Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2017 - 2018 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

basaksehir kaybederse 3cu oluruz. gs'nin kaybedecegi yok,en iyisi boyle bitsin maclar bizim icin

Yorum Yap

Gs banko ?ampiyon. S?priz olma ihtimali %1 bile yok. Ben fenerin ikinci olmas?na ayar oldum..

Yorum Yap

G?ztepe yemezse Demba 70 den sonra orucu a??p gol?n? atar

Yorum Yap

kedilerin kaleyi bulan ?utu yok. Bizim ?ampiyonluk ma??m?z olsa 3-0 d? ?u an. ??te kalite fark? da. ?lk yar?da verdik ligi.

Ba?ak atar bir tane daha. 85 li dakikalarda ?zellikle Ba ?akar ise y?k?l?r buralar

Yorum Yap

Gs ni n asam ak?ll? ?utu yok ya , ?u ligi elimizle verdik ,kahrolmamak elde de?il

Yorum Yap

GS cok tedirgin. Hele hele bir gol yerlerse bu kadro ?stesinden gelemez.

Yorum Yap

G?ztepe atarsa g?r?n ?enli?i[emoji3][emoji3][emoji3]

Yorum Yap

Biz Avrupa ligi eleme gs cl fb cl eleme olacak en le? senaryo oldu

Gesendet von meinem SM-G930F mit Tapatalk

Yorum Yap

Ite kaka bir ?ampiyonluk maalesef, 2015 te de b?yleydi, potansiyelimizi de?erlendiremedik

Yorum Yap

Su haftaya cincona transfer yasa?? cezas? gelsede y?zlerini g?rsem

Yorum Yap

Tarator yine bir ?ekilde ?ampiyon oldu. Herifin 8. y?l?nda 7. ?ampiyonlu?u san?r?m. O kapt?rd??? bir ?ampiyonlukta bizim 100.y?lda gelene ge?ene ?akt???m?z sene. Bir de 2004 de ba?lay?p sonra g?nderildi diye hat?rl?yorum.

Yorum Yap

Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Tarator yine bir ?ekilde ?ampiyon oldu. Herifin 8. y?l?nda 7. ?ampiyonlu?u san?r?m. O kapt?rd??? bir ?ampiyonlukta bizim 100.y?lda gelene ge?ene ?akt???m?z sene. Bir de 2004 de ba?lay?p sonra g?nderildi diye hat?rl?yorum.
                          Daha ?ncede yazd?m ben terimden ?ok abdulrahim Albayrak'dan cekiniyordum
                          ?ok sinsi birisi ne yap?p Edip i?ini kilifina uyduruyor

Yorum Yap

Aslı Y?lmaz ?pek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Daha ?ncede yazd?m ben terimden ?ok abdulrahim Albayrak'dan cekiniyordum
                            ?ok sinsi birisi ne yap?p Edip i?ini kilifina uyduruyor
                            + yusuf namoglu nezaman mhk baskani olsa gs isi goturuyor

Yorum Yap

Gazisehir FK - Erzurum maci var guzel mac oluyor Antep bastiriyor

Yorum Yap

Her yerde 2 ci fb diyorlar 2ci ba?ak de?il mi??

LG-H850 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X