Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2017 - 2018 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Nail Demirel tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Ak?n Ek?i tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Maci izleyemiyorum forzadan biraz bakiyim dedim.. o kadar zit o kadar karsit fikirler tespitler varki..) alti ustu bi 45 dk oynandi bu kadar nasil farkli gozukebilir bir futbol maci cozemedim.
    Rakip oyunculara g?zelleme yapmay? seven ?ok arkada? var o y?zden.
    Rakip oyuncu derken? Gs-Kas?mpa?a ma?? konu?uluyor burada ?yle de?il mi biz mi yanl?? biliyoruz? Kas?mpa?a rakibimiz de?il mi? Anadolu kul?plerinden be?endi?iniz top?ular? yazarken sorun yok Gomis'e iyi dedik diye g?zelleme mi oldu?

Tahamm?l?n?z yoksa ne bu ba?l??a girin ne de ba?ka tak?m?n ma??n? izleyin beyler. A?z?n?zdan ??kanlar? da kula??n?z duysun.

Yorum Yap

Kas?mpa?a n?n orta sahas? biraz iyi olsa bu ma? 2-3 tane atarlard?. Savunmas? o kadar bask?ya ra?men bence ?ok az pozisyon verdi. Ve ?zellikle marianonun arkas? o kadar bo? ki o kanattan trezeget e biraz top atsalar ?ok kontra yapabilirler di. GS kanatta oynataca?? bir adam? adeta orta sahada oynatarak orta sahay? s?rklase ediyor. Mariano yu o kanata tek b?rakm??lar. Feghuli oynasa GS bu kadar etkili olamayacak. Ayr?ca kalecileri kale vuru?lar?n? neden ?srarla kanata do?ru de?ilde ortaya do?ru vurur. Sanki bask? yapan atak s?rekli atak yapan kendi tak?m?. Birde GS a??s?ndan ?unu s?ylemek gerekir. Tak?mlar? ge?en senelere g?re ?ok daha kaliteli ve ?zellikle konsantre. ?lerleyen zamanlarda kazanarak giderlerse futbolcular?n kendi g?veni daha da artar. Sakatl?k sorunlar? vs ya?amas? gerekir ki ritm bulamamas? gerekir. Ve ayr?ca en ?nemli adamlar? kesinlikle Gomis ve Mariano. Bu iki oyuncudan birisi olmazsa her ma?ta s?k?nt? ya?arlar. Tak?ma m?thi? enerji veriyorlar. ?stikrar?n? zamanla g?rece?iz.

Yorum Yap

Maicon tam karaktersiz hi? sevmedim bu iti

Yorum Yap

Aslı ?etin Karademiro?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Maci izleyemiyorum forzadan biraz bakiyim dedim.. o kadar zit o kadar karsit fikirler tespitler varki..) alti ustu bi 45 dk oynandi bu kadar nasil farkli gozukebilir bir futbol maci cozemedim.
          Rakip oyuncu derken? Gs-Kas?mpa?a ma?? konu?uluyor burada ?yle de?il mi biz mi yanl?? biliyoruz? Kas?mpa?a rakibimiz de?il mi? Anadolu kul?plerinden be?endi?iniz top?ular? yazarken sorun yok Gomis'e iyi dedik diye g?zelleme mi oldu?

Tahamm?l?n?z yoksa ne bu ba?l??a girin ne de ba?ka tak?m?n ma??n? izleyin beyler. A?z?n?zdan ??kanlar? da kula??n?z duysun.

Sakin ol. Hangi ma?? izleyece?ime, nerede ne yazaca??ma karar verecek sen de?ilsin. Kas?mpa?a senin ?ap?n i?in rakip olabilir, benim i?in de?il.

Yorum Yap

Mensah girerse pas yapmaya ba?layabilirler. Tabii Eduok k?rm?z? yemezse...

Yorum Yap

Kanatlari kullansalar cok bos birakiyorlar biz gese macinda kanatlardan fisi cekmeliyiz

Yorum Yap

Bu Tudor'un ne ayr?cal??? var ki s?rekli alan?n?n d???na ??karak ta? ?izgisinin kenar?nda -hatta zaman zaman ?zerinde- ?n?ne gelen herkese laf yeti?tiriyor ve provoke ediyor ? Her ma? ayn?. Bakal?m d?zg?n bir hakem ??k?p bir ?ey s?yleyecek mi...

Yorum Yap

Aslı ?etin Karademiro?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Sakin ol. Hangi ma?? izleyece?ime, nerede ne yazaca??ma karar verecek sen de?ilsin. Kas?mpa?a senin ?ap?n i?in rakip olabilir, benim i?in de?il.
                  Rakip olarak g?rmedi?in tak?m ceza sahana giremeden 2 gol att? sana. Yoktan var etti adam pozisyonu ?st?ne gol att? sezar?n hakk? sezara.

Hepsinden ?nemlisi ge?en y?llarda b?yle ?eylere kimse tak?lmazd? bu sene gs ma?lar?nda ?ok gergin oluyor millet. Fikst?r avantaj? kaybolunca kendileri de kaybolacaklar zaten birbirimizi y?pratman?n alemi yok.

Yorum Yap

bu neumayr m?d?r nedir ??kar hoca ya i?ine etti ma??n.

Yorum Yap

Cuneyt az it degil he gslilerin faullerini vermiyor

Yorum Yap

Marianonun kanadindan bastirsalar serdar kafayi vurdurur

Yorum Yap

kas?mpa?a ram salak s?r?s? . 2 pas yapam?yolar

Yorum Yap

Penalti bu yavsak cuneyt!

Yorum Yap

Aslı Burak U?ur tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              bu neumayr m?d?r nedir ??kar hoca ya i?ine etti ma??n.
                              Uzaktan topa vurmak disinda 0 bir adam. Fabri gibiler bunlari futbolcu ediyor iste

Yorum Yap

Galatsarayin orta sahasi inanilmaz pas hatlari yapiyor ve basit degll ciddi bolgelerde ama kasimpasa da birini bile olumlu kullanicak adam yok pozisyon dahi olusturamiyorlar bu hatalari.

Bizim amctada zaten sifirlardi 2 tane uzaydan sut cekip beraberlik aldilar.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X