Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2017 - 2018 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

G?ztepe ma??n?n 3-3?e gelmesinin iki sebebi var bana kal?rsa : 3-1 oldu?unda taraftar?n co?kusuyla G?ztepe?nin oyun disiplininden kopmas? ve oyunu en h?zl? yoldan rakip sahaya ta??yan Tayfur?un -e?er bir sakatl??? yoksa ki yok gibi duruyordu- Tamer Tuna taraf?ndan de?i?tirilmesidir. Elbette Alanyaspor da ?zellikle Trabzonspor ma??ndan elde etti?i tecr?be ve ?zg?ven ile ma?a son ana kadar as?lmas? da bir ba?ka etkendi. Her ?ey bir yana g?zel ma? oldu. Son olarak; olur olmad?k yerlere 30-35.000 ki?ilik stadlar yapan devletimizin ?zmir?i bu kadar ihmal etmesi de anla??labilir gibi de?il.

Yorum Yap

Aslı Ak?n Ek?i tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Engin Cetinalp tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Gs yensin, Fenerbah?e tamamen kar??s?n. Zaten Gs bize rakip olamaz. En ge? 15.nci hafta lideriz...
      abi saygilar once de, ironi mi yaptin yoksa ciddi misin cozemedim.. nerdeyse sampiyonlugunu ilan edecekler (abartiyorum) biz hala rakip gormuyoruz herifler bize 8 haftada 8 puan fark attilar... dunyanin en sacma derbisi ile ilgili de yorumum iki takim arasinda ciddi anlamda guc ve mantalite farki var, gs min 3 farkla kazanir...
      ?roni de?il karde?im, futboldan anl?yorsam en gec 15. hafta diyorum. Hep beraber g?rece?iz...

Yorum Yap

Aslı Hakan ?zbek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        G?ztepe ma??n?n 3-3?e gelmesinin iki sebebi var bana kal?rsa : 3-1 oldu?unda taraftar?n co?kusuyla G?ztepe?nin oyun disiplininden kopmas? ve oyunu en h?zl? yoldan rakip sahaya ta??yan Tayfur?un -e?er bir sakatl??? yoksa ki yok gibi duruyordu- Tamer Tuna taraf?ndan de?i?tirilmesidir. Elbette Alanyaspor da ?zellikle Trabzonspor ma??ndan elde etti?i tecr?be ve ?zg?ven ile ma?a son ana kadar as?lmas? da bir ba?ka etkendi. Her ?ey bir yana g?zel ma? oldu. Son olarak; olur olmad?k yerlere 30-35.000 ki?ilik stadlar yapan devletimizin ?zmir?i bu kadar ihmal etmesi de anla??labilir gibi de?il.
        bence gayet anla??l?r bir durum

Yorum Yap

Aslı Emre Serbest tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          G?zelyal?'da G?ztepe tesislerinin oldu?u yere 25000 kapasiteli bir stadyum yapma projesi vard? yanl?? bilmiyorsam. Biraz s?k???k bir b?lge oras?, nas?l olur e?er olursa tam kestiremiyorum.

Yorum Yap

Aslı Ekrem Bozbey tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Aslı Emre Serbest tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            G?zelyal?'da G?ztepe tesislerinin oldu?u yere 25000 kapasiteli bir stadyum yapma projesi vard? yanl?? bilmiyorsam. Biraz s?k???k bir b?lge oras?, nas?l olur e?er olursa tam kestiremiyorum.
            O tesislerde y?llarca altyap? e?itimi g?rm?? birisi olarak ?u yaz?y? okuyunca bile duyguland?m... ?ok de?erli hocalar?n oldu?u g?zel bir tesis tabi ama eskidi?i ?ok a??kt?. Son halini ?ok iyi bilmiyorum fakat oraya stadyum biraz zor ve yanl?? olur diye d???n?yorum. Ger?ekten ?ok s?k???k bir yer. DAha iyi de?erlendirilebilir o b?lge sanki..

Ge?en y?l playoff ma??ndan beri Tayfur'u yaz?yorum. O g?n ilk defa izlemi?tim ve kendimden biraz utanm??t?m. Bu kadar yetenekli bir adam?n ismi kula??ma gelmemi?ti ben de izlememi?tim.

Tayfur e?er ?st?ne koyabilirse mutlaka Be?ikta?'ta g?rmek istedi?im bir isim. Ger?ekten nedenini tam ??zemiyorum ama adamda bir?eyler var yani sanki biraz daha iyi bir tak?mda oynasa daha kaliteli adamlarla al ver yapsa u?ar gidermi? gibi geliyor. 24 ya??nda hen?z

Yorum Yap

Tayfur Bing?l'? Ads'de kiral?k iken be?eniyordum 2014-2015 sezonunda. G.Birli?i ucuza satt? onu. Yine de b?y?k tak?mda oynayamaz gibi sanki.

Yorum Yap

Lawal, Atamah, Tayfur gibi futbolculari parlatmasina ragmen Adanademirspor hala yerinde sayiyor.

Yorum Yap

Osmanl? toparlam?? baya, kadroyu da d?zeltmi? adam. 2-0 yapt? ?u an.

Yorum Yap

Gencler akhisari 2-0 yeniyor. Adamlar?n ??k?? d?nemine denk geldik. Gs le? halindeyken oynad?. Bu sene her?ey gs lehine ve bizim aleyhimize devam ediyor

HUAWEI NXT-L29 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Talha Karanfiler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Gencler akhisari 2-0 yeniyor. Adamlar?n ??k?? d?nemine denk geldik. Gs le? halindeyken oynad?. Bu sene her?ey gs lehine ve bizim aleyhimize devam ediyor

Gs Gen?ler'le daha oynamad?

Yorum Yap

Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Aslı Talha Karanfiler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Gs Gen?ler'le daha oynamad?
                        Hadi ya ben oynad?lar san?yorum. Gsye kar?? nas?l oynayacaklar bakal?m

Yorum Yap

Bu maca kadar, Akhisar bizim puan kaybettigimiz tum takimlari yenmisti. GS'nin fiksturde bizi 2 arayla takip ettigini unutmamak gerekir.

Yorum Yap

Gen?lerbirli?indeki 8 numaral? oyuncu bizim ma?ta Lensi indirdi 2.Sar?dan K?rm?z? kart vermedi Hakem bu ma?ta adalet yerini buldu

Yorum Yap

Ulan ligin gol rekoru k?r?l?yor ve ligin h?cum g?c? en y?ksek tak?m?n?n daha 3 gol att??? ma? yok hem de CL'de 3 ma? 7 gol yapm??ken. Valla ?ok yaz?k ettik son 3 ma?. Ba?ak'a vurup acilen tempomuzu bulmal?y?z.

Yorum Yap

Bu sezon 0-0 biten ma? olmad? san?r?m ligde. Hollanda ligine d?nd? her ma? 6-7 gol geliyor. Bi biz atam?yoruz

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X