Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2017 - 2018 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Ne oldu ya, gs 10 puan ?n?m?zemi ge?ti??

Yorum Yap

Ulan Sinan ; harbiden sivacisin ha..

Yorum Yap

Galatasaray da Fenere icerde yenilecek bi sekilde. O yuzden puan farki gormuyorum.

Sampiyon bizim GS ile olan maclarimizin skoruna bagli, icerde galibiyet disarda beraberlik-galibiyet ile sampiyon oluruz.

Yorum Yap

Beyler bu tablo daha ?ok de?i?ir Gs i?erde fenere kaybeder falana hi? gerek yok deplasman ma?lar? belirler her sene oldu?u gibi derbilerin ?nemi eskisi kadar fazla de?il bu gaylar bu h?za dayanamaz ??k?? ba?lad???nda da birbirlerini yerler meraklanmay?n.

Bizim odaklanmam?z gereken yer ?ampiyonlar ligi.

Yorum Yap

Risk ald?lar tuttu. Toplar ka? kere ??e bir d?rde bir topu ge?iremedi. ?kinci yar? 60 tan sonra tek kaleye ?evirdiler Allah var ama.

Yorum Yap

yosmalar?n fikst?r? inan?lmaz kolay ya kendileri belirlese ancak bu kadar olur

Yorum Yap

Ik? post ustte b?z?m f?kstur kolay denm?s b? ustte gs n?n f?ksturu kolay denm?s anlamad?m . bana gore b?z?m f?kstur daha kolay gozuktu. Butun zorlu deplasmanlar hep ?k?nc? yar?da. Gs ?se antalya ve bursa g?b? ?k? zor deplasman? gect?.evler?nde ekstra b? puan kayb? yasamal?lar.b?z?m kas?mpasa beraberl?g?m?z olmasayd? suan cok guzel durumda olacakt?k. Icerde kes?nl?kle puan kayb? yasamam?z laz?m. Ts ve basakseh?r? yenmel?y?z. Daha l?g?n bas? yand?k b?tt?k denecek b?s? yok ama bu asamada tak?lmam?z laz?m.

Oncek? sayfalardada yazd?m.bursa dun nas?l kontraya c?kamad? ?nan?l?r g?b? deg?l.adamlar serdar az?z? gecemed? 3 e1 .mal her?fler.

Yorum Yap

Galatasaray ? konu?ur olduk ben hala daha rakip olarak g?rm?yorum.
                  1 Kademe ?st?ndeoynasak ?oktan ligi bitiririz.?zin verirseler

Yorum Yap

Bursa ak?ll? olsaydi son toplarda ilk yari 3-0 olmu?tu ama gs genel anlamda iyidi ,diriler bana g?re biz,gs ve Basaksehir aras?nda gecer ?ampiyonluk,hak eden kazansin.

Yorum Yap

Tamer Hoca iyi gidiyor. Umar?m b?yle devam eder. Laz?m olunca da bize gelir.

Yorum Yap

Aslı Ersin Ozturk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Bursa ak?ll? olsaydi son toplarda ilk yari 3-0 olmu?tu ama gs genel anlamda iyidi ,diriler bana g?re biz,gs ve Basaksehir aras?nda gecer ?ampiyonluk,hak eden kazansin.
                        8. haftadan sonra g?rece?iz Gs'yi. Atiker Konyaspor deplasman? ile ba?lay?p Be?ikta? deplasman? ile biten periyotta g?rece?iz ger?ek y?zlerini.

arada Fb-Ts-Gen?lerbirli?i-Ba?ak?ehir vs ..

Bakal?m ger?ek anlamda g??leri test edilecek bu periyot. ?u an i?in ne yorum yap?lsa bo?.

Yorum Yap

Aslı Fatih Bas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          8. haftadan sonra g?rece?iz Gs'yi. Atiker Konyaspor deplasman? ile ba?lay?p Be?ikta? deplasman? ile biten periyotta g?rece?iz ger?ek y?zlerini.

Bakal?m ger?ek anlamda g??leri test edilecek bu periyot. ?u an i?in ne yorum yap?lsa bo?.
                          Konya deplasman? seyircisiz yaln?z.

Yorum Yap

Aslı Tu??e G?rel tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Aslı Fatih Bas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Konya deplasman? seyircisiz yaln?z.
                            Orada yenilirler ya da puan kaybederler diye yazmad?m. O haftadan sonra Fb ile oynayacaklar, o ma??n stresi bile yeter zaten bunlar? panikletmeye... o hafta ile ba?lay?p Be?ikta? ma?? ile ba?layan periyot ile g?rece?iz kim olduklar?n?.

Yorum Yap

Aslı Ak?n Ek?i tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Aslı Tun? Ye?illi tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Bu sene bizi ?ampiyon yapmazlar tecr?bem ?yle diyor

SM-A510F cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
                              Sen iyi oynadigin surece guclu oldugun surece buna kimsenin gucu yetmez..! Gerisi laf-u guzaf
                              insallah ben yan?l?r?m karde?im

Yorum Yap

Kimse bahsetmemi? ama d?n serdar aziz in son adam? d???rd?g? pozisyon net k?rm?z? degil miydi?Faul dahi vermedi.Birde stancu nun ofsayt diye kesilen bir pozisyonu var.Rahat 1 metre geride.Devam ettirse sagda bombo?tu delarge.Tek topla kar?? kar??ya kalacakt?

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X