamalydm onu.

ben GS ampiyonluu yaayacaksam eer baakehir imdiden olsun demeye getiriyorum. arkada diyorki baakehirin ampiyonluunu istiyor.mecaz diye birey var illede aklamam yapalm
    Allah yardmcn olsun durumunun bu seviyelerde olduunu dnmemitim. yi geceler.

Alnt Cagatay Kavak Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alnt Celal Kaan Aytemir Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    GS beni korkutmuyor acikcasi. Her turlu yener geliriz diye dusunuyorum.

Benim merak ettigim konu: biz nasil Basaksehir'in ustunde oluyoruz tam olarak? Ikili averaja bakilmiyor muydu?
    lig bitene kadar gol averaj lig bittikten sonra ikili averaja gre sralyorlar.
    Bu nasil sacma bir sey? Acayip kurallar uyduruyor bizimkiler, tebrik etmek gerek.

baak macnda 1 beraberlik alamamz bizi nasl hesaplara itiyor allah n cezas takma 10 kii gol atamadk ya ldryorum o mac aklma geldikce.

Alnt Semih Bakaya Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alnt Siret Uslu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    benim grlerim net. ama siz cmbzla ekmeye devam edin. Ben gemii unutmadm. biz '' erefli ikincilileri '' nasl elde ettik. kime kar elede ettik ? hep GS ye kar. Elimizden ampiyonluklar kime kar alnd GS ye kar. Ayn senaryoya gidiyoruz malesef bize yedirmezler demek mi kt senaryoculuk.

GS ampiyon olmasn Baakehir olsun.Hatt uan lig oynanmasn razym baakehire versinler ligi. burada anlamadnz GS nin sper takm olduu deil kast. bize yedirmezler demek
    istiyorum
    Biz yediririz. Sen bize brak.

"Lig oynanmasn Baakehir'e versinler razym" diyen adamn bu forumda da pek ii olmamal.

Madem beklentiniz yok, uzak durun o zaman.
    Karde sen bin tane gr bildiriliyorsun hepsine yetimek mmkn m. Bir haftada hem gs hem ibb ampiyon yaptn. Dorun iki tane ise 20 tane elien grn var.
    Bu arada istediin kadar gr bildir Hakkndr. Sonra herkes elime dediinde aklama getirmeye alman daha komik. Bir tane iddian olsun doru ya da yanl. Bir ibb bir gs arada srada biz. Arada fb ne kald geriye.

Tapatalk kullanarak iPhone araclyla gnderildi

Alanya bize kar oynad gibi oynarsa ierde Gsden kesin puan alr Emre akbabay balamaz iseler tabi bu haftaii. dierleri biz dahil rahat kazanr.

Alnt Rahmi Kerem Kalfali Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Gs bu gazla alanyayi yenmesin de
    Yense de yenmese de birey deimiyor. Bizim beraberlik hakkmz yok. 5 te 5 yapamazsak ampiyon olma ihtimalimiz hi yok. Yani gsyi her trl yenmemiz gerekiyor. He ikincilii falan dnyorsak onun iinde en fazla 1 beraberlik hakkmz var

Alnt Cagatay Kavak Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    GS beni korkutmuyor acikcasi. Her turlu yener geliriz diye dusunuyorum.

Benim merak ettigim konu: biz nasil Basaksehir'in ustunde oluyoruz tam olarak? Ikili averaja bakilmiyor muydu?
    lig bitene kadar gol averaj lig bittikten sonra ikili averaja gre sralyorlar.
    Bu nasil sacma bir sey? Acayip kurallar uyduruyor bizimkiler, tebrik etmek gerek.
    Tahminim lig bitiminde olasi 3-4 takimin esit puan da olma ihtimaliyle bu sefer kendi aralarinda oynadiklari maclardaki averaj bu sefer devreye girecegi icin sene sonuna birakiyolar.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Gs kazanr
    Fener kazanr
    Baakehir puan kaybeder

Alnt Ahmet Emre Balci Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alanya bize kar oynad gibi oynarsa ierde Gsden kesin puan alr Emre akbabay balamaz iseler tabi bu haftaii. dierleri biz dahil rahat kazanr.
    Emre ikinci Bilal Ksa vakas olabilir. Ben dk performans bekliyorum.

Valla ibb brklenmedik maclarda puan kaybi yasayabilir hatirladigim kadariyla 2009da sivas gidip evinde amacsiz ibb ye puan kaybesipde bizi lider olmustuk.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Haftaya kayserinin basaksehire fark atacan dnyorum. Sebep ise bu galibiyetin fenere yaramas...

Alnt Talha Karanfiler Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Emre Gs'li zaten, 3-5 sene nce TTarena nnde GS formasyla ekilmi fotoraf dmt geenlerde

Alnt Mehmet Ali Gne Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alnt Talha Karanfiler Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Emre Gs'li zaten, 3-5 sene nce TTarena nnde GS formasyla ekilmi fotoraf dmt geenlerde
    Bilal Ksa'da olduu gibi buna transfer sz verecekler belki de oktan vermilerdir

@Siret Uslu

son 30yln birikimini alnan ampiyonluklar hatrlayan her Beiktal gibi samimi birekilde ve son 5ma ampiyon olmak iin neler yapabileceklerini azok tahmin ettiin iin paylatn

gsnin nasl kansz errefsiz bir camia olduunu anlatmaya altn ayn fikirdeyim

Bu demek deilki ampiyon olamayz gsyi yenemeyiz
    Ben normalde gsyi yeneceimizi dnyorum ama gergin final malarn oynayamaymz ve deplasman tablomuz ve rakibin i saha performans kokutmuyor deil

gs baak berabere bitse o moralsizlikle gs alanyadada taklp belkide saf d kalacakt imdi tekrar tutundular baz arkadalar bunu korkaklk olarak adlediyor canlar saolsun
    ama rakibin ierde 15te14 yaptysa ondan korkmasanda kaale alacaksn
    Ben gsyi kaale alyorum
    Patladlar ha patlayacaklar yorulur ligi bitiremezler dedik kald 5hafta bu kadarda hafife almamak lazm bunu demek istiyorum kendi adma

okta biey demedik beraberlii gs galibiyetine tercih ettik hepsi bu

"SizdeLigiKoyacakYrekYokNaparsanzYapnBktrdn zArtk"

Alnt Ali Can Erdoan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bu sezon gs deplasmanda oynad malarda konya hari, ma izlediysem puan kaybetti, izlemediysem kazand.

Osmanl , bursa , kayseri , karabk bu 4 ma da izlemedim. Hepsini kazandlar.

Kalan tm deplasman malarn izledim. Konya hari puan kaybettiler.

Cumartesi evlilik yl dnmm. Bieyler yapmam lazm

CASPER_VIA_M1 cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi
    esini al maci izlemeye gotur ve bu macta gs puan kaybederse sana istedigini hediyeyi alacagim falan de, en buyuk alanyali olur esin mac sonucuna gore senin cuzdan biraz yanabilir ama sampiyonluga deger degilmi?