Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2017 - 2018 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

gs galip veya berabere (sergen etkisiyle umar?m), fb ma?lup, ba?ak?ehir galip veya berabere ( emre akbaba etkisiyle umar?m)

Yorum Yap

Febe'yi rakipten saymad???m? ilk haftadan beri s?yl?yorum.Bug?n Trabzon'a yerle?tirdik mi iyice koparlar.Kayseri alttan geliyor, i?erde bunlarla ma?lar? da var, 4. olabilir Kayseri.Febe'den art?k tek dile?imiz i?erde cinconu yenmesi kal?yor.Onu da yaparlar in?allah.

Malatya handikapl? yenebilir.Ma??n favorisi Malatya.
      Gs, Konya kar??s?nda kazan?r, kalan ma?larda maksimum 4 galibiyet al?rlar.Fikst?rleri kaz?k.
      Ba?akta Alanya'da puan b?rakacak.

Tek ?are Trabzon galibiyetimiz.Kartlar yeniden da??t?lacak.

Yorum Yap

Antu'da Malatya i?imizden ge?er yazm?? Fenerliler Ayr?ca Ba?ak?ehir'in ?ampiyon olmas?n? istiyorlar

Yorum Yap

Aslı Kivanc Turhan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Trabzonspor ma??nda puan b?rak?rsak bu haftan?n hi?bir ?nemi kalmaz. Hay?rl?s?yla yar?n bu saatlerde y?z?m?z g?ler bi ?ekilde bu ba?l??? de?erlendirelim
          Eveeeett, ?imdi ?mit ?zat'la hesab? kesme zaman?. Allah'?m sen y?z?m?z? kara ??karma

Yorum Yap

2 ma?? alal?m ?ampiyonuz diyorum, Gen?ler ve Ba?ak'? yen ge? b?rak gerisini onlar d???ns?n

Yorum Yap

Es kaza alanya ba?ah?ehiri yense 6 puan fark yapacak konya ile. Sonras?n? gs ma??nda konya d???ns?n d??memek i?in, ona g?re oynas?n.

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

Konuyla ilgili de?il ama beinsport'ta B?nyamin Gezer ile yap?lan program? izliyorum. Fenerbah?e ile konu?urken, "Be?ikta? ile 2 ma? yapt?k" dedi sonra hemen d?zeltti "Neredeyse y?nettim diyecektim" falan ile saf aya??na yatt?.

Yorum Yap

Basaksehir en garanti gorulen maclarda bile zorlanmaya basladi beklenmedik ic saha kayiplar yasarlar oneml olan artik gs onlarinda bu hafta sonrasi puan kaybi mubtemel maclari basliyor bu haftayi gecersek kayipsiz bu surece 3 puan yani 1 mac geride girice ki guzel bence .
                  Kii bu macta yeni hocayla konya da bir direnc bekliyorum.
                  Fenerbahce en rahat fiksture sahipdi geride olmasina ragmen akhisara kadar bence olma sampiyonluk ihtimali baya da yuksekdi ama aykut cok vasifsiz bir adam cidden
                  Hayirlisi alanya dusme hattinda konyada kolay gibi geliyor ama ikiside supriz yapabilir

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Alanya dusme potasinda hocayi da degistirdiler zor mac basak icin. Gs de oraya gidecek, 2si icin de zor mac. Bu hafta konya bir ise yarasa da su gsden puan alsa cok guzel olur. Malatya da fbye kaybetmemeli

Yorum Yap

gs i?erde baya zorlan?r.konya diri bi tak?m.gs ?uursuzca sald?ran bi tak?m. e?er ak?ll? oynarlarsa gs den puan alabilirler.
                      ba?ak?ehir de oynamaya ?al??an bi tak?mla oynayacak. h?cum hatt? fena de?il ba?ak?ehir in. beraberlik bekliyorum ben
                      bide gs puan kaybederse tad?ndan yenmez.
                      feneri art?k dikkate alm?yorum.

Yorum Yap

Ba?ak, Fener tak?l?r.
                        Galatasaray rahat ge?er bu haftay? da.

Yorum Yap

Sergen hep guzellik yapmistir bu haftada yapacaktir . Fenerle basaksehirinde takilacagini dusunuyirum

Yorum Yap

Konyada fofanaa oynuor deg?lm? cezal? f?lan deg?l

Yorum Yap

Sergen, g?ster Sergenli?ini.

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

Aslı ?lker Uysal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Konyada fofanaa oynuor deg?lm? cezal? f?lan deg?l
                                Oynuyor abi malatya ma??nda kart g?rmedi

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X