Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2017 - 2018 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

ben guiliano yu begenmedim bence copte bu jansenn cok fena bi santrafor herif baya baya buyuk topcu nasil almislar bunu bu yasta ya.. fener biraz hucum oynasa bu leblebi gibi gol atar.
    birde bugun bsye dikkat ettim, bursa macina da goz ucuyla baktim, sanirim ligde ki 18 takimdan en kotu fizik gucune ve temposuna sahip takim biziz abartmiyorum. 18 takimdan 18.ciyiz yemin ederim. tabiki her maci 90 dakika izlemiyorum ama oyle birsey tespit ettim...

Yorum Yap

bizde birindeyken top herkes izliyor bo?a ??kan yok ?ampiyonlar ligi ma?lar? d???nda. at quaresmaya ortalas?n at babele tek ba??na bir?eyler yaps?n. ara pas? yasak ??gen kurma yasak pas istemek yasak bo?a ??kmak yasak ceza sahas?na pasla girmek yasak. deli ettiniz bu futbolla deli.

Yorum Yap

ee sakalar makaralar bu feneri takip edenleri bile ciddiye alamiyorum kahkaha atiyorumlar biter artik yavas yavas. Tamam kotuler ama bizden de kotu degiller heralde? Ayrica en kotu olduklari zamanda bizi yendiler. Hicbir buyuk takimi havaya sokmayacaksin havaya girerse le? oglu le? bile olsa maclarini kazanir, senide gecer sende iyi degiller ki diye gulersin.(turkiye ligi 13mac baz alinmistir)

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Mustafa Emir Can tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          ee sakalar makaralar bu feneri takip edenleri bile ciddiye alamiyorum kahkaha atiyorumlar biter artik yavas yavas. Tamam kotuler ama bizden de kotu degiller heralde? Ayrica en kotu olduklari zamanda bizi yendiler. Hicbir buyuk takimi havaya sokmayacaksin havaya girerse le? oglu le? bile olsa maclarini kazanir, senide gecer sende iyi degiller ki diye gulersin.(turkiye ligi 13mac baz alinmistir)

ya kardes sen onlari dikkate aliyo musun zaten ya futbol konusanlari dikkate al bence nacizane tavsiyem

Yorum Yap

Hay senin gol vuru?una be

Yorum Yap

Eto fena kacirdi hakem serefsiz de korneri yedi aut verdi

Yorum Yap

Eto bu nas?l ka?ar !!

Yorum Yap

City deplasmanda bol pas yap?p pozisyona giremiyor ?uan. Rakip ?ok iyi kapand? hi? pozisyon vermiyorlar. Ba?ka t?rl? city i durduramayacaklar?n? biliyorlar. Bizim ki de o hesap ?uan. Ama citynin bol puan kayb? kredisi var. Bizim ise hi? yok.. Dedi?im anda bir ver ka? ile att?lar gol?

HUAWEI NXT-L29 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Talha Karanfiler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    City deplasmanda bol pas yap?p pozisyona giremiyor ?uan. Rakip ?ok iyi kapand? hi? pozisyon vermiyorlar. Ba?ka t?rl? city i durduramayacaklar?n? biliyorlar. Bizim ki de o hesap ?uan. Ama citynin bol puan kayb? kredisi var. Bizim ise hi? yok..

onlar 93 de yese 94de atar reis bizim gibi 90 dakikayi posizyonsuz bitiren buyuk takim yok

Yorum Yap

Aslı Mustafa Emir Can tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      City deplasmanda bol pas yap?p pozisyona giremiyor ?uan. Rakip ?ok iyi kapand? hi? pozisyon vermiyorlar. Ba?ka t?rl? city i durduramayacaklar?n? biliyorlar. Bizim ki de o hesap ?uan. Ama citynin bol puan kayb? kredisi var. Bizim ise hi? yok..

onlar 93 de yese 94de atar reis bizim gibi 90 dakikayi posizyonsuz bitiren buyuk takim yok

Yani b?y?k tak?m nas?l pozisyon bulamaz inan?l?r gibi de?il ya tamam kapan?yorlar ?okta iyi kapan?yorlar ama 2-1ler ??genler pas? verip ka?malar neden var futbolda her?eyi ge?tim top yek?n kaleye girmeye ?al???yoruz Allah?n bir kuluda ben ?urdan yaradana s???n?p vuray?m demiyor

Yorum Yap

Charlesin pozisyonun ayn?s?n? ?ener yapt? kart ??kmad?.

Yorum Yap

Fener rezalet oynuyor. Nas?l yeniyorlar hayret. Antalya ge?en seneki antalya olsa 3 lerdi feneri ?imdiye kadar

Yorum Yap

City deplasmanda bol pas yap?p pozisyona giremiyor ?uan. Rakip ?ok iyi kapand? hi? pozisyon vermiyorlar. Ba?ka t?rl? city i durduramayacaklar?n? biliyorlar. Bizim ki de o hesap ?uan. Ama citynin bol puan kayb? kredisi var. Bizim ise hi? yok.. Dedi?im anda bir ver ka? ile att?lar gol?

Yaln?z istatisti?e bak?yorum city 17 orta denemi?. Biz b?yle ma?larda rahat 40-45 tane deniyoruz

Yorum Yap

Fener bu ligde hicbir sey oynamadan en cok mac kazanan takimdir

Yorum Yap

Aslı Ekrem Balkan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Yaln?z istatisti?e bak?yorum city 17 orta denemi?. Biz b?yle ma?larda rahat 40-45 tane deniyoruz
                                Ortalarla de?il de araya paslarla pozisyon arad?lar hep. Bir tane denk geldi biraz da ?anslar? yard?m?yla att?lar gol?

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X