Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2017 - 2018 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

bu hafta ekmek ??kmaz ama ??kmak zorunda

Yorum Yap

Konya gs nin en b?y?k ekmekli?i en son 2003 y?l?nda kazanm?? konya son 20 ma??da gs alm?? galiba.
      Fb de rahat al?r

Yorum Yap

Bu arada ??enmedim tek tek bakt?m da fenerin son 3 sezondaki i? sahadaki 37 mac?n?n hemen hemen 30unu falan f?rat ali b?lent ve alper ulusoy serefsizleri y?netmi?. bunu medyada dile getiren herhangi biri de yok

Yorum Yap

gs bugun net bi skorla rahat kazanir.

Yorum Yap

Aslı Ak?n Ek?i tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            gs bugun net bi skorla rahat kazanir.
            Bug?n gs puan kaybetse bile haftaya feneri yenerler. Biz ba?ak?ehiri hi? yenemedi?imiz i?in benim umudum yok. Ba?ak?ehir ma??m?z berabere biter muhtemelen

HUAWEI NXT-L29 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

tff 1. lig ma??n? izliyorum ?mraniye-elaz?? kupon yapt?m diye. aman allah?m izlemeseydim ke?ke ya. yabanc? oyuncular?n halini bir g?r?n. hepsi patates hepsi utan? verici. bu adamlar? nas?l transfer edip tak?mlarda oynat?rs?n?z ya yaz?k de?il mi T?rk gen? oyuncular?na. alt yap?dan kimi koyarsan koy bu kazmalar?n hepsinden iyidir. bu yabanc?lar en alt seviye yani bunun a?a??s? zaten olamaz. valla ben utand?m izlerken.

Yorum Yap

10 kisi kalan Karabuk one gecti Kayseri karsisinda, sunu biz yapamadik.
                Kayseri berabere kalsa bile puan durumunda bizi geciyor.

Yorum Yap

Ba?ak?ehir-Alanya ma?? ba?layacak birazdan ayn? zamanda Antalyaspor-G?ztepe ma?? da. ?ki ma? da g?zel ma? olur bol gole de a??k gibi g?z?k?yor.

Bu arada ?imdi bakt?m da 11 lerine ve oyuncular?nun ligde g?rd?kleri sar? kart say?lar?na, Ba?ak?ehir'de bizim ma? ?ncesi Clichy ve Mahmut 3 sar? kartla s?n?rda. ?kisi de onlar i?in ?nemli adamlar in?allah ikisi de g?r?rler kartlar?.

Yorum Yap

Ba?ak?ehir-Alanya m?thi? ma? oluyor, izleyin derim.

Yorum Yap

Emre Akbaba att?, Babacan yine sa?malad?.

Alanya'n?n hemen her ma??na KG var oynayacaks?n arkada?.

Yorum Yap

Jeremy menez bir pas atti jahovic karsi karsiya kaldi ve goztepe 1 0 onde

Yorum Yap

Adis Jahovic gollerine devam ediyor bu sezonki 8.gol? oldu

Yorum Yap

b?t?n tak?mlar gsye ?al???yor. Biz yenildik ba?ak yeniliyor. D?nyan?n en ?ansl? tak?m? gs a??k ara

Yorum Yap

Ba?ak?ehir - Alanya ma?? acayip ?eki?meli ba?lad?. Top bir o kalede bi bu kalede. 7. dakikada Alanyaspor Emre Akbaba ile 1-0 ?ne ge?ti. Volkan Babacan ada?? Volkan Demirel'in G?ztepe ma??nda yumurtlad??? gol?n kopyas?n? yedi resmen

Yorum Yap

Emre b. atti basak 1 1 oldu

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X