Konu: Sper Lig 2017 - 2018 Sezonu Tm Malar

Bende bunu anlamyorum bizim mamzda galatasaraya beraberliin yetecei ne malum? Baakehir in geme ihtimali yok mu ?
    Onlar da biz de kazanmak iin kacaz.
    Ayrca ahsi fikrim ampiyon olacaz.
    Haftaya alanya gs mandan sonra bu man bize yarad daha net ortaya kacaktr.

Alnt Bulent Golbas Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alnt Ozkan Kalyoncu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Gs kazanmasa 2. Sirada olacaktik ve basakin takilmasini bekleyecektik,sampiyonlar ligi elimizde olacakti, gs bizi yenmek zorunda olacakti, simdi hem basak hem gs takilsin diye bekleyecegiz, gs ye bizomle berebarlik yetiyor, kazanmak zorunda degiller, sampiyonlar ligi de elimizde degil. Soylemeyelim mi bunlari..

Sent from my iPhone using Tapatalk
    E dostum diger turlu de yenmek zorundasin basak o hafta puan kaybetmezse beraberligin ne anlami olacak?

1 ay once sezonu acmak da cabasi 2. Olursak.

Her turlu yenmemiz lazimdi gsyi. Basak 2 macta puan kaybetmezdi bu maci alsa.

Hep bir huzun yaratmayi seven bir profil olustu bizim taraftarda hep kotu tarafindan bakmak, looser degil winner kulup kulturune gecis yapmamiz lazim artik.

Bu zayif gs yi bu ustun kadro ile yenemiyorsak, yenmeyi hayal bile etmiyorsak sampiyon da olamayiz zaten uzulmeye gerek yok (melankoli taraftarlarimiz icin sozlerim)

Kazaniriz, her turlu kazaniriz derbiyi.
    Gs bu maci kazanamasa bizim gsyi yenmek zorunda olusumuz kadar hatta daha fazla gs bizi yenmek zorunda olacakti, simdi gsye beraberlik yetiyor, yani tt arenaya 1-0 geride gidiyoruz.

Bence gs ye beraberlik falan yetmiyor bizim macta. Biz gs yle berabere kalirsak basak kalan malarn kazanirsa yine basak sampiyon. Entresan bir sezon oluyor gercekten

Gs kazanmasa 2. Sirada olacaktik ve basakin takilmasini bekleyecektik,sampiyonlar ligi elimizde olacakti, gs bizi yenmek zorunda olacakti, simdi hem basak hem gs takilsin diye bekleyecegiz, gs ye bizomle berebarlik yetiyor, kazanmak zorunda degiller, sampiyonlar ligi de elimizde degil. Soylemeyelim mi bunlari..

E dostum diger turlu de yenmek zorundasin basak o hafta puan kaybetmezse beraberligin ne anlami olacak?

Hep bir huzun yaratmayi seven bir profil olustu bizim taraftarda hep kotu tarafindan bakmak, looser degil winner kulup kulturune gecis yapmamiz lazim artik.

Bu zayif gs yi bu ustun kadro ile yenemiyorsak, yenmeyi hayal bile etmiyorsak sampiyon da olamayiz zaten uzulmeye gerek yok (melankoli taraftarlarimiz icin sozlerim)

Gs bu maci kazanamasa bizim gsyi yenmek zorunda olusumuz kadar hatta daha fazla gs bizi yenmek zorunda olacakti, simdi gsye beraberlik yetiyor, yani tt arenaya 1-0 geride gidiyoruz.

Gs ye nasil yetiyor beraberlik

Halaa olumsuz bakiyorsunuz, basak yenmeyecek mi o hafta?

Oynanmamis mactan bile mutsuzluk cikardiniz.

Gs bizim macta beraberlikle 2. Olur anca.

Her sey elimizde iste, beraberlik daha iyiydi kabul ama cok da fark etmiyor gs galibiyeti.

Sadece basak kazanmasin dedim bu bize yeter, yetecek de.

aynen!

Alnt Yiit Gngr Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bende bunu anlamyorum bizim mamzda galatasaraya beraberliin yetecei ne malum? Baakehir in geme ihtimali yok mu ?
    Onlar da biz de kazanmak iin kacaz.
    Ayrca ahsi fikrim ampiyon olacaz.
    Haftaya alanya gs mandan sonra bu man bize yarad daha net ortaya kacaktr.
    En kotu ikinci olurlar ama berabere biterse. Biz ne oluruz?

Haftaya Baakehir de Galatasaray da berabere kalr...

Tapatalk kullanarak iPhone araclyla gnderildi

Haftaya yosmalar bence alanyada puan kaybetmeyecek,herkes kesin kaybedecek gozuyle bakyor ama,bence bizimle olan mata ligin sonu ekillenecek.

l averaj muhabbeti de der mi ki iin iine sezon sonu?
    yle olursa bizim gs'yi iki mata da yendiimizi var sayyorum
    Biz: 2 G 1 B 7 puan
    Baak: 2 G 1 B 7 puan
    GS: 1 G 3 puan

ok uzak bi ihtimal ama byle bi durumda da muhtemelen genel averaja bakyor ve biz alyoruz diye biliyorum. ok sikko bi muhabbete tad o aradaki m alubiyet bizi.

erefsiz adebayor bizim mata kpek gibi kotun abaladin, bu mata nerdeydin ?

Gs bizim maca nasil 1 puan yeter diye cikacak sacmalamayin ya Basakla 1 puan aralari?
    5te 5 yapmak zorundaydik yine zorundayiz sonrasina bakacagiz ama bugun Basak kazansaydi lig biterdi orasi kesin.

Alnt Ahmet Altun Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alnt Mert Zeybek Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Gs taraftar gsyi bizim kadar bytmyordur.
    Aynen yle.
    Sper yorum

Baak nmzdeki iki man birinde kesin puan kaybedecek. Bu durumda Gs'ye beraberlik yetebiilr.

Kafamdaki senaryo tkr tkr iliyor..

Alnt Ekrem Emre Tetik Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alnt Ramazan Midilli Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Hadi imdi gs yensin diyenleri piste alalm

Rzgar arkasna ald yosmalar

Oradaki mamz lm kalm ma olacak ve fato sever byle ileri

Keke beraberlik ksayd bombok bi hafta sonu oldu benim iin

"SizdeLigiKoyacakYrekYokNaparsanzYapnBktrdn zArtk"
    Asl Baakehir yense i biterdi. u anda 1 puan fark var liderle. mitsiz arkadalar anlamyorum zaten her ma kazanmak zorunda deil miydik? 5 ma daha var ve gsnin malar bizden zor. Yenilmez yaptnz hepten u gsyi bytmeyin.

GT-I9060I cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi
    Baak yensin demedimki zaten
    Beraberlik istiyordum ben
    gs son 2yldr yeniyoruz doru ama kurt bir hoca yoktu balarnda dikkat
    fato rikerike tudora benzemez
    u mata rikerik tudor olsayd baak basar geerdi

Rehavet iyi biey deil gs takm deil orada herzamanki gibi yeneriz bunlar demek gerrekilik yada inanmlk deil bence
    15ma 14g 1b var adamlarn ierde bu tablo reel
    Takmmz iyi bende inanyorum yenebiliriz o ayr ama bu gs yensin diyenleri anlayamyorum cidden adamlarda hertrl pislk var son haftalara nde girince biekil gtryorlar tek hatrladm 100.yl ampiyonluumuz
    naallah ayn senaryo olur

"SizdeLigiKoyacakYrekYokNaparsanzYapnBktrdn zArtk"

Ben iyi bir sonu olduunu dnyorum. Baak bir ma daha kaybederse bize gs deplasmannda 1 puan yetecek. Tabi gs tm deplasmanlar alrsa ayr.