Konu: Sper Lig 2017 - 2018 Sezonu Tm Malar

Bizim baak mandaki aresizliimiz ve gs nin ayn baak oynatmamas biraz karamsarlk yaratt ama her man hikayesi farkl. Biz de gs ve fb yi ezdik evimizde. GS ma ortada geer.

hayrl uurlu olsun
    lideriz insallah

Kayseri 5.lik iin bastracak, Alanya da kme dmemek iin.. Malar salacaklarn hi dnmyorum, zellikle Kayseri'nin.

Alnt Kenan Isan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Halil Umut Eyaz bal kalsn bu hafta ltfen ve yine mi cuma oynuyoruz ? :/
    Baakehir o ben de yanldm ilk bata.

deplasman olarak Kadky daha zor bence, gsyi akll oyunla geeriz

LG-H815 cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi

Alnt Sinan Isik Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alnt Kenan Isan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Halil Umut Eyaz bal kalsn bu hafta ltfen ve yine mi cuma oynuyoruz ? :/
    Baakehir o ben de yanldm ilk bata.
    kr ben )

teekkrler.

GS Baakehir man en az 2 farkl kazanr ve kazanrsa ampiyon olur demitim.malesef GS ampiyon oldu..2 yldr GS yi telekomda yendiimiz sizi aldatmasn. ddaas olmayan ve teknik direktr faktr olamayn GS yi yendik. ampiyonlukta iddias olan Banda Fatih Terim olan GS yi Telekom Arenada yenelim beni forzadan ihra edin.Bakn ampiyon olalm demiyorum,GS yi yenelim isterse ampiyon olmayalm gene ihra edin beni forzadan. En son Lucescu zamannda yendik ali samiyende ligin bayd 1-0 gs yi. ibrahim zlmez hemde sa ayayla atmt keye.8 puan farklam ne ampiyon olmutuk yanl hatrlamyorsam.Fatih terim vard. ogndr idias olan GS yi yenemedik deplasmanda. 2 senedir iddias yok GS nin yle yendik. bize brakmazla o ma yedirmezler bize ( bunlar sylerken acaba bir mucize olurmu diye iimden gemiyor deil ama dost ac syler. )

u ma berabere bitse bile iimiz gene zordu imdi ok ama ok zor oldu.

Birakin bu Gsyi yenmek zor lafini ne bu korku ya yapmayin gozunuzu seveyim!

Bu puan durumu bizim yzmzden byle kp eek gibi 5 ma da alacaklar turu atacaklar

Tapatalk kullanarak iPhone araclyla gnderildi

Duygusal dusunmeyin derbide bir taraf kafadan 0 ya da 1 puan yazacaksa bu gsliler olur tablo ortada daha birkac ay once 7-8 gol yiyeceklerdi.

SM-J510FQ cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi

Alnt Halil Nuri Yurdakul Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Gs yenmese oradaki maa beraberlik icin mi kacakt
    yenince rzgar arkasna alyormu gecen hafta o rzgar neredeydi
    sahasinda hi kaybetmemi peki deplasmanda ne yapm
    o kafayla Alanya mac kesin kayip o zaman
    basak burada yenseydi kesin sampiyon olurdu ve onlarla .Macimiz yok
    gs berabere kalsayd bizim orada onlar yenme mecburiyetimiz olmayacakmiydi
    en iyisi beraberlikti ondan sonras gs galibiyeti
    Basak takld an herey elimizde bu bile son haftalara girerken byk bir ans
    hele alanyada puan kayb olursa ki byk ihtimal olacak o zaman grrz neler olacagini
    Aynen sanki gs bugn puan braksa ligi brakacakt. Adam her trl ampiyon olmak iin yenmek iin kacak zaten. imdi de yenmek iin kacak tek puan kaybnda liderlii kaybeder. Farkeden birey yok.
    Biz herhalde tek biz kovalyoruz zannediyor. Herkes yarn iinde, haftaya ibb yenince gs Beikta manda beraberlik yeter desin de grelim.
    Yar bacakl hatta Fener de artk iin de 4. Kim Ligi 4. Bitirse armam.
    Bugn olabilecek iki iyi eyden biri oldu. Bugn gs yenilseydi. kincilik yarna girerdik.

Tapatalk kullanarak iPhone araclyla gnderildi

Tayyip Erdoan'dan sonra Meral Akener de spora kart. Yazd ok olay olur. yice siyaset girdi futbola.

Son 2 senenin ampiyonusun, kadro kaliten belli, son 4 matr rakibini tokatlyorsun, ilk mata ezip gemisin ama halen korkudan tir tir titreyenler var.

Alnt Halil Nuri Yurdakul Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bu arada su forumda 6-7 kii var
    ya fbyi verler ya gsyi
    ove ove korka korka bitiremezler
    diger topiclerde hocaya giydirirler
    BESKTASLLKLARNDAN asla phe etmem ama i karartacak ekilde olumsuzlar hemde abart sekilde
    cidden can skyor yorumlar
    Tercman olmusun abi dncelerime.