Konu: Sper Lig 2017 - 2018 Sezonu Tm Malar

yelik tarihi
    Mays 2008
    Yer
    Bu kadeh senin erefine Hernandez !
    Ya
    29
    Baakehir haftaya yenerse alr gtrr. Galatasaray artk altmzda. Yensinler unlar da 1 maa insin olay.

Alnt Atanur Mehmet Demir Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alnt Gokhan Sari Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ya kardeler basak yenince nasl ampiyon oluyo? Ki bence yenemicek gsyi. Baak takilacaktir mutlaka
    Yenerse kalan 5 macin ikisinde puan kaybetmeli. Asil soru nasil sampiyon olamiyor ?

O macin ne olacagini hic kestiremiyorum ama eger kazanirlarsa sampiyonlar. Beraberlikte ben sampiyon olacagimiza inaniyorum.
    Basaksehir ampiyon olamaz buna net eminim

Biraz nce eve girdim mataydm.Ne koydular GSye. ok fena dalga geildi tribnde.Genler taraftarnn yars FB ve Bizimkilerdi.Gol yiyince kripto kedicikler koar adm katlar

Gs basak maci ideali beraberlik, basaksehir o maci kazanirsa sampiyon olur. Kayseri sivas antalya kasimpasa 4unu de yenerler, tek osmanliya takilsa bize yetmez zaten.

Gs basak berabere, sivas da fenere kaybetmez insallah. Ama oncelikle biz kazanmaliyiz gerisi fasa fiso

baak gs'yi yenerse bence de sampiyon. Beraberlik ya da gs galibiyeti olsun artik hangisi olursa. Basak kazanmasin da. u Akhisari belasini yenelim biz once sonrasina bakariz. ben gs'yi yenecegimizden eminim. buyuk maclarda acik oynayan takimlara cok iyi oynuyoruz, yine aynisi olur.

Alnt Halil Umut Eyaz Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    28. haftann son ma olan bugn ki Genler - Gs mayla beraber 29. haftann Beikta'mz iin hayrl olmas dileiyle.

Adamn dibisin

Sent from my SM-N910T using Tapatalk

Haftaya GS yensin, biz GS'yi yenelim....

Bu kadar basit

Baak gelecek hafta kazanacak ve gs kaosa srklenecek.Alanya ve bize kar da kaybedecek bence.Bizim Bilic li sezona benzetiyorum durumlarini.Cok iyi forvetleri ve bi o kadar kotu geri dortlusu var.Fakat Baak in son 5 man 2sinde puan kaybedebilecegini dnyorum ben.Biz 6 da 6 yapabilir miyiz oras muamma.

Alnt Celal Kaan Aytemir Nickli yeden Alnt Mesaj gster

Bu kadar basit
    Gs yense de Baakehirin puan kaybetmesini bekleyeceiz berabere bitse de. Niye durduk yere 2 puan yazyorsunuz adamlara

Baak Gs'yi yenerse ampiyon olur yenmemeleri lazm
    Beraberlik en gzeli o olmad Gs galibiyeti olmas lazm

baakehir gs yi yenerse ampiyon olur. kalan 5 mata 2 defa taklmaz baakehir en fazla bir ma puan brakr oda yetmez bize. en iyi sonu beraberlik olur. gs yenersede ok kt olmaz bizim iin. tabi bu ihtimaller bizim akhisar yenmemiz halinde geerli.

Yalnz Fatih Terim bu sene ok ilgin bir ekilde hi ortal kartrc aklamalar vs yapmyor. Bir kere bile hakem vs demedi bu sene. Aykut Kocamann aksine ok olgunlam gibi bu yatan sonra..

Alnt smail Ar Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alnt Celal Kaan Aytemir Nickli yeden Alnt Mesaj gster

Bu kadar basit
    Gs yense de Baakehirin puan kaybetmesini bekleyeceiz berabere bitse de. Niye durduk yere 2 puan yazyorsunuz adamlara
    Aynen yle berabere kalsnlar Gsnin nne geiyoruz.Her halkarda Baakehir in en az 2 puan daha kaybetmesi gerekiyor zaten.Aradan GSyi karz en azndan😀

Alnt Erkan nsalan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Yalnz Fatih Terim bu sene ok ilgin bir ekilde hi ortal kartrc aklamalar vs yapmyor. Bir kere bile hakem vs demedi bu sene. Aykut Kocamann aksine ok olgunlam gibi bu yatan sonra..
    Antipatik olursa tepki eker. Tepki ekerse tazminat olay iyice kazan kaldrr. Herkes imdi helal olsun Terim'e diyor ve bu iine geliyor. ark kurnazl yapyor ksacas